Kto ukradł 8-latkowi hulajnogę w Oleśnicy? [AKTUALIZACJA]

  • 10.05.2022, 11:33
  • OAI
Kto ukradł 8-latkowi hulajnogę w Oleśnicy? [AKTUALIZACJA]
Chłopiec sam uzbierał na jej zakup pieniądze...

"Cześć! Jakaś miękka faja ukradła właśnie z podwórka mojemu dziecku hulajnogę, na którą samo nazbierało pieniądze. Nie chodzi o wartość finansową, bo to było ok 250 zł, (chociaż dla Mieszka to majątek), ale o fakt, że łażą między nami ścierwojady okradające dzieci i przede wszystkim o olbrzymie rozczarowanie ośmiolatka otaczającą go rzeczywistością.

Jestem wściekły, że go przed tym nie ochroniłem. Młody samodzielnie napisał i rozkleił ogłoszenia.  Może wpadnie Wam w oko porzucona gdzieś hulajnoga?

A tobie, złodzieju, uprzejmie życzę wybicia zębów na pierwszym wirażu" - napisał Michał Skrzypek, były rzecznik burmistrza Oleśnicy, obecnie pracownik Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

AKTUALIZACJA

"Kochani, CUD! Jednak sektor stomatologiczno-protetyczny nie zarobi na uzupełnianiu braków w uzębieniu hulajnogowego rabusia.
Mieszkowa hulajnoga nagle się odnalazła! Ktoś podrzucił ją w krzaki przy nieodległej posesji
Obaj bardzo Wam dziękujemy za pomoc i rozpowszechnienie akcji. Jesteście super, oleśniczanie!" - poinformował szczęśliwy tata Mieszka.
OAI

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OMG
OMG 10.05.2022, 23:31
Takie rzeczy, w tym piso+katolibskim pierdziszewie!
Ewa
Ewa 10.05.2022, 23:25
Redakcjo, już wczoraj byly super podziekowania od pana Michała, bo hulajnogę po akcji na FB zlodziej podrzucil z powrotem ✌
&
& 10.05.2022, 17:31
Olesnicajestzlodziejska

Pozostałe