Atol Marina zaprasza

  • 13.05.2022, 15:17
  • OAI
Atol Marina zaprasza
Oto komunikat spółki Atol Oleśnica:

Drodzy klienci,

Już w najbliższy weekend zaplanowaliśmy dla Was wielkie otwarcie! Nasza dotychczasowa Przystań Wodna zmienia się w ATOL Marina!

Zmieniliśmy nie tylko nazwę – przy Oleśnickich stawach czeka na Was zupełnie nowy, odświeżony pomost, który został wykonany z trwałej sosny europejskiej i mamy nadzieję, że w świetnym stanie będzie nam służył przez kolejne lata. Przy pomoście cumuje 6 dumnych łabędzi oraz 4 kaczki, które są gotowe na to, by pływać z Wami aż do końca września, jeśli warunki pogodowe na to pozwolą. Dla chętnych mamy również możliwość zwodowania dwuosobowego kajaka.

Od soboty przez cały czerwiec otwieramy się dla Was w każdą sobotę i niedzielę, od 11:00 do 19:00. Od 27 czerwca, kiedy zaczną się wakacje, będziemy otwarci codziennie - do końca sierpnia. Potem wracamy do pracy tylko w weekendy.

W bieżącym sezonie ceny wynajmu pływających atrakcji w #ATOLMarina będą następujące:

- Rower wodny 2-osobowy - 15 zł

- Rower wodny 4-osobowy - 30 zł

- Kajak - 15 zł

Zapraszamy Was także do pikników wokół stawu i spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody z całą rodziną! Do zobaczenia w ATOL Marina!

OAI

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ani atol, ani marina
Ani atol, ani marina 14.05.2022, 16:16
Marina, port jachtowy – mały lub średni port (także wydzielona część portu tj. basen jachtowy) przystosowany do przybijania, cumowania i postoju jachtów i innych niewielkich jednostek pływających. Obszar portu osłonięty jest zazwyczaj od strony otwartego akwenu falochronem w sposób naturalny lub sztuczny.
Sailing Zatara
Sailing Zatara 14.05.2022, 20:19
Jednostka pływająca - jest to każda konstrukcja zdolna do samodzielnego unoszenia się na powierzchni wody z napędem własnym ewentualnie cudzym (holowana lub pchana), lub też zakotwiczona na stałe. Jest to np. jacht, żaglówka, kajak czy rower wodny.

Pozostałe