Ścigali się w Oleśnicy w 4. Nocnym Sztafetowym Półmaratonie Firmowym (WYNIKI)

  • 07.05.2022, 18:19
  • k
Ścigali się w Oleśnicy w 4. Nocnym Sztafetowym Półmaratonie Firmowym (WYNIKI)
Bieg główny odbył się o godzinie 20. Impreza zaczęła się o godzinie 17.

Obejrzyjcie dwie fotorelacje z imprezy:

część I

część II

Dziś odbył się w Parku nad Stawami 4. Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy. 

Oto fragmenty wcześniejszego komunikatu organizatorów: 

Jesteśmy stowarzyszeniem Oleśnicka Grupa Triathlonowa, które angażuje się w działalność na rzecz budowania świadomości zdrowego trybu życia lokalnej społeczności i nie tylko. Działamy już 5 lat! Nasze działania poza szkoleniami, treningiem oraz edukacją to także wsparcie charytatywne przy okazji organizacji 4 edycji Nocnego Sztafetowego Półmaratonu Firmowego. Ostatnie dwa lata nie pozwoliły nam w zorganizować naszej cyklicznej imprezy - Covid.

Tym razem planujemy przygotować imprezę, której termin ustaliliśmy na 07.05.2022. Organizacja wsparcia charytatywnego idealnie wpisuje się w Naszą Wizję łączenia ludzi poprzez integrację, sport i edukację. Dodatkowo chcemy zaangażować w uczestnictwo znane osoby ze świata sportu i show biznesu co wpływa na pozytywne budowanie wizerunku imprezy.

Pierwsza, druga oraz trzecia edycja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem wśród startujących oraz kibiców. W Internecie były tylko same pozytywne opinie na temat organizacji i dużo osób pytało nas o kolejną edycję.

Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby przebiła ona poziomem poprzednie.

Już 7 maja w piękny majowy wieczór w otoczeniu zieleni i wody będą rywalizować 4-osobowe drużyny, utworzone z pracowników firm/zawodu. Impreza ma charakter sportowo- widowiskowy z naciskiem na integrację uczestników z kibicami.

Trasa biegu przebiega wokół Stawów Oleśnickich, każdy przebiegnie 4 okrążenia czyli cła drużyna przebiegnie 16 okrążeni co daję łączenie dystans półmaratonu 21 km. Aby było ciekawiej po każdym przebiegniętym okrążeniu następuje zmiana zawodnika. To wszystko odbywa się przy ogromnej prędkości w strefie zmian. Omawiana strefa zlokalizowana będzie przy amfiteatrze. Gdzie serdecznie zapraszamy kibiców.

Dla uatrakcyjnienia imprezy, mamy przygotowane atrakcje audio wizualne oraz artystyczne. Główną atrakcją będą nowoczesne pokazy laserowe. Całość poprowadzi jeden z najpopularniejszych konferansjerów polskich imprez sportowych. Kibiców poza kibicowaniem zapraszamy także do udziału w mini grze terenowej z nagrodami.

Pomoc Fundacji „Warto Pomagać” - ma zwrócić uwagę na osoby potrzebujące pomocy w zakresie rehabilitacji w naszej lokalnej społeczności. Współpraca związana jest bezpośrednio ze zbiórką pieniędzy na rzecz Fundacji „Warto Pomagać” z Oleśnicy, którą chcemy przeprowadzić w ramach 4 NSPF. Całe wydarzenie ma na celu również przedstawienie zarówno samej Fundacji, jak i jej celów i wizji. Dla Fundacji przewidzieliśmy miejsce wystawowe podczas imprezy. Będziemy osobiście zachęcać wszystkie firmy, które będą startowały w zawodach do przekazania jak największej kwoty na Fundację.

Zaplanowaliśmy miejsce dla 50 drużyn firmowych w 3 kategoriach zapisy już ruszyły i potrwają do 21 marca 2022 r. - drużyny kobiet, mężczyzn oraz mieszane (2 kobiety, 2 mężczyzn).

Zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym, koszulkę biegową, medal ukończenia biegu, akcesoria biegowe, ponadto Drużyny od 1 - 3 miejsca otrzymają statuetki oraz nagrodę. Poza konkurencjami drużynowymi, będzie możliwość zapisani się w historii biegu jako najszybsza i najszybszy zawodnik na jednym okrążeniu. Tu także są przewidziane nagrody.

Organizatorowi zależy aby uczestnicy świetnie się bawili i integrowali w duchu fair play. Liczymy także na mieszkańców Oleśnicy, którzy licznie przybędą na Oleśnickie Stawy aby wspólnie spędzić czas!

Zaprasza zespół OGT

 

WYNIKI W ZAŁĄCZNIKACH PONIŻEJ

k

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe