Jest praca w nowym centrum dystrybucji! Lidl widzi Cię w tej roli!

  • 07.02.2022, 09:02
  • materiał sponsorowany
loadingŁaduję odtwarzacz...
Każdy dobrze zna sklepy Lidl. W Dobroszycach koło Oleśnicy właśnie powstaje najnowocześniejszy, 12 magazyn Lidla w Polsce! Do pracy w nim firma poszukuje blisko 200 pracowników. Rekrutacja potrwa przez cały luty. Lidl Polska oferuje umowę o pracę i atrakcyjne zarobki. Pracownicy korzystają z bogatego pakietu benefitów - od prywatnej opieki zdrowotnej, poprzez wyprawki dla dzieci i bony przedświąteczne, aż po naukę języka obcego. Dodatkowo w Centrum Dystrybucji zagwarantowane są obiady za 1 zł oraz opieka fizjoterapeuty.

Lidl Polska poszukuje pracowników, którzy będą się zajmować kompletacją towaru (tak zwani komisjonerzy) oraz pracowników w obszarze recyklingu i sortowania surowców.

Do zadań komisjonera należy przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych oraz rozmieszczanie i transport towarów w magazynie jak i udział w inwentaryzacjach. Natomiast pracownik magazynu w dziale Recykling/Sortowanie odpowiada za: sortowanie surowców wtórnych, weryfikację dokumentów przewozowych, dbanie o porządek na terenie magazynu oraz zapewnienie odpowiedniej ilości palet.

Wszystkim nowym pracownikom Lidl Polska zapewnia szkolenie. Liczy się przede wszystkim chęć do pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Może to jest propozycja właśnie dla Ciebie? Rekrutacja rozpoczęła się 31 stycznia i potrwa do 28 lutego. CV można załączyć poprzez formularz na kariera.lidl.pl.

Praca na jasnych zasadach

Na pracowników Lidl Polska czeka umowa o pracę, bez okresu próbnego. Od razu wiesz, jak będzie wzrastać twoje wynagrodzenie na przestrzeni najbliższych lat. Rozpoczynający pracę w Lidlu Pracownik Magazynu otrzymuje pensję w wysokości 4 350 zł brutto. Po pierwszym roku pracy płaca wzrasta do poziomu do 4 550 zł brutto, po dwóch zarobki wynoszą 4 800 zł brutto, a po trzech latach 5 100 zł brutto.

Co ważne, u podstaw polityki personalnej Lidla leży sprawiedliwe wynagradzanie pracowników zajmujących równorzędne stanowiska i wykonujących tę samą pracę – bez względu na płeć. Każdy może również rozwijać się, szkolić oraz awansować. Ponad 70% awansów w Lidlu pochodzi z wewnętrznej rekrutacji.

Od pomocy lekarza i prawnika po naukę języka

Lidl dba o pracowników i ich rodziny. W Programie Wsparcia Pracowników firma pomaga nie tylko w codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym. Pracownicy Lidla mogą bezpłatnie i anonimowo korzystać z pomocy prawników, psychologów lub doradców finansowych. Dzięki dodatkowej, prywatnej opiece lekarskiej szybko umówią wizytę u lekarza dla dziecka, siebie czy małżonka. Chętnie też korzystają z ubezpieczenia na życie.

W pakiecie benefitów jest także m.in. karta Multisport oraz wyprawki dla dzieci (dla maluszka oraz pierwszoklasisty), bony dla pracowników na święta oraz paczki dla ich dzieci.

Nowością jest benefit eTutor, dzięki któremu zarówno pracownicy jak i ich bliscy mogą bezpłatnie korzystać z aplikacji do nauki języków obcych. Dzięki niej dziecko z łatwością przygotuje się do matury, a osoby dorosłe nauczą się od podstaw języka wtedy, kiedy tylko zechcą, to naprawdę duża oszczędność dla domowego budżetu! Dodatkowo Pracownikom centrów dystrybucji Lidl oferuje obiady za 1 zł oraz możliwość korzystania z gabinetu fizjoterapeuty.

Dobroszyce - z najnowocześniejszym centrum dystrybucji

Centrum Dystrybucji w Dobroszycach będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu Lidla w całej Europie. Jego otwarcie planowane jest jesienią 2022 roku. Powierzchnia magazynu będzie wynosić ponad 66 tys. m2. Będą w nim nowatorskie, proekologiczne rozwiązania, w tym instalacja chłodnicza napełniana wyłącznie naturalnym czynnikiem chłodniczym jakim jest amoniak (NH3) oraz instalacja grzewcza podposadzkowa.

W budynku zastosowano także odzysk ciepła z instalacji chłodniczej oraz rekuperację, czyli odzyskiwanie ciepła z wentylacji ze stałym monitorowaniem stężenia CO2.

Cały obiekt ma być inteligentnie sterowany, wyposażony w instalację fotowoltaiczną oraz wykorzystujący niskoemisyjne kondensacyjne kotły gazowe. W Centrum zastosowano oświetlenie LED oraz naświetlenie zwiększające udział światła naturalnego. Zestaw rozwiązań prośrodowiskowych uzupełniają: własne ujęcie wody dla celów technologicznych, powtórne wykorzystanie wody deszczowej w obiekcie czy też stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Centrum Dystrybucji Dobroszyce ma certyfikat LEED (Leadership in Energy and Enviromental Design) potwierdzający najwyższe standardy zielonego budownictwa.

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w Centrum Dystrybucji Lidla w Dobroszycach, ważną informacją jest fakt, że przy projektowaniu magazynu zadbano o nowoczesne rozwiązania dzięki czemu jest to ciche miejsce pracy – nie ma tu charakterystycznego dla tego typu obiektów uciążliwego i szkodliwego hałasu.

materiał sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 26.04.2022, 08:51
Zawstydzają Bronsia. Potrafili zadbać o odzyskiwanie ciepła z wentylacji. I kilka takich innych rozwiązań jakich nie ma w obiektach budowlanych przez miasto.
Cekton
Cekton 19.02.2022, 13:01
Ta rekrutacja to porażka,nie przyjmują po 40-dziestce.
samo swoi
samo swoi 09.03.2022, 18:59
Ważne, że Ukraińców przyjmą...

Pozostałe