Filmowe podróże i film na maturze

  • 24.05.2022, 09:56
  • OAI
Filmowe podróże i film na maturze
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza oleśnickie szkoły do zapisów na nową odsłonę programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w roku szkolnym 2022/2023.

Trwa nabór dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych na nowy rok szkolny 2022/2023 do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Bierzemy w nim udział wraz ze 130 innymi kinami w Polsce. Zapisy potrwają do 4 października.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki i poszerzenia horyzontów za pomocą oglądanych tytułów i rozmów o nich!

ZAPISY

Program NHEF 2022/2023 to comiesięczne projekcje 4 tytułów w czterech cyklach tematycznych (wśród nich wiele nowości):

FILMOWE PODRÓŻE - klasy I - III

KINO WSPÓŁCZESNE - klasy IV - VI

DOJRZEWANIE W KINIE - klasy VII - VIII

FILM NA MATURZE - szkoły ponadpodstawowe

 

Więcej informacji znaleźć można na stornie internetowej www.nhef.pl, gdzie znajduje się najnowszy katalog dedykowany dla każdego poziomu nauczania. Dzięki zapoznaniu się z nim, nauczyciele i wychowawcy mogą sprawdzić, jakie wsparcie i materiały otrzymają od Stowarzyszenia Nowe Horyzonty oraz na jakie tematy będą mogli porozmawiać ze swoimi uczniami po projekcjach.

Jesteśmy przekonani, że udział w NHEF-ie wzbogaci wychowawczo-profilaktyczne programy szkół. Wierzymy bowiem, że seans filmowy to wspaniała okazja do zdobywania wiedzy oraz do dzielenia się doświadczeniami, rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych, które są dla młodych ludzi bezcenne.

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe