Kolejny tir pełen darów z Warendorfu

  • 14.05.2022, 08:27
  • OAI
Kolejny tir pełen darów z Warendorfu
Oto komunikat Urzedu Miasta Oleśnicy:

"WOW! To jest coś niesamowitego! Kolejny TIR wypełniony darami dla uchodźców trafił do OLEŚNICY! Transport ŻYWNOŚCI, ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH i CHEMII przyjechał od naszych przyjaciół z WARENDORFU! To już druga naczepa wypełniona po brzegi! To piękny widok i niesamowite wsparcie dla potrzebujących z Ukrainy!

Rozmowy z burmistrzem miasta partnerskiego - Peterem Horstmannem prowadził dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Janusz Marszałek. Cała akcja nie udała by się bez Aktion Kleiner Prinz, Internationale Hilfe für Kinder in Not e.V. i Koła Przyjaźni Niemiecko-Polskiej. 

Nad dobrym kontaktem z naszymi darczyńcami czuwała też zastępca burmistrza Oleśnicy Edyta Małys Niczypor! A w rozładunku mogli niezastąpieni i sympatyczni panowie z MGK".

OAI

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cecylka
cecylka 15.05.2022, 08:19
Nie wiem dlaczego, ale nasz 'administrator' zaczął ostatnio blokować nawet komentarze na temat naszego pana kochanego Krzysia?!
Bob Buntowniczy
Bob Buntowniczy 16.05.2022, 09:26
Cecylko, a może „anonimował” jakiś „interweniowy” łącznik? ;-)
cecylka
cecylka 16.05.2022, 10:21
Maybe, ale podejrzewam ze 'administrator' jest przeciwko 'wolnej miłośći' (tylko po ślubie)...bo on tak blisko 'plebanii'.
Bob Buntowniczy
Bob Buntowniczy 16.05.2022, 10:24
Kto wie...Ciekawi mnie również zdanie Dr. Zło w tej sprawie...
dr EVil
dr EVil 16.05.2022, 10:38
Sorry, no comment! Bo mnie znowu zaraz zablokują...
Fran
Fran 14.05.2022, 21:22
Promują siebie dyr MOPS i prawa ręka Burmistrza ta kobieta ma dziki uśmiech gdzie jest zfotografowana lubi się promowac
/':
/': 14.05.2022, 11:10
Ta pani ma dziwny i sztuczny usmiech
?
? 14.05.2022, 10:41
Czy Redakcja znajduje przyjemność w publikowaniu wizerunku ludzi działających na nerwy wielu Oleśniczanom?
Zbyszek
Zbyszek 14.05.2022, 13:37
!? Możesz wydrukować i nakleić na tarczę lub położyć na wycieraczkę. Jak się chce to można z pożytkiem wykorzystać.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.05.2022, 09:00
Strach cokolwiek napisać aby redakcja nie skasowała komentarza lub nie wprowadziła braku komentowania. Może zamiast zdjęć tych co przyjmowali zdjęcia tych co pomagali po drugiej stronie granicy. Czy wśród uchodźców nie było tak sympatycznych którzy w ramach wolontariatu pomogliby w rozładunku ?
WB
WB 14.05.2022, 10:08
Dla kogoś uzależnionego od komentowania to faktycznie bolesne…
Zbyszek
Zbyszek 14.05.2022, 13:35
WB. To zdjęcie pokazuje kto jest uzależniony od parcia na szkło.
WB
WB 14.05.2022, 13:42
Zbychu, weź nie jerdol, tylko się przyznaj ;-)

Pozostałe