Trwa odbudowa kamienicy na 3 Maja w Oleśnicy

  • 10.02.2022, 16:21
  • OAI
Trwa odbudowa kamienicy na 3 Maja w Oleśnicy fot. UM Oleśnicy
Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:

Trwa odbudowa spalonej w 2018 roku kamienicy przy ul. 3 Maja i Zamkowej.

Burmistrz Jan Bronś chciał zobaczyć na jakim etapie są prace, dlatego dziś odwiedził obiekt z przedstawicielami ZBK. 

Wykonywane są stropy, prace rozbiórkowe posadzki w piwnicy, a także budowana jest nowa klatka schodowa. Zakończenie odbudowy kamienicy planowane jest pod koniec 2022 roku. Koszt prac to 5,2 mln zł.

OAI

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 12.02.2022, 17:20
Dlaczego Bronś znowu lekceważy ludzi i nie nosi maski?
Buahahaahaaaa
Buahahaahaaaa 12.02.2022, 13:14
Może lepiej niech Bronś tej budowy nie dotyka bo znowu powstanie niezamierzony zbiornik retencyjny.
Jan
Jan 12.02.2022, 10:36
Wladza ma prawo i obowiazek wizytowac, ale lepiej niech sie nie wypowiada . By miec do tego legitymacje trzeba wiele, wiele lat pracy w realizacji inwestycji i to roznego rodzaju...
Michał
Michał 12.02.2022, 11:05
Doktor misio zbawca pierdziszewa miał legitymację. LWP!!! Na kolana przed nim wyborcy!
Buahahaahaaaa
Buahahaahaaaa 12.02.2022, 13:16
Nie miał, ale przynajmniej nie łgał że ma.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 11.02.2022, 10:36
Tow. Gierek - gdyby żył - mógłby się jeszcze sporo nauczyć od tow. Bronsia o gospodarskich wizytach w terenie. Teraz robotnicy ze zdwojoną energią przystąpią do pracy jak legendarny Pstrowski lub Stachanow. Ale czego się nie robi na poczet przyszłej kampanii wyborczej burmistrza Oleśnicy.
Gucio
Gucio 11.02.2022, 11:04
móżyn. Zgadza się. Nie przypadkowo budowa przychodni została zostawiona na koniec kadencji. Nie chodzi o zdrowie pacjentów. Chodzi o dobry akcent na koniec kampanii wyborczej. Obejrzyj Gierka. Może nieco zmienisz zdanie na temat PRL.
?
? 10.02.2022, 22:09
Piła (kraizega) bez osłony ? Służby BHP do akcji.
Bob B.
Bob B. 10.02.2022, 16:38
Jam Bob Budowniczy namber łan....
Klękajcie wyborcy!
Klękajcie wyborcy! 12.02.2022, 11:09
Doktor misio ten to dopiero był budowniczy!A zburzenie pomnika ładnie mu wyszło.
Misiek K.
Misiek K. 10.02.2022, 19:08
Lepiej budować niż burzyć...

Pozostałe