W "Książce na weekend" propozycja dla miłośników thrillerów

  • 13.05.2022, 09:34
  • OAI
W "Książce na weekend" propozycja dla miłośników thrillerów
Jestem przekonana, że miłośnikom thrillerów, „Córka mordercy” dostarczy wielu wrażeń!

Jenny Blackhurst - brytyjska pisarka, autorka klimatycznych thrillerów powraca z nową powieścią.

Tym razem chciałabym Państwu polecić książkę pt. „Córka mordercy”.

Opowiada ona o losach Kathryn, która w dzieciństwie przeżyła wielką traumę. Kiedy miała pięć lat, jej ukochany ojciec zabił jej rówieśniczkę i jednocześnie najlepszą przyjaciółkę, Elsie. Obecnie jest trzydziestoletnią kobietą, która nadal sobie z tym nie radzi, dlatego regularnie odwiedza ojca w więzieniu i próbuje dowiedzieć się, gdzie ukrył ciało zamordowanej dziewczynki. Niestety nie uzyskuje odpowiedzi na dręczące ją pytania.

W 25 rocznicę śmierci Elsie, w tym samym miejscu ginie kolejne dziecko. Dlatego Kathryn czuje, że musi wrócić na rodzinną wyspę i dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się przed laty. Już pierwszej nocy przekonuje się, że jest ktoś, kto bardzo jej tam nie chce…

Cała historia jest intrygująca od samego początku. Czytelnikowi wydaje się, że za moment prawda wyjdzie na jaw, ma swoje podejrzenia, jednak tajemnica co chwilę mu umyka.

Książka ta, mimo mrocznego klimatu, została napisana lekko i czyta się ją bardzo szybko. Tło wydarzeń, intensywne zwroty akcji, tajemnice i według mnie zaskakujące zakończenie - to wszystko nie pozwala na chwile nudy czy rozczarowania.

Jestem przekonana, że miłośnikom thrillerów, „Córka mordercy” dostarczy wielu wrażeń.

Polecam,

Ewa z Wypożyczalni dla Dorosłych

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe