Obradowała Platforma Obywatelska

  • 25.05.2022, 09:35
  • OAI
Obradowała Platforma Obywatelska
Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie zarządu koła powiatu oleśnickiego Platformy Obywatelskiej.
"Podczas obrad omówiono akcje społeczne i polityczne, w które zaangażowani są członkowie Platformy Obywatelskiej, jak również wytyczono plany na przyszłość - zarówno tę bliższą, ale też dalszą.
Miło nam poinformować, że w poczet członków koła przyjęto nowe osoby. Witamy w naszym gronie i życzymy owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności!" - informuje PO.
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 27.05.2022, 19:35
A czy członkowie PO coś słyszeli na temat społecznego sprzeciwu co do budowy przychodni przy ulicy Spacerowej ? Czy mają jakieś własne badania ? Może Polska 2050 przyjęła złe założenia i poparcie dla Spacerowej wynosi 199 %?
Jan
Jan 26.05.2022, 09:35
Firmy upadaj przez " SS" PIS czytaj spółki skarbu państwa
Pierwsza w szeregu zabójców polskiego średniego i małego biznesy jest PGNiG ( gazownicy ) zysk dodatkowy to ponad 2 liliardy złotych w pierwszym kwartale 2022 r. w stosunku do 2021 r.. Od kogo od firemek i indywidualnych odbiorców.
Ogółem SSPiS zarobiło ( ukradło) 18 miliardów zl w pierwszym kwartale 2022 r. Upadki do końca roku pokażą swoja tragedię.
Zbigniew
Zbigniew 26.05.2022, 10:17
A Morawiecki i rząd wszystko zwala na UE. Twierdzą, że wzrost cen za energię i inflacja jest taka sama w Europie jak i w Polsce.
Alicja
Alicja 26.05.2022, 17:45
Nasza firma miesięcznie płaci za prąd około 30 tys.
a od stycznia będzie musiała 100 tys.. Idziemy z torbami
zw-kowalski
zw-kowalski 27.05.2022, 19:31
Alicjo. Redakcji wysłałem kopie faktur za prąd za grudzień, styczeń , luty bieżącego roku oraz te sprzed roku. Praktycznie nie mam wzrostu ceny jednostkowej. Jedna pozycja z ok 70 ore skoczyła na 75 ore. Jak wrócę do domu to ci podam cenę jednostkową składników sprzed roku i obecną.
iga
iga 26.05.2022, 17:50
Ilu ludzi nadmiarowo musi umrzeć na przełomie 2022 /2023 r. z tytułu nowej pandemii loc downu i braku pieniędzy dla firm. panowie z Pis_u.?
Frog
Frog 26.05.2022, 07:59
Targowica
Ola
Ola 25.05.2022, 17:30
Całą prawdę o PO można było usłyszeć na taśmach od Sowy. Nigdy w życiu na nich nie zagłosuję!
Cx
Cx 25.05.2022, 16:55
Ciekawe co dalej???
Żenada
Żenada 25.05.2022, 10:10
Czy omawiano poparcie , przez tych ludzi na zdjęciu, dla Pani Kempy . Czy Tusk dał zgodę na popieranie bliskiego sojusznika PIS - Jana Bronsia. Wyborcy chcieliby wiedzieć.
Wyborca
Wyborca 25.05.2022, 10:13
Że też ich ręce i policzki nie parzą kiedy trzymają baner PO.

Pozostałe