Podejrzani o pedofilię z zarzutem i policyjnym dozorem

  • 11.05.2022, 09:00
  • OAI
Podejrzani o pedofilię z zarzutem i policyjnym dozorem
Oceniono, że nie będzie wniosków o tymczasowe aresztowanie. To komunikaty ECPu Łowcy pedofilii w sprawie podejrzanych o pedofilie mieszkańców Oleśnicy i Goszcza:

"26-letni Damian w związku z popełnianiem przestępstwa z art. 200 KK do policyjnego aresztu trafił już po raz trzeci. Policjanci po zapoznaniu się z naszym materiałem dowodowym doprowadzili go do prokuratury, gdzie ZOSTAŁY MU POSTAWIONE ZARZUTY z art. 200 KK. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, tym samym Damian na swoją rozprawę sądową będzie oczekiwał w domu. Ubolewamy nad tym faktem, gdyż naszym zdaniem gdyby Damian trafił do aresztu tymczasowego łatwiej byłoby sprawić aby poddał się regularnej terapii psychologicznej. W obecnych warunkach może to być poważnie utrudnione".

" Po niedzielnym spotkaniu z nami 48-letni Arkadiusz z Oleśnicy spędził w policyjnym areszcie 48 godzin po czym został doprowadzony do prokuratury, gdzie na podstawie zgromadzonego przez nas materiału ZOSTAŁY MU POSTAWIONE ZARZUTY z art. 200 KK. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, tym samym Arkadiusz na swoją rozprawę sądową będzie oczekiwał w domu".

OAI

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edi
Edi 13.05.2022, 21:12
Czemu ryj zasłaniacie?! Pokazać, niech ludzie wiedzą w kogo kamieniami rzucać!

Pozostałe