Oleśniczanin dilerem

  • 29.01.2019, 10:59 (aktualizacja 29.01.2019, 21:48)
  • OAI
Oleśniczanin dilerem
W ubiegłym tygodnia kryminalni z Oleśnicy zabezpieczyli w jednym z mieszkań znaczną ilość amfetaminy. Policjanci w związku z tą sprawą zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Zatrzymany usłyszał już zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Jako środek zapobiegawczy sąd zastosował wobec zatrzymanego dozór policyjny.

W miniony piątek zapadła decyzja o zastosowaniu wolnościowego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego wobec 31-letniego mieszkańca Oleśnicy, który posiadał w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych, którzy weszli do jednego z budynków w Oleśnicy.

Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W czasie przeszukania pracujący nad tą sprawą policjanci zabezpieczyli worek z białym proszkiem oraz niewielką ilość suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Kryminalni zabezpieczyli około 300 pojedynczych porcji handlowych amfetaminy. 

31-latek usłyszał już zarzuty oraz został zastosowany wobec niego wolnościowy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)
:) 29.01.2019, 11:02
Ksiądz Mateusz już na miejscu był?

Pozostałe