Pamiętajmy o naszym zdrowiu i przestrzegajmy obostrzeń na terenie całego kraju

  • 27.01.2022, 09:28
  • KPP Oleśnica
Pamiętajmy o naszym zdrowiu i przestrzegajmy obostrzeń na terenie całego…
Każdy z nas wie, że na terenie całego kraju obowiązują obostrzenia związane z występowaniem wirusa Covid- 19. W związku z sytuacją, że codziennie wzrasta liczba zachorowań apelujemy o przestrzenie zasad bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu oleśnickiego policjanci w trakcie pełnionej służby realizują zadania dotyczące ochrony życia i zdrowia. Pamiętajmy, że ważne jest zachowanie odpowiedniego dystansu oraz zakrywanie ust i nosa. Ważnym aspektem jest również częsta dezynfekcja dłoni. Chcemy również przypomnieć jakie zasady obowiązują i jak ich przestrzegać. Wszelkie informację dostępne są na stronie internetowej Serwisu Rzeczpospolitej Polskiej : https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

Funkcjonariusze w trakcie codziennej służby sprawdzają osoby przebywające na kwarantannie pod kątem jej prawidłowego przestrzegania. Zachęcamy do zainstalowania aplikacji, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie sprawdzeń w warunkach domowych.

KPP Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe