Hrehorowicz się pożegnał - odda mandat radnego

  • 01.02.2019, 09:15 (aktualizacja 25.02.2019, 21:28)
  • rpr
Hrehorowicz się pożegnał  - odda mandat radnego
Tak jak podała Panorama - 31 stycznia Adam Hrehorowicz odszedł ze stanowiska dyrektora MOSiR-u. Teraz złoży mandat radnego w Oleśnicy i zostanie prezesem Atola. "Oszustwo wyborcze?" - pyta eks-radny

"Był czas, kiedy żaden z nas nie liczył jeszcze lat, kiedy ważne było dla nas więcej z siebie dać niż brać, był czas...był czas… Tak śpiewał zespół Droga na Ostrołękę. Był czas rozpoczęcia i nadszedł czas zakończenia pracy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sycowie. 11 lat pracy dla dobra lokalnej sycowskiej społeczności zleciało nie wiadomo kiedy. Dziękuję wszystkim obecnym na wczorajszym spotkaniu, jesteście wspaniali! Syców ma szczęście mając takich mieszkańców! Dziękuję za wszelkie dobro jakim mnie państwo obdarowali w tym czasie szczególnie w dniu wczorajszym przychodząc do Aroma Stone na podsumowanie mojej pracy w Sycowie. Doceniam to! Było wielkim zaszczytem pracować z Wami dla dobra lokalnej społeczności.Dziękuję!":

Tak Adam Hrehorowicz napisał o swoim pożegnaniu, które odbyło się w sycowskim hotelu Aroma Stone. Jak zapowiedziała Panorama Oleśnicka, 31 stycznia odszedł on z zajmowanego stanowiska dyrektora MOSiR-u. 

Teraz złoży mandat radnego w Oleśnicy i zostanie prezesem Atola.

To złożenie mandatu przez kolejnego radnego komitetu Jana Bronsia budzi duże kontrowersje. Marcin Karczewicz (PiS), eks-radny, napisał tak:

"Oszustwo wyborcze? Start na radnego czy prezesa? Czy radny Adam Hrehorowicz startował w wyborach by dostać posadkę prezesa? Czy wyborcy zostali oszukani?".

rpr
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z Lotniczej
z Lotniczej 07.02.2019, 10:49
Czy wyborcy z Zielonych Ogrodów oczekiwali od kandydata programu dla Atola?
smog
smog 07.02.2019, 09:51
rozliczmy go za smog na zielonych ogrodach czy cokolwiek zrobił bo w kampanii tyle się nagadał
Maria Podsiadła
Maria Podsiadła 05.02.2019, 22:12
Obiektywnie większy pożytek z Adama Hrehorowicza będzie w Atolu. Niewątpliwie ma doświadczenie i kompetencje poparte sukcesami. Może dużo dobrego dla Atola zrobić. Jako radny przy Bronsiu musiałby być marionetką i ograniczać się do realizowania poleceń lub siedzieć cicho.
?
? 04.02.2019, 23:10
Według mnie klientka z prawomocnym wyrokiem skazującym za rozpowszechnianie kłamliwych informacji powinna na zawsze zniknąć z życia publicznego. Czy internauci zgadzają się ze mną ? Tej pani nikt nie powinien i nie może zaufać!!! Już nigdy!!!
niestety
niestety 05.02.2019, 01:12
Ta pani posunęła się do kłamstwa celowo. Teraz będzie to robić nagminnie.Tacy są ludzie.
.?
.? 04.02.2019, 21:59
Skazana łazi po łaskę Pana ?
:))
:)) 04.02.2019, 20:30
Koniec jęczenia oderwanych od koryta...
?
? 04.02.2019, 11:19
To ta redaktorka jeszcze się pod ziemię nie zapadła?
do wiadomości redakcji
do wiadomości redakcji 04.02.2019, 10:02
A tymczasem na innym portalu widać efekty ostatniej wizyty skazanej redaktorki w słynnym domu na pewnej ulicy na Ratajach... Serio to jest dziennikarstwo czy sprzedajność?
tyle
tyle 04.02.2019, 08:37
nie ma kogo żałować-jego występ na pierwszej sesji i atak na Szachnowskiego pokazał potencjał intelektualny -i tak jako radny byłby tylko podnóżkiem Jana i Andrzejka
;)
;) 03.02.2019, 21:38
mrzecie mu skoczyć czopki...
?
? 05.02.2019, 01:09
Wiesz że zapłaci sporą cenę za to wszystko?
Maria M.
Maria M. 03.02.2019, 21:35
To ja mu zgłaszałam problemy na Zielonych Ogrodach a on nas wszystkich w dudka wystryknął!
dsfkgj
dsfkgj 06.02.2019, 10:35
Tez na to liczyłam,dlatego głosowałam:-(
S.R.
S.R. 03.02.2019, 13:53
W pełni popieram opinie zarzucające Panu Radnemu zakupienie sobie z wyborców. P. Brons mógł ustalić listę BMW do obsadzenia stanowisk. W skład rady wchodzą ludzie z poparciem rodziny i znajomych - czy ugrupowanie J B rozliczy swych byłych radnych z realizacji wyborczych obietnic? Skandal w cieniu rozdawania etatów dla swoich.
Mnie jako mieszkańca nie interesuje partię ale wiarygodni radni.
Ewa
Ewa 02.02.2019, 14:43
WSTYD i kpina panie Hrechorowicz. Po co było mydlić oczy w kampanii
?
? 02.02.2019, 11:05
Czy ktoś mi powie gdzie RADNY Hrehorowicz ma swoich wyborców?
sprecyzuj
sprecyzuj 02.02.2019, 11:07
Chodzi ci o dzielnicę czy część ciała?
?
? 02.02.2019, 11:25
Hmm co w tych okolicznościach jest ważniejsze według ciebie?
sprecyzuj
sprecyzuj 02.02.2019, 11:57
No ja bym powiedział że anatomia stoi wyżej nad podziałem dzielnicowym.
KONSTYTUCJA
KONSTYTUCJA 02.02.2019, 10:35
Obietnice wyborcze złożone przez Bronsia zobowiązują. Obiecał posprzątanie Oleśnicy i robi to konsekwentnie. W Atolu posprzątał najpierw Radę Nadzorczą przed upływem jej kadencji, teraz posprzątał prezesa Atola. A przecież trzeba na prezesa posadzić swojego człowieka, najlepiej jakiegoś nieustraszonego cenzora i pogromcę niezależnych mediów. A Hrehorowicz nie będzie musiał dojeżdżać do roboty do Sycowa i pensyjka będzie większa niż w sycowskim MOSiRze. Same plusy. Brawo Bronś, brawo Herehorowicz, brawo demokracja, brawo wyborcy Bronsia. Żeby się żyło lepiej!
Dość tego
Dość tego 02.02.2019, 10:59
No jak nie brawo Bronś. Przecież aby nie łamać konstytucyjnej zasady nie podniósl bonifikaty za użytkowanie wieczyste. To nic że w innych miastach, o wiele bogatszych od Oleśnicy empatyczni samorządowcy wyszli na przeciw oczekiwaniom swoich wyborców. Coś mi się zdaje że w Oleśnicy zasady są stosowane w zależnośvi od potrzeb, potrzeb władzy!!!!
zaiste!
zaiste! 02.02.2019, 11:10
No tak, Bronś przyszedł i od razu podniósł wszystkie podatki lokalne, które nie były podnoszone przez całą poprzednią kadencję samorządu. Brawo Bronś!
.
. 03.02.2019, 21:54
No, ale taka prawda. Nie były. Tylko śmieci o dwa zł.
nocny puchacz
nocny puchacz 02.02.2019, 11:23
Spokojnie poczekajcie do wieczora jak zamieszczę informację, że żadne podatki nie będą w tym roku podnoszone, np. podatki od nieruchomości.
z Sudoła
z Sudoła 01.02.2019, 22:12
Zwolennik (a raczej jeden z członków) obecnej władzy niżej tak napisał: (...) Powiem krótko. Wszyscy piszący te bzdury zapomnieli że wyborcy wybierali radnych. To że część z nich objęła inne stanowiska jest naturalne. (...) . Otóż to nie jest naturalne to jest wypaczenie idei samorządy, to jest patologia! Wybór na radnego to zaszczyt i odpowiedzialność przed mieszkańcami, którzy głosowali na daną osobę Jaką odpowiedzialnością wykazał się pan Hrechorowicz ? Widać jacy ludzie rządzą obecnie Oleśnica i jakie mają priorytety
eel
eel 06.02.2019, 10:37
Ale miał być radnym i działać w swojej dzielnicy,dlatego dostał glosy.
.
. 02.02.2019, 11:21
Szkoda ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
?
? 01.02.2019, 21:15
Czy wszystkie psiapsiółki naczelniczki radnej powiatowej członkini zarządu powiatu już dostały ciepłe posadki czy jeszcze nad tym pracuje?
tetetka
tetetka 01.02.2019, 21:28
Jeszcze skazana prawomocnie za pomówienie KK wywalona z gazety z której zrobiła organ JB czeka na szansę. Może dyrektórką MOKiS-u 2 ją zrobią?
kkk
kkk 02.02.2019, 11:43
Jeszcze nie ma żadnej fuchy??!! Ale jaja!
Nieomylny
Nieomylny 02.02.2019, 11:19
Takich buraków jak poplecznicy przegranego trepa świat nie widział. Zazdrość i poczucie przegranej was nie opuszcza. Miłego dnia zawzięty buraku.
:-D
:-D 03.02.2019, 21:55
Uspokój sie Grzesiu
Dość Bronsia!
Dość Bronsia! 01.02.2019, 20:42
To wszystko wina dyktatora Bronsia i jego miernych bezradnych! REFERENDUM!
Były wyborca JB
Były wyborca JB 01.02.2019, 19:41
"Powiem krótko. Wszyscy piszący te bzdury zapomnieli że wyborcy wybierali radnych. To że część z nich objęła inne stanowiska jest naturalne. " pisze jakiś "wyborca".
No właśnie NIE jest to naturalne i tu się różnimy. To nie jest naturalne, to jest CHORE! Jak się szuka pracy, to wysyła się CV, bierze udział w konkursach, a nie staruje w wyborach! Jeśli startujesz w wyborach po to, by dostać lepsza pracę, to nie dziwi, że jesteś w drużynie Bronsia. Katastrofa, że w ogóle ktoś może tak myśleć.

Reszta to bełkot, pomówienia, jad i mowa nienawiści. Nie warto komentować. Wracaj na bronsiową fermę troli i fejk niusów do MO.
Aha, nikt nikogo nie rozlicza. Niestety nie ma z czego, bo nowa władza póki co utworzyła jedynie nowe stanowiska dla swoich, przygotowała nowe zlecenia i szereg podwyżek. Nie robi nic. NIC!!! A do tego na każdym kroku pojawia się małostkowość, zawiść i obłuda burmistrza JB. I to jest najsmutniejsze.
eel
eel 06.02.2019, 10:38
W pełni popieram.
Jurant
Jurant 01.02.2019, 20:48
Pogodzę was TROLE !!! PO do Delegalizacji jako struktury przestępcze i wszystko w temacie !!!!!
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 19:49
Jeżeli moja byla pełna ninawiści to czym jest Twoja? Prawda w oczy kole. Jak przejmowaliście władzę to nie zmienialiście prezesów itp na swoich? Nie wy po prostu jesteście idealni i mało tego z różańcem w dłoniach. Poza tym na tym portalu Was nie można krytykować bo siedzi tu 7-9 pieniaczy i spina się. Dla mnie jesteście po prostu denni. Zapomniał wół jak cielęciem był.
RR
RR 01.02.2019, 20:49
Kompromitujesz się chłopie coraz bardziej, po wpisach widać że jesteś jednym z ekipy radnych JB i nieudolnie próbujesz bronić sytuacji która jest nie do obrony. Posłuchaj ludzi z Zielonych Ogrodów zobaczysz jakie mają zdanie o Hrehorowiczu. Dla cieplej posadki prezesa stracili wiarygodności i NIGDY już w polityce samorządowej nie zaistnieje. Bo albo się deklaruję "będę waszym radnym" albo się później wychodzi sie na politycznego oszusta.
MD
MD 01.02.2019, 20:07
Zaraz zaraz, ale jakich prezesów? Jeden z Atola sam odszedł do Twardogóry na wiceburmistrza do Potyrały i rada nadzorcza powołała nowego, bo był wakat. Drugi prezes, znaczy się z MGK, był prezesem od chyba 20 lat i jest nim nadal, nikt go nie zmieniał. Teraz w Atolu wakatu nie ma, po prostu prezesa się wyrzuca. Wilcze prawo władzy. Ale czy wy od Bronsia nawet w komentarzach musicie kłamać?
PS. Więcej prezesów miasto nie ma. A poprzednicy nie zmienili nawet żadnego dyrektora poza Szpiłykową. Ale nikt jej nie wyrzucił, pracuje do dziś w BiFK. Czy na dyrektorkę BiFK powołano kogoś od Kołacińskiego? Nie, dyrektorką została Zasada, którą wcześniej Bronś zrobił dyrektorką Biblioteki. Zostali dyrektorzy wszystkich miejskich urzędów: dróg, zdrowia, MOPSu. Można? Można. Ale chyba nie u was. Wy musicie wszędzie swoich.
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 20:14
Po pierwsze nie Wy bo ten system juz minàł towarzyszu z PiS. Po drugie jak ktoś się nie nadaje na prezesa to się go zmienia. Tak jak Wasz Towarzysz Kaczyński sobie poczyna to chyba nikt nie robił nigdy, a ryba psuje się od głowy. Po trzecie zmieńcie piszących na tym portalu bo cały czas się powtarzacie Towarzyszu.
.
. 01.02.2019, 20:21
Nic nie wiem o towarzyszach i PiS, ale widziałem dzisiaj konwent Europejczyków Scheta z komuchami, więc Tobie chyba jednak do tego kierunku bliżej, czyli forma Wy do Ciebie powinna epiej trafiać. A prezesa zawsz emożna zmienić i nie o to chodzi, tylko o to, że jak w wyborach obecuje się cuda na kiju a potem pryska czym prędzej na ciepłą posadkę nmjać wyborców w zadku, to jak to nazwać, jak nie oszustwo? I ryba faktycznie psuje sie od głowy. Bronś dwa razy przerżnął podczas kapmanii o rozpowszechnianie kłamstw. To jest fakt, tak jak to, że poprzedni włodarze nie zmieniali dyrektorów. Nie odwracaj kota ogonem, Adaś, bo ci Żyła pęknie
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 20:25
Bronś przegrał w sądzie, a Wy dostaliście środkowy palec na wyborach i to z kretesem. Czas sie pogodzić
I nie jestem żaden Adaś panie radny.
.
. 01.02.2019, 20:30
Jak radny, jaki palec? Głosowałem na Janka. Shit happens. Więcej tego błedu nie popełnię.
szary obywatel
szary obywatel 01.02.2019, 19:57
Ale tu nie chodzi o zmiane prezesa ! Nie mam nic do pana Hrehorowicz nie znam go zupełnie , ale rozumiem że jak ktoś chce zostać prezesem dyrektorem to składa papiery w konkursie prawda? A nie startuje na radnego prawda ?To przecież dwie zupełnie inne sprawy ! Tak to my w tej Polsce demokracji nigdy nie zbudujemy , po prostu tak nie powinno być. I tylko o to chodzi. Nie ma się co spinać
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 20:01
Ale to już kwestia ordynacji wyborczej a nad tym pracuje od blisko 4 lat Pis
Były wyborca JB
Były wyborca JB 01.02.2019, 19:56
Ja żadnej władzy nie przejmowałem. Dałem się oszukać głosując na Bronsia. Zaraz odczuję to w portfelu. Nie interesują mnie wasze rozliczenia z poprzednikami. Oczekiwałem pomysłu na miasto, programu. Nic takiego nie ma i nie było. Tak,prawda w oczy kole. Właśnie to widac w Twoim wpisie. I nie wiem ile tu osób pisze. Może masz swoje doświadczenia z trollowania na MO, ale tu raczej tak nie ma.
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 19:59
Twoje słowa o MO świadczą o tym ze wrzucadz mnie nie do tego worka. A program wyborczy pozwól ze ocenimy we właściwym czasie Panie radny
Były wyborca JB
Były wyborca JB 01.02.2019, 20:01
Żyjesz w urojonym świecie, przykro mi.
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 20:04
W urojonym, ale nie mściwym i zawziętym pełnym pogardy. Trzeba wierzy6w ludzi i to że będzie dobrze.
Były wyborca JB
Były wyborca JB 01.02.2019, 20:10
Po waszej wyborczej akcji z fejkami na MO o pomniku Kaczyńskiego, o kościelnym parkingu i po tym co teraz wyprawiacie, każesz mi wierzyć w ludzi? Litości...
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 20:17
Nie rób z ludzi głupa kolego radny. Prawda Was uderzyła i po przegranej nie potraficie się uczciwie podnieść
Były wyborca JB
Były wyborca JB 01.02.2019, 20:23
To się nazywa w psychologii mechanizm przeniesienia. Można leczyć, więc może masz jeszcze szansę.
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 20:28
Obrażanie to Wasza specjalność. Obyś się udławił tą swoją nienawiścią
Były wyborca JB
Były wyborca JB 01.02.2019, 20:35
"Mściwi, pełni pogardy", "Obyś się udławił", "Nie rób głupa". "Jesteście denni". Kpina z różańca.
Nie to nie ja napisałem, który mam się udławić rzekomą moją nienawiścią. To pisze jakiś człowek od Bronsia, który twierdzi, że jest obrażony. Ech, życie...
.
. 03.02.2019, 08:48
Nie kpina z różańca, a z ludzi ktorzy używają go na pokaz. Modlitwa to prywatna sprawa każdego człowieka i nie uchodzi jej używać jako narzędzie polityczne. A PiS tego nie rozumie. Dlatego właśnie jesteście denni
.
. 03.02.2019, 22:00
Prywatna, nie prywatna, możliwośc jej wyznawania gwarantuje Konstytucja. Wpis tego człowieka o "Wojtku z różańcem na dłoni" czy jakoś tak miał wszelkie cechy celowej kpiny, wyśmiania, ewo-kopaczowej naftaliny. A co sobie rozumie PiS mnie nie obchodzi. Po Waszych wpisach widać, co rozumie Bronś i jego wyznawcy. I to jest dla tego miasta dramat, także intelektualny.
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 19:32
Powiem krótko. Wszyscy piszący te bzdury zapomnieli że wyborcy wybierali radnych. To że część z nich objęła inne stanowiska jest naturalne.
Jak to widać wszędzie Pisowska natura i mściwość nie potrafi pogodzić się z porażką. Pis oczywiście był nieomylny, wzbudzał zaufanie, wszyscy prezesi i radni to najuczciwsi i najbardziej kompetentni ludzie na świecie. Tylko nie wiadomo dlaczego przegrali. Wbijcie sobie wreszcie do tych pustych i tępych łbów że to już koniec. Nikt Was nie chce. Dajcie pracować nowej władzy i nie rozliczajcie ich po 2 miesiącach. Byliście tacy wspaniali, wszystko zrobiliście w miesiąc?. Potraficie tylko kłamać pomawiać, a merytoryki zero. Nadajecie się do przedszkola nie do władzy. Jak czytam te 9 osób i ich teksty razem z wyliczeniami Bielańskiego to ręce opadają. Dlaczego na basenie nie był pan takim racjmistrzem. Tylko zgrywał pan ważniaka. Dość tego gówna i pora na zmiany.
Ale jaja ale jaja ale jaja
Ale jaja ale jaja ale jaja 01.02.2019, 19:45
To wy u Janka startujecie w wyborach po nową robotę?
SERIO???
Wyborca
Wyborca 01.02.2019, 19:54
Co Ty pierd......... sz. Ja nigdzie nie startowałem. Oceniam sytuację z perspektywy wyborcy. Mi ta sytuacja nie przedzkadza. Jeżeli to będzie dobry prezes to większy z niego.będziemy pożytek niż jak by był radnym
.
. 01.02.2019, 20:42
Merytorycznie opozycja rozkłada na łopatki , radnych Bronsia. Wystarczy zobaczyć jedną sesji.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165