Mieszkaniec Oleśnicy ostro: "Zawieźć im te dary na Ukrainę!"

  • 10.03.2022, 11:36
  • OAI
Mieszkaniec Oleśnicy ostro: "Zawieźć im te dary na Ukrainę!"
Jedni ostro krytykują - jest ich większość. Inni, mniejszość, popierają. Ten post Piotra Maksymczaka z Oleśnicy, ratownika, instruktora pomocy medycznej, wzbudził gorącą, ożywioną dyskusję i ogromne kontrowersje w sieci. Co o tych poglądach sądzicie? Są odosobnione? Będzie ich coraz więcej? Oto treść posta:

"Polska rzuciła się z pomocą Ukrainie - ok. Szlachetne! Mam pytanie? Czy Wy macie pojęcie, co Wy wyprawiacie? Postradaliście zmysły? PKP dla nich za darmo, lux med za darmo, połączenia tel. za darmo, mieszkania za darmo. Ma być ich u nas docelowo 4 mln. Czy ktoś z Was zadał sobie pytanie, co dalej?

Zaraz dostana socjale, 500 plus i inne trzynastki. To my Polacy będziemy na to zap... Krzyczycie, że patologia bierze 500 plus, plujecie za to na Polaków, a dla Ukraińców bez mrugnięcia okiem będziecie na to płacić!? ZUS ogłosił ze przejmuje wypłatę emerytur i rent dla Ukraińców, podczas gdy nasi emeryci i renciści nie pamiętają już smaku masła, bo stać ich tylko na margarynę, a nawet już i na to nie!

NFZ będzie płacił za leczenie Ukraińców, podczas gdy nasi dziadkowie, rodzice umierają, bo nie mogą dostać się do lekarzy! Przez 2 lata Polacy umierali pod szpitalami(jakbyście zapomnieli 200 tys. nadmiarowych zgonów), bo nie było miejsc bo ważniejsze były testy! Ukraińców to nie obowiązuje! Oni mają pierwszeństwo! Do tej pory przed przyjęciem do szpitala pytali się o test czy szczepionkę, a teraz będą się pytać o narodowość! Jesteś Polakiem! Czekasz!

Tłumy tubylców są już w Polsce, dworzec zachodni aż czarny od afrykańskich Ukraińców! Podobno koczują, bo polaczki jednak nie chcą tych biedaków przyjąć. Hmm, no co jest z Wami!?! Nie pomożecie? To podobno biedne studenty, inżyniery i doktory! Straż graniczna powiedziała ze wpuszcza wszystkich nawet bez dokumentów! To jest koń trojański!

Wiele osób będzie mnie wyzywać od ruskich trolli. Spoko, już jestem ruska onuca, antyszczepionkowcem, foliarzem, szurem.

Nikt normalny nie popiera wojny i cierpienia! Ja też nie, ale ja nie jestem krótkowzroczny tak jak Wy!

Pomagać można, ale z głową, np. zawieźć im te dary na Ukrainę! Dziwne, bo jakoś Palestyńczyków i Syryjczyków nie chcecie przyjmować!? Jesteście obrzydliwymi hipokrytami! Zniszczycie swoja głupotą ten kraj do reszty!

To, co robi obecnie rzad polskojęzyczny, to nie jest pomoc! To jest zdrada stanu i Polaków! Oficjalnie rok 2022 na Ukrainie jest rokiem Stefana Bandery! Oni nadal go czcza i budują mu pomniki. No cóż „kto nie zna historii, skazany jest na jej ponowne przeżycie”.

WYBRANE GŁOSY PRZECIW

Anna Anna
Piotr, brzmisz jak ruska propaganda. Właśnie podałeś rękę Putinowi i sam o tym nie wiesz. Wstyd mi. Pozwól, że się pożegnamy.

Bartłomiej Jonak
Poczekałbym z tymi pochopnymi wnioskami, które ktoś wystawia zbyt szybko. To jest cena wojny i tego że Ukraina jest naszym sąsiadem. Tekst napisany w celu wywołania niepotrzebnych i negatywnych emocji, aby skłócić oba narody. Przed wybuchem wojny nie było Ukraińców w Polsce? Zawieźć dary na Ukrainę?? Kogoś chyba poniosło. Tak to widzę - sianie paniki.

Krzysztof Strzelecki
Kompletny brak empatii i współczucia dla tej tragedii. Tylko patrzysz na kasę i ile w tym wszystkim stracimy. Przykre, że nie potrafisz się odciąć od tego, co było lata temu. Teraz jest teraz i trzeba najzwyczajniej w świecie pomóc drugiemu człowiekowi w tej tragedii, jakkolwiek by ta pomoc miała wyglądać i ile trwać. Twoim podejściem powielasz błędy z czasów, gdy my tej pomocy potrzebowaliśmy. Całe szczęście Twoje podejście powiela garstka

WYBRANE GŁOSY "ZA"

Edyta White
Podpisuje się pod tym. I chyba kradnę do siebie. Polska się obudzi, jak nie będziemy mieli co do gara dla swoich dzieci włożyć.

Oliwia Leśniewska
Bardzo dobrze napisane. Pomoc, pomocą, ale są granice, które nie powinny być przekroczone!

  •  
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (126)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gucio
Gucio 12.04.2022, 21:46
Cytuję "Szef unijnej dyplomacji Joseph Borrell powiedział w ubiegłym tygodniu, że od początku wojny UE zapłaciła za rosyjską energię 35 mld euro, a Ukrainie przekazała pomoc o wartości 1 mld euro. " To pokazuje prawdę kogo tak na prawdę wspiera Europa. Rosja:Ukraina 35:1.

Dr L. Co ty na to
dr L.
dr L. 27.03.2022, 10:39
Hello 'Gucio', sprawdziłeś dzisiejszy kurs rubla?
Gucio
Gucio 12.04.2022, 21:46
Cytuję "Szef unijnej dyplomacji Joseph Borrell powiedział w ubiegłym tygodniu, że od początku wojny UE zapłaciła za rosyjską energię 35 mld euro, a Ukrainie przekazała pomoc o wartości 1 mld euro. " To pokazuje prawdę kogo tak na prawdę wspiera Europa. Rosja:Ukraina 35:1
Gucio
Gucio 27.03.2022, 10:50
dr L. Podaj mi kurs rubla z 1, 15, 30 stycznia, 15, 28 lutego i 15 marca br. Sprawdź w tych samych datach kurs złotówki do $ i euro. A jak myślisz dlaczego Rosja od niektórych państw, w tym Polski, zapłatę za gaz będzie chciała przyjmować tylko w rublach ? Nie wiem jak ty ale ja już czuję ile moje gospodarstwo domowe oraz firma traci na konflikcie Rosja - USA.
Gucio
Gucio 26.03.2022, 08:00
Polaków drogo będzie kosztowała ta wojna Rosja-USA na terenie Ukrainy. Uchodźcy potrzebują mieszkań których i tak w Polsce zawsze brakowało. Wezmą to co do tej pory nikt nie chciał wynająć. Jest przewaga popytu nad podażą mieszkań. Zatem ceny mieszkań wzrosną. Mieszkania wynajmują ci którzy nie mają zdolności kredytowej. To może spowodować kolejny odpływ Polaków którzy podejmując pracę w Niemczech, Skandynawii bez problemu wynajmą mieszkanie od miasta. Ta wojna będzie drogo kosztowała biedniejszego mieszkańca Polski czy Europy. Rosja osiągnie ekonomiczny cel. Osłabi Europę ku uciesz USA.
dr L.
dr L. 26.03.2022, 08:10
Oj @gucio, znowu cytujesz 'od rzeczy'? Zobaczysz że to rosja będzie zrujnowana a putin 2m pod ziemią...
Gucio
Gucio 26.03.2022, 08:22
dr L. Sprawdź kurs rubla do dolara i euro ze stycznia i lutego czyli przed wejściem do Ukrainy. Sprawdź obecny kurs. Sprawdź ceny ropy, gazu, węgla kamiennego sprzed wejścia do Ukrainy i teraz? Sprawdź ich ilości. Na embargo traci nie tylko Rosja ale też ci co produkowali i eksportowali do Rosji. Sprawdź podstawowe ceny produktów w Polsce. O innych państwach nie chcę się wypowiadać. Sprawdź ile taki Egipt importował zboża z Ukrainy i Rosji i co będzie teraz.Np. W Polsce jadano miód z Ukrainy. Polscy pszczelarze nie mogli podnieść ceny bo mieli konkurencji. teraz konkurencja będzie mniejsza więc ceny pójdą w górę. A pszczelarzy w Polsce są setki tysięcy. Do tego nie płacą podatków. Sprawdź w Polsce koszty utrzymania osób zarabiających nieco powyżej minimalnej płacy. I ten wzrost cen to nie tylko cena nieudolnych rządów PiS. To cena jaką Polacy płacą za konflikt Rosja-USA. Moim subiektywnym zdaniem.
dr L.
dr L. 26.03.2022, 08:29
Nie wiem czy wiesz, ale twoje poglądy są zbieżne z tymi z radyja maryja?! A jak masz tego 'rubla' to dostaniesz 0.0098 dolara...
Brawo dla ratownika
Brawo dla ratownika 24.03.2022, 11:30
Oczywiście, że ma rację. Oczywiście polskojęzyczny nie"rząd" wymiata szabelką, bo ma w tym kapitał polityczny do ugrania. Akcja militarna na krainie U spadła im jak z nieba. Przykryła wszystko, tak jak jeszcze kilka miesięcy temu przykrywał srovid. Rachunki przyjdzie nam dopiero płacić, a dlaczego? Bo jak zwykle wszyscy się dogadają, a Polska zostanie z niczym, tzn. z rachunkami do płacenia. Za srovida byłem foliarzem, teraz jestem ruska onucą, a dlaczego? Dlatego, że płynę z nurtem głównego ścieku, obserwuję i wyciągam wnioski. Jak to kiedys Herbert napisał, z prądem płyna tylko śmieci. Z szacunkiem dla każdego, ale samodzielne myślenie nie boli. I jako ex foliarz pytanie za 100pktów do wyznawców srovida: jak bedziecie się czuli od 28 marca, gdy obostrzenia, paszporty polsatu, w tym - nielegalny - nakaz maseczkowania zostanie zniesiony..? Nieźle was wy... kolegowano...
Gucio
Gucio 24.03.2022, 11:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jan
Jan 14.03.2022, 20:53
Zobaczycie jak Wam inne kraje pomogą, kiedy Putin przyjdzie po Was. Nie pamięta wół jak cielęciem był… żal mi Was. PS. Dlaczego portal pozwala na taką mierną ruską propagandę w komentarzach?!
Gucio
Gucio 14.03.2022, 22:45
Jan. Kolejne urojenia. Na Polskę to nawet Stalin nie miał ochoty. Pamiętasz jego powiedzenie o Polakach ?
Anna
Anna 13.03.2022, 22:25
Popieram post Piotra. Dodam, że zaczną się teraz tragedie w polskich małżeństwach, jak te ukraińskie dziołchy będą je rozbijać. Problem z pracą będzie ogromny, bo już mają pierwszeństwo. Nie wyrzucicie ich z mieszkań, które teraz im wynajmujecie, ponieważ jak długo jest w Polsce ogłoszony ,,stan pandemii'', tak długo wy pójdziecie siedzieć na rok do 3 lat za próbę pozbycia się ,,lokatorów'' z Ukrainy. Opamiętajcie się, Ten naród się nie zmienił. Zobaczcie, jak jeszcze w listopadzie 2021 śpiewali od przedszkolaka po hierarchów pieśni o wychwalające Banderę, nazywając go ,,ojcem''.
Żenada
Żenada 13.03.2022, 23:40
Ania z sekty radyja Maryja!
Anna
Anna 14.03.2022, 00:13
W przeciwieństwie do ciebie, jestem Polką, która pamięta Wołyń a nie, jak ty banderowskim pomiotem.
Żenada
Żenada 14.03.2022, 21:56
77 lat po wojnie!...ogarnij się piso+katolibko.
Jan
Jan 14.03.2022, 09:27
Anna, guzik pamiętasz, a nie Wołyń.
Gucio
Gucio 14.03.2022, 01:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Won. Banderoluby
Won. Banderoluby 13.03.2022, 07:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

P.O.V.
P.O.V. 13.03.2022, 07:49
'Ogień' i Łuapaszka też mordowali...niestety!
Gucio
Gucio 13.03.2022, 08:56
Gdy pewni osobnicy wynieśli ŻW na piedestały z ciekawości kupiłem kilka książek i poczytałem. Przeraziłem się kogo tak na prawdę czczą. Autorzy pisali na podstawie danych IPN. Dlaczego nie zostali oskarżeni ? Bo ustawodawca nie przewidział kary gdy to oni dokonają zbrodni. IPN ma więc związane ręce. Ustawodawca wyszedł z założenia, że tylko przedstawiciele władzy byli źli.
naprawdę?
naprawdę? 24.03.2022, 11:31
Umiesz czytać?
Gucio
Gucio 24.03.2022, 11:41
naprawdę. W wielu publikacjach jest to potwierdzone stanowiskiem IPN. Niektórzy dokonali tych haniebnych czynów. Ustawa jednak nie pozwala ich oskarżyć.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 12.03.2022, 15:31
Piotrze M. (jakby powiedział prokurator)! Ile zainkasowałeś rubli z Kremla za ten "swój" wpis - inspirowany z FSB? Musisz wiedzieć, że ruble z dnia na dzień tracą na wartości i niebawem nawet tych śmieci nie wymienisz w żadnym kantorze, chyba, że na ... Kamczatce.
Gucio
Gucio 12.03.2022, 18:47
Móżyn-albinos. Jeśli masz jakieś dowody na to to weź sprawy w swoje ręce. Właśnie na o2 przeczytałem, że prezydent USA stwierdził , że ani USA ani NATO nie wyśle żołnierzy na Ukrainę. Nie chce wywołać rzekomo III Wojny Światowej. Prezydent USA w stosunku do NATO zachowuje się tak samo jak prezydent Rosji w stosunku do kilku państw. Prezydent USA decyduje o tym co robi sojusz zwany NATO. A rzekomo to tylko prezydent Rosji jest taki zły. Fachowcy z USA dawali Ukrainie około 6-8 dni na upadek! Odpukać!! Ukraińcy walczą chyba już 17 dzień. Premier Niemiec twierdził w rozmowie z ambasadorem Niemiec, że nie ma sensu pomoc bo i tak polegną.
USA zrobi na tym dobry interes. USA i NATO pozbędą się złomu. Na to miejsce zbrojeniówka w USA zacznie produkować uzbrojenie i prezydent spłaci dług wyborczy swoim sponsorom. A Ukraińcy za pomoc będą musieli zapłacić oddając USA pewne sektory gospodarki, dając zwolnienia podatkowe. Ba USA pośpieszy Ukrainie z pożyczkami i znów amerykańskie banki zarobią. A tym samym USA osłabiło totalnie UE. Mali tej UE i Polski nie podźwigną ok 50 % podwyżek paliwa oraz energii. A słaba UE to silne USA.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 13.03.2022, 10:45
Zamiast cytować podejrzany i niewiarygodny portal o2 należący do polskojęzycznej Grupy Wirtualna Polska podległej niemieckim mediom, to od razu cytuj - jak przystało na ukrytego ruskiego trolla - telewizje kremlowskie Russia Todey i Sputnik. Mniej to cię będzie kosztowało zachodu i "newsy" będziesz miał z pierwszej ręki, bo nic ci nie umknie w tym chaosie informatycznym.
P.S. Pozdrów przy okazji Włodka P., Sieriożę Sz.
Gucio
Gucio 13.03.2022, 11:33
móżynie. Masz klasyczne urojenia dla stanu twojego umysłu. Te wiadomości podała też DoRzeczy oraz inne prawicowe media. Aby mieć prawdziwy obraz sytuacji staram się czytać różne media. Dla takiego osobnika nie jest ważne kto to powiedział tylko kto ujawnił. Jak o2 zacytuje biblię to też będzie dla ciebie niewiarygodny ?
móżyn-albinos
móżyn-albinos 13.03.2022, 11:53
Zamiast podpisywać się Gucio podpisuj się lepiej Oran-Gucio. Ten nowy twój nick będzie adekwatny dla twojego stanu umysłu. I nie pocieszaj się tym, że orangutany należą do ... rzędu naczelnych. Zamiast wrzucać swoje zdjęcie do internetu wklej podobiznę orangutana sumatrzańskiego niewiele odbiegającego swoją fizjonomią od twojej facjaty.
Gucio
Gucio 13.03.2022, 14:42
Boże. Wybacz móżynowi albowiem nie wie co czyni. Amen.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 13.03.2022, 18:18
Jak trwoga, to do Boga. Mam nadzieję, że pisałeś to na klęczkach ubrany w białą komeżkę odebraną siłą ministrantowi.
Ateista
Ateista 13.03.2022, 18:33
na klęczkach to niektórzy duchowni robią wiadomo co. Później Rydzyk coś plecie o pokusie.
dr L.
dr L. 12.03.2022, 10:07
A tak szczerze @gucio, czy ty czasem nie robisz jakiś 'interesów' w rosji?
Gucio
Gucio 12.03.2022, 10:53
Jednym z lepszych klientów Rosji jest Polska. Sprawdź ile kupujecie w Rosji : ropy naftowej, gazu, węgla. O innych metalach nie wspomnę. Oni cały czas wam to sprzedają a co wy im sprzedajecie w zamian ? Czy wymiana jest około 1:1.
Waryjot Renifer
Waryjot Renifer 12.03.2022, 17:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dr L.
dr L. 12.03.2022, 11:04
No widzisz, nie czytasz tego co inni piszą. Ile razy mam tobie powtarzać że nie mieszkam w Polsce, ogarnij się!
dr L.
dr L. 12.03.2022, 19:18
Sorry @zw, ale użyłeś czasownika 'kupujecie', co można różnie zrozumieć. A 'ja' niczego nie kupuję z rosji...
Gucio
Gucio 12.03.2022, 11:32
dr L. Zaciąłeś jak płyta winylowa. Jest napisane Polska a nie Polacy. Natomiast słownik zamiast kupuje (Polska) wrzucił kupujecie. Ja pisałem o Polsce. Natomiast to ile zużyją paliwa, gazu czy węgla zależy od samych mieszkańców Polski. Teraz też około 1 mln Ukraińców.
Gucio
Gucio 12.03.2022, 08:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Osioł skandynawski
Osioł skandynawski 12.03.2022, 10:03
Ty dostałeś fioła, gucio
Folksdojcz
Folksdojcz 12.03.2022, 08:29
"Niemiecka prokuratura może odkryć, jakich polityków, także w Polsce, korumpował Gerhard Schroeder za pieniądze od Putina." Skoro Schroeder korumpował "polskich" polityków to i tacy znajdą się w Oleśnicy?? Na razie to tylko przypuszczenia.
Agent
Agent 12.03.2022, 08:32
Pewnie z ciebie skruszony folksdojcz
"..."
"..." 12.03.2022, 08:19
Stado baranów-trolli 2 dni temu, 21:18
"Wygląda na to, że w sercu Europy musiała wybuchnąć krwawa wojna, żeby niektórzy - zwłaszcza Niemcy - uświadomili sobie konsekwencje wiązania się umowami handlowymi z Moskwą - mówiła w wywiadzie dla Interii b. ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Uważam, że Polsce należą się przeprosiny ze strony Unii i USA - dodała." A oleśnickie trolle, czy oleśnickie Czerwone Semafory nie zauważyły, że czas na zmianę politycznej optyki! Uważajmy na wypowiedzi czerwonych szm...! To dobrze opłacani pieniędzmi Gazpromu te trolle rosyjskie i niemieckie!
Gucio
Gucio 12.03.2022, 08:44
To ta pani ambasador z ustami jak glonojad ? Zachowywała się w Polsce jak w PRL ambasador ZSRR. Ciągle pouczała co ma zrobić polski rząd w sprawie Ubera i podobnych firm. Wcześniej podobnie robił ambasador GB w sprawie Provident.
dr L.
dr L. 12.03.2022, 08:47
Ale ta amerykańska 'miss piggy', to była koleżanka trampka...a jego chyba lubisz?
Gucio
Gucio 12.03.2022, 10:58
Trumph należy do jednych z gorszych prezydentów USA. Nie pamiętasz co powiedział : " Jeśli ktoś chce aby NATO go chroniło to trzeba sobie za to zapłacić". Dokładnie nie przytaczam ale chodzi o sam sens. Polska chciała się pozbyć Migów na które polscy piloci stracili uprawnienia. Do tego większość tych maszyn była uziemiona. I USA nie dało się zrobić w "bambuko" przez Morawieckiego który chciał dać złom Ukraińcom a otrzymać nieco młodszy złom z USA.
dr L.
dr L. 12.03.2022, 11:25
Przede wszystkim, takie 'szemrane interesy' robi się po cichu...a nie trąbi w mediach.
Gucio
Gucio 12.03.2022, 11:33
To wytłumacz to Morawieckiemu i innym ....
dr L.
dr L. 12.03.2022, 08:03
Drogi @zw, założę się że jesteś miłośnikiem pomarańczowego klauna z ameryki i innych szamanów od teorii spiskowych.
zw-kowalski
zw-kowalski 12.03.2022, 15:23
Do @dr L. I znów się mylisz.
Gucio
Gucio 12.03.2022, 08:44
To moim zdaniem nim się założyłeś to zakład przegrałeś.
Chwała Ukrainie
Chwała Ukrainie 12.03.2022, 08:01
Pamiętajmy!! Ukraińcy walczą też o niepodległość Polski!!
lub lekarza
lub lekarza 24.03.2022, 11:33
Zmień dilera!
Prod
Prod 14.03.2022, 10:27
Niby *** jak walczą o naszą niepodległość? Czy w Polsce jest wojna? Puknij się w ten tępy łeb. Oni chcą wciągnąć NATO w ich wojnę. Takiego wała!!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 12.03.2022, 07:50
Rosja militarnie może tego konfliktu nie wygra. Europa i Ukraina dała się wkręcić USA w konflikt z Rosją. USA nie chce silnej UE. I nagle udało się zdestabilizować UE. UE poniesie potężne straty ekonomiczne. Potężna inflacja. Drożyzna. Jeśli wierzyć prognozom to z Ukrainy wybędzie tyle ludności ile obecnie liczy Finlandia. Najgorsze , że to skokowo. Może zacząć brakować mieszkań dla rdzennych mieszkańców. To doprowadzi do negatywnego podejścia do Uchodźców. Wraz z taką ilością uchodźców stawi się potężne podziemie szarej strefy oraz zorganizowanej przedsiębiorczości. Jeśli UE popełni błąd i bez spełnienia warunków przyjmie Ukrainę to Polska straci na unijnych dopłatach. Dopłaty pójdą na Ukrainę. Jak zwykle rozwiną się Niemcy kosztem innych państw. Któreś z państw UE dopłacające do UE może wyjść jak Wielka Brytania. Obym się mylił i ten scenariusz się nie spełnił.
Donos Waryjota Renifera
Donos Waryjota Renifera 12.03.2022, 07:56
Skoro masz dowody, że USA wkręciły UE w konflikt z Rosją to natychmiast masz złożyć donos do prokuratury!
Gucio
Gucio 12.03.2022, 10:59
Gabrysiowaty. Był taki program w Polsce - "zrób to sam".
Marcin
Marcin 12.03.2022, 05:31
Takie małe pytanko do naszych rodaków do tych tak bardzo dbających o zdrowie własne i innych,tych samych którzy jeszcze niedawno byli gotowi p***ić rodaka sąsiada jak wyszedł na kwarantanie z domu do sklepu,co obecnie sądzą o tych tłumach niezaczepionych Ukraińców którzy do nas przybywają,czy to foliarze a może siewcy śmierci?
To wszystko tylko pokazuje jak wielkim wałem był ten cyrk pandemiczny i jak bardzo podatni są ludzi na medialne szambo które ryje berety!
Tyle
Tyle 12.03.2022, 05:30
Rok temu, jako foliarz miałem umrzeć pod respiratorem.Dostałem drugą szansę.Teraz historia się powtarza ale jestem już ''ruskim agentem'' zatem ostrzegam!!!!
😂
Gucio
Gucio 12.03.2022, 08:45
Tyle. Spoko. Kopernika też niektórzy chętnie by spalili na stosie.
fan duraka
fan duraka 12.03.2022, 06:21
Nie ma się czym chwalić...jesteś 'durak'!
dr L.
dr L. 11.03.2022, 22:56
Podejrzewam że takie same wredne komentarze były w innych krajach w 1939r...gdy Polska walczyła!
P
P 11.03.2022, 22:15
Brawo Piotr dobrze piszesz i taka prawda teraz to tylko jescze trochę to Ukraińcy będą żądzic całą wiocha jaka jest Oleśnica

Straszny chaos bałagan wszystko im teraz będzie się należało to jest smutne ale prawdziwe
Pozdrawiam
fan wieśniaka
fan wieśniaka 11.03.2022, 23:00
'Chłopie co się smucisz, ze wsi jesteś...na wieś wrócisz'.
żenada
żenada 11.03.2022, 21:31