PILNE! Burmistrz wytoczył proces w trybie wyborczym!

  • 18.05.2022, 15:33
  • OAI
PILNE! Burmistrz wytoczył proces w trybie wyborczym! pixabay.com
Oto komunikat burmistrza Sycowa Dariusza Maniaka:

"Szanowni Państwo,

chciałbym poinformować, że dzisiaj odbyło się posiedzenie w trybie wyborczym przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu. Mając na uwadze liczne przekłamania i manipulacje zamieszczone w „gazetce referendalnej”, nie mogłem pozostać obojętny.

Podczas postępowania zostały przedstawione dowody, które w sposób jednoznaczny wykazały zawarte w niej kłamstwa. W posiedzeniu uczestniczyły osoby reklamujące i roznoszące gazetkę.

Sąd w zdecydowanej większości podzielił moje stanowisko. Uczestnicy postępowania zostali zobowiązani do usunięcia wpisów, sprostowania kłamstw i zaprzestania udostępniania gazety.

Niestety, żadna osoba obecna na sali oraz pełnomocnik inicjatywy referendalnej nie przyznała się do stworzenia gazety. Nawet nie wiedzą, kto ją stworzył...

Zawsze uważałem, że przestrzeń publiczna jest miejscem, gdzie należy traktować się ze wzajemnym szacunkiem i kierować się uczciwością oraz rzetelnością. Rozmawiajmy ze sobą, dyskutujmy, ale zaprzestańmy szerzyć spiralę kłamstwa i nienawiści".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

serafin
serafin 19.05.2022, 21:26
A co ze SKATEPARKIEM miał kosztować 2miliony kosztował prawie 4 i nadal bubel budowlany Dlaczego inicjator i ci co zezwoli na budowę tego chłamu nie odpowiadają przed sądem własnym majątkiem ,przecież nie mają immunitetu jak doktor koperta ?
Pio
Pio 19.05.2022, 15:06
Adam jeden uczestnik a co robili Ci pozostali to jest np. jeden z radnych, aspirant na burmistrza i R.M.. Fakty są takie że zastępczyni robi studia za swoje i to jest Twoja uczciwość . Trzymaj tak dalej .
Adam
Adam 19.05.2022, 13:50
Nie uczestnicy, tylko jeden uczestnik. Dużo prawdy, ale Guderowa mogła jeszcze nie otrzymać zwrotu za zapłacone studia i zdążyli się wycofać. Uczciwość w przestrzeni publicznej Maniak zniszczył po cichu przepychając spalarnię, która po odwołaniu i tak powstanie. Oszust
Adam
Adam 19.05.2022, 10:00
A ja dalej liczę na etat w spalarni.
 Dua Lipa
Dua Lipa 19.05.2022, 06:33
Sycowski smrodek czuć już w Kympnie!
Syców
Syców 19.05.2022, 08:00
To weźcie sobie tego bzdurmistrza bo to poznaniak z krwi i kości. Może spalarnie dostaniecie w prezencie na powitanie!!!
Lol
Lol 18.05.2022, 22:11
Ciekawe czy pasterz owieczek z pewnego kościółka pisał gazetę bo to pierwszy kłamczuch i obłudnik
KL
KL 18.05.2022, 21:46
Haha kłamstwa burmistrz … sąd ma w *** czy będzie Maniak Kuzmicz czy nowa gwiazda Czechowski ja stołku.. jak kłamali to zbanowal gazetę. Wystarczyło pisać prawdę proste
Ania
Ania 18.05.2022, 22:56
Radzę ważyć słowa i nie rzucać nazwiskami. Następna sprawa może być już nie o gazetkę ...
KL
KL 19.05.2022, 07:14
A co tutaj nieprawdziwego ? Nie napisałem ze to oni kłamali, bo przecież nie wiadomo kto stworzył gazetkę - napisałem ze w gazetce nieprawdziwe informacje są. Sądu nie interesują wewnętrzne tarcia, jak były kłamstwa w niej to niestety do kosza z z nią
 Dno zostało daleko w górze
Dno zostało daleko w górze 18.05.2022, 20:48
Komu tak bardzo zleży , żeby pozbyć się burmistrza Maniaka?
Podobno jest już gotowy gabinet cieni...Niektórzy i niektóre już w blokach startowych przebierają nóżkami. Najlepiej zniszczyć człowieka, tak po chrześcijańsku jak to my potrafimy.
Hi hi
Hi hi 18.05.2022, 20:35
Robi się gorąco!!!
Pis
Pis 18.05.2022, 20:27
Kolejna instytucja przyjmuje klamstwa burmistrza a opozycja jest taka prawdomowna ze nawet nie wie kto to napisal . Cwaniaki uwazaja ze wszyscy musza tak myslec.
Cwaniak
Cwaniak 18.05.2022, 19:58
On sam kłamał przed sądem to czego się spodziewał? Wstyd mi za niego że na niego głosowałam i za wyborców że tacy ciemni. Gdyby śledzili cały czas co się dzieje w Sycowie to nie daliby się teraz oszukiwać. O to chodziło aby zablokować gazetkę.
Pis
Pis 18.05.2022, 19:01
Teraz czas na odpowiedz grupy referendalnej I moze przeprosza mieszkancow
za przekazywane klamstwa. Walczmy uczciwie.
) (
) ( 18.05.2022, 18:54
Pisiory chcą zniszczyć dobrego Burmistrza()
Lol
Lol 18.05.2022, 18:12
I dobrze… zenuajcy poziom inicjatywy referendalnej…boja się wziąć na klatę kłamstwa które piszą.. ale byle do koryta!
Mieszkanka
Mieszkanka 18.05.2022, 20:19
Żenujący to jest cały proces procedowania spalarni a przy okazji inne kwiatki wychodzą. Bardzo się boi ten nasz włodarz, czyżby miał cis do ukrycia. Że zarabia 19 000 tys to też kłamstwo?
Lol
Lol 18.05.2022, 22:24
Jakie kwiatki ? Wynagrodzenie jest jawne. Wiec od listopada nie ma zaskoczenia
Ania
Ania 18.05.2022, 23:07
A szkołe to sobie sam opłaca biedak tak mało zarabia!!
Lol
Lol 19.05.2022, 07:12
To tez wiadomo ze nie opłacał sam, przecież dostał radny odpowiedz.
Sylwia
Sylwia 19.05.2022, 07:28
To czyli prawda jest w gazetce no ale nie wszyscy oglądają sesje i czytają informacje na BIP.
Lol
Lol 19.05.2022, 08:32
Podejrzewam ze osoby tworzące gazetę miały na tyle przyzwoitości, ze coś prawdziwego musieli dać … ale jeżeli nie wszystko to niestety, można wtedy myśleć jedno - nieczysta zagrywka aby pozbyć się Maniaka. Kandydaci do zastąpienia w blokach startowych zapewne
Syców