Tomasz Kornalewski z Oleśnicy mistrzem Europy

  • 10.05.2022, 10:33
  • ws
Tomasz Kornalewski z Oleśnicy mistrzem Europy Fb Tomasza Kornalewskiego
Kulturysta z Oleśnicy multimedalistą ME. Oto podana przez niego informacja:

"W życiu liczą się chwilę, szczególnie te, na które musieliśmy ciężko zapracować, kosztem wielu wyrzeczeń i poświęceń. Raz jeszcze odwołam się do powiedzenia ciężka praca popłaca. Jestem dumny, że mogłem godnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej i wywalczyć dla Polski kolejne 3 złote medale.

Pierwszy w kategorii Master Man Bodybulding +90 kg (40-45). Drugi za wygraną finału mistrzów kategorii Master Man Bodybulding Overall i trzeci za wygranie super ciężkiej kategorii (+100 kg ) Man Bodybulding over 100 kg. Na swoim koncie brakowało mi jeszcze tytułu Mistrza Polski i Mistrza Europy, teraz mam juz wszystkie i do tego jeszcze kilka Overalli.

Bardzo dziękuje wszystkim zyczliwym osobom, dzięki którym mogłem zrealizować plany startowe. Podziękowania należą się również firmie : Scorpions Wiesław Tabor, firmie Zolwro-Baumeister, firmie Romdesign, firmie Piwioś za wsparcie finansowe, Waldkowi za transport na lotnisko oraz kilku innym ważnym -dla mnie osobom, którzy mają również duży wkład w mój sukces".

ws

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe