Odszedł wieloletni dyrektor

  • 13.05.2022, 12:56
  • OAI
Odszedł wieloletni dyrektor
O śmierci Marcina Stelmach poinformował ośrodek:

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj, 12 maja odszedł od nas Marcin Stelmach. Żegnamy wspaniałego, życzliwego, uczynnego, aktywnego, mądrego, ciepłego człowieka, oddanego całym sercem dzieciom, młodzieży i dorosłym z niepełnosprawnościami. Nie znajdujemy słów by wyrazić nasz smutek i żal po stracie kolegi, który na zawsze pozostanie w naszej i naszych podopiecznych pamięci. Był i będzie wzorem dla nas wszystkich.

Ś.P. Marcin Stelmach od 2004 roku pełnił funkcję dyrektora Domu Opieki oraz dyrektora administracyjnego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach. Dzięki jego staraniom i zaangażowaniu wykonano szereg remontów i modernizacji placówek Caritas. Wcześniej pracował na stanowisku dyrektora Domu Opieki Caritas w Malczycach. Z Caritas Archidiecezji Wrocławskiej związany był od 1999 r. Z osobami potrzebującymi, starszymi oraz z niepełnosprawnością intelektualną pracował od samego początku, poświęcając im całą swoją wiedzę, umiejętności i serce".

Pracownicy z Domu Opieki, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe