Kto zniszczył płot przy odrestaurowanym schronie w Oleśnicy?

  • 25.05.2022, 11:36
  • OAI
Kto zniszczył płot przy odrestaurowanym schronie w Oleśnicy?
ROD ZNTK czeka wydatek na naprawę.

O zniszczeniu w kilku miejscach płotu z metalowych prętów przy odrestaurowanym przez ROD ZNTK schronie poinformował portal olesnica24.com prezes Kazimierz Karpienko. Aktu wandalizmu dokonano w nocy z 23 na 24 maja.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu odbyło się uroczyste otwarcie schronu po rewitalizacji podczas Nocy Muzeów w Oleśnicy. Była to wspólna inicjatywa ROD ZNTK, MOKiS-u i władz miasta.

- Aktu wandalizmu dokonano celowo. Miejsce niszczycielskich działań wybrano nieprzypadkowo. Czy zrobili to ci, którym nie w smak pozytywna aktywność Zarządu ROD „ZNTK” w sprawie schronu, czy może moi polityczni przeciwnicy, którzy nie mogą znieść, że w tej kwestii odniosłem osobisty sukces? Mam nadzieję, że ustali to oleśnicka policja.

- komentuje wandalizm Kazimierz Karpienko.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 25.05.2022, 23:32
Kaziu. Co ty jesz i pijesz, że masz taki odlot.
?
? 25.05.2022, 22:45
a kto skarżył się, że jeśli ze schronu zrobi się atrakcję turystyczną, to będzie przeszkadzało działkowcom?
.
. 25.05.2022, 21:49
Buahahaahaaaa, Karpienko lewituje wciągając w to swoich politycznych przeciwników, dodaje sobie w charakterystyczny dla siebie sposób robiąc z siebie tradycyjnie pośmiewisko . Pan Kołaciński wychodzi z sali obrad RM za każdym razem kiedy Karpienko zabiera głos, to znaczy, że ma w głębokim poważaniu co ten człowiek ma do powiedzenia. Ja pana Michała rozumiem, tego steku bzdur nie da się słuchać też wtedy ściszam laptopa oglądając sesję RM online.
Odlot
Odlot 25.05.2022, 19:33
Obarczanie tym niecnym czynem politycznych przeciwników to przegięcie jakby nie patrzeć.
.
. 25.05.2022, 21:13
To standardy PZPR
zw-kowalski
zw-kowalski 25.05.2022, 23:31
Do @kropka. To polskie i oleśnickie standardy.
oto
oto 25.05.2022, 16:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

T
T 25.05.2022, 15:19
Ktoś ma urojenia. Ewidentnie urojenia
Zbigniew
Zbigniew 25.05.2022, 14:30
Kaziu. Czy twoi polityczni przeciwnicy też wysłali cię do Niemiec na kilkadziesiąt lat abyś tam szukał swoich korzeni ? Czy ty oglądasz filmiki pana Krzysztofa który pokazuje demolkę całej Oleśnicy. Chłopie ogarnij się. Jesteś taki malutki , że twoi polityczni przeciwnicy spokojnie sobie z tobą radzą. Na działki rocznie jest setki włamań i dewastacji. Działkowcy nie mają siły tego zgłaszać. Bo policjant zadaje pytanie " czy działka była ubezpieczona" i później pyta "po co zgłaszać jak nie dostanie się odszkodowania".
SIARA
SIARA 25.05.2022, 15:27
@Zbigniwe. Aleś ty mi tym wpisem zaimpo ował, bardzo zaimponował.
Wandale rządzą
Wandale rządzą 25.05.2022, 12:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Miastowy
Miastowy 25.05.2022, 14:43
A była straż miejska i komu to przeszkadzało?
      Leon
Leon 25.05.2022, 12:28
Radny powinien zgłosić to na policję i dopilnować aby ująć wandali.
:D
:D 25.05.2022, 22:46
sam powinien ich bohatersko ująć, od czego radni są?

Pozostałe