Jest praca dla animatora sportu na orliku w Oleśnicy

  • 23.02.2022, 15:03
  • Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Jest praca dla animatora sportu na orliku w Oleśnicy pixabay.com
W związku z rozstrzygnięciem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki konkursu na operatora projektu „Lokalny Animator Sportu” na rok 2022, Starostwo Powiatowe w Oleśnicy ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Lokalnego Animatora Sportu na obiekcie ORLIK przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy, przy ul. Wojska Polskiego 56, 56-400 Oleśnica.

Warunki pracy:

1. Forma i okres zatrudnienia – umowa zlecenie zawarta na 9 miesięcy: od 7.03.2022 r. – 30.11.2022 r.

2. Praca w godzinach popołudniowych - od godz.15.00 w dni robocze oraz weekendy, według ustalonego harmonogramu.

3. Minimalna miesięczna liczba godzin i wynagrodzenie - w ramach projektu zostaną zatrudnione 2 osoby, w przypadku braku chętnych zostanie zatrudniona 1 osoba.or

1) Wynagrodzenie w przypadku zatrudnienia 2 animatorów na obiekcie:

600,00 zł. brutto (umowa zlecenie z Powiatem Oleśnickim) + 600,00 zł. brutto (umowa z Operatorem: Instytut Sportu- Państwowy Instytut Badawczy).

2) Wynagrodzenie w przypadku zatrudnienia 1 Animatora na obiekcie:

1200,00 zł. brutto (umowa zlecenie z Powiatem Oleśnickim) + 1200,00 zł. brutto (umowa z Operatorem: Instytut Sportu- Państwowy Instytut Badawczy).

3) Każdy z animatorów będzie zobowiązany do zrealizowania:

56 godzin zajęć sportowych w każdym miesiącu na obiekcie ORLIK przy II Liceum Ogólnokształcącym w Oleśnicy udokumentowanych dziennikiem zajęć - w przypadku zatrudnienia 2 animatorów na obiekcie.

112 godzin zajęć sportowych w każdym miesiącu na obiekcie ORLIK przy II Liceum Ogólnokształcącym w Oleśnicy udokumentowanych dziennikiem zajęć - w przypadku zatrudnienia 1 Animatora na obiekcie.

II. Wymagania niezbędne:

1. ukończony 18 rok życia i posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

2. posiadanie kwalifikacji i uprawnień do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo- rekreacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa tj. m.in. instruktorzy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego,

3. niekaralność za przestępstwa umyślne;

4. udokumentowana praca z dziećmi i młodzieżą na stanowisku nauczyciela, trenera lub instruktora sportu;

III. Wymagania dodatkowe:

1. inne doświadczenia i kompetencje, w tym: staż pracy na Orliku, osiągnięte-potwierdzone sukcesy w pracy Animatora np. Animator Ekspert, Animator Roku; członkostwo w klubach i organizacjach, inne udokumentowane działania.

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cecylka
cecylka 15.04.2022, 07:14
Najlepszym 'animatorem' w tym pierdziszewie, jest mój kochany pan Krzysiu!

Pozostałe