Filiżanka od MAK Oleśnica z ośmioma gwiazdkami

  • 21.01.2022, 18:50
  • rpr
Filiżanka od MAK Oleśnica z ośmioma gwiazdkami
- Co na to koalicjant burmistrza, czyli PiS? - pyta radny opozycji. A o co chodzi?

- Spółdzielnia MAK, zajmująca na preferencyjnych warunkach miejski lokal, wystawiła na WOŚP taki kubek. Co na to koalicjant Jana Bronsia? -

pyta jeden z radnych opozycji w Radzie Miasta Oleśnicy, który nadesłał portalowi olesnica24.com zdjęcie z licytacji i nawiązuje do koalicji ORS z PiS w samorządzie.

Pracownia artystyczna wystawiła na Orkiestrową licytację filiżankę z ośmioma gwiazdkami. 

Co oznacza osiem gwiazdek? To symbol, który zaczął być popularny na finiszu kampanii prezydenckiej 2020. To ocenzurowana wersja wulgarnego hasła "J**** PiS".

 

 

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (342)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jolanta K.
Jolanta K. 21.03.2022, 07:40

"By uciec od Boga, wynaleźliście sobie "nauki" Lenina i Stalina!!..Bronicie siebie, kryjąc się za foliałami- grubymi księgami głupoty!" O jakże trafną teraz wydaje mi się ta moja sentencja świdrująca mi głowę od czasu, kiedy wszedłem - w rolę Greka miłującego dążenie do prawdy- na tereny będące pod wpływem stalinistów. Z niemałą satysfakcją zostawiam sentencjonalne zdanie na murze niewiedzy, nie wiedząc ile będzie w stanie tu przetrwać i czy się rozrośnie. Podczas przemierzania naszego miasta można poddać się całkowitej zadumie w milczeniu i bacznie obserwować życie i dokonania postępowych oleśniczan. Doszedłem do wniosku, iż faktycznie jest to myśl, ale jest pusta... Umysł nie ma tu władzy, do tego brakuje głębi, która w moim mniemaniu "karmazynowego inkwizytora" winna stanowić wiara. Rozwój moralny nie poszedł do przodu wraz z rosnącym jak parabola rozwojem "naukowym" postępowców! Przecież ci postępowcy odkryli już 236 płeć! Jedynie artystki jeszcze myślą wołając by "***** ***" bo ludzki ród mimo mnogości płci wymrze jak dinozaury!
apage satane
apage satane 21.03.2022, 07:42
No i znowu się nachlałeś moczu od ojca rodzynka z torunia?
Jolanta K.
Jolanta K. 21.03.2022, 07:35
"By uciec od Boga, wynaleźliście sobie "nauki" Lenina i Stalina!!..Bronicie siebie, kryjąc się za foliałami- grubymi księgami głupoty!" O jakże trafną teraz wydaje mi się ta moja sentencja świdrująca mi głowę od czasu, kiedy wszedłem - w rolę Greka miłującego dążenie do prawdy- na tereny będące pod wpływem stalinistów. Z niemałą satysfakcją zostawiam sentencjonalne zdanie na murze niewiedzy, nie wiedząc ile będzie w stanie tu przetrwać i czy się rozrośnie. Podczas przemierzania naszego miasta można poddać się całkowitej zadumie w milczeniu i bacznie obserwować życie i dokonania postępowych oleśniczan. Doszedł do wniosku, iż faktycznie jest to myśl, ale jest pusta... Umysł nie ma tu władzy, do tego brakuje głębi, która w moim mniemaniu| "karmazynowego inkwizytora" winna stanowić wiara. Rozwój moralny nie poszedł do przodu wraz z rosnącym jak parabola rozwojem "naukowym" postępowców! Przecież ci postępowcy odkryli już 236 płeć! Jedynie artystki jeszcze myślą wołając by "***** ***" bo ludzki ród mimo mnogości płci wymrze jak dinozaury!
dr L.
dr L. 21.03.2022, 06:55
Coś dzisiaj wcześnie wstałeś oszołomie 'gabrysiu', czyżby prostata?
gabrysia
gabrysia 21.03.2022, 00:16
A teraz siusiu, paciorek i spać!
Artystki Ekoidiotki
Artystki Ekoidiotki 20.03.2022, 14:40
Timmermans, ten Polakożerca co kieruje w UE zielonym ładem, a właściwie kieruje idiotami, którzy pragną przekształcić gospodarkę Europy w niskoemisyjną bez śladu węglowego. Wmawia Polakom, że w węglu po prostu nie ma przyszłości. Im dłużej przeciągają [zmianę], tym będzie to bardziej bolesne i kosztowne – przestrzega.
Timmermans pożera Polaków bo historia jego życia jest pełna białych plam. Zaczynał karierę jako tłumacz w ambasadzie Holandii w Rosji!! i poprzez poparcie Zielonych finansowanych przez Gazprom został komisarzem UE!! A oleśniccy ekoidioci powszechnie głoszą jego durnoty jako proroctwa mędrca a on jest tylko wykonawcą polityki Putina i Merkel (dawniej) a teraz Scholza! Ma jeszcze do dyspozycji polskiego owczarka niemieckiego też z chowu Merkel. Czy nasze ekoidiotki, nawet artystki potrafią to zrozumieć ?? Nawet Krzysio potrafi bzdury pisać o Zielonym Ładzie Timmermansa!



dr L.
dr L. 20.03.2022, 22:09
Gabryś piso+katolibie, jesteście totalnym idiotą i piewcą RWPG!
Gucio
Gucio 20.03.2022, 20:31
Artystki. Cytuję ci dowód na zakłamanie polskiego rządu -" Prosto zygzakiem II Premier Morawiecki ogłosił, że jest za pilną rezygnacją z importu węgla z Rosji, dodając przy tym, że już w tej sprawie – dostaw węgla do Polski – rozmawiał z premierem Australii.

A– przepraszam, że się wtrącę – czy premier Morawiecki nie mógł w sprawie dostaw węgla, zamiast dzwonić aż na drugą półkulę, na antypody, zadzwonić do Katowic albo do Zabrza, no… dokądkolwiek na Śląsk i porozmawiać o tym z polskimi górnikami ? " Co ty na to ? patriota Morawiecki.
Sofija K.
Sofija K. 20.03.2022, 21:09
Gucoi! Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje! O imporcie z Rosji między innymi węgla decydują eurokołchoźnicy na czele z tym Polakożercą Timmermansem!! Czy można porównać go z Janem Amosem Komenskym?? Tak, tak tego agenta holederskiego z czasow Potopu! To są za trudne kwestie dla ciebie Gucio, inaczej cię nazywając "Helmuto"!
Gucio
Gucio 20.03.2022, 22:49
Sofija K. G.ówno prawda. Polacy w Rosji kupują sami. A premier zamiast teraz w Rosji chce kupować w Australii. Polski węgiel jest mało kaloryczny dla energetyki. Możesz mnie nazywać Anna, Bolek, Ogień, Stokrotka. O.lewam to.
T.W. "Helmuta"
T.W. "Helmuta" 20.03.2022, 23:02
Gucio, ten aspołeczny osobnik to nie olewa a pije ciepły mocz zbrodniarza Jurka Urbana! Smacznego! Musisz mieć delirkę nie tylko po sikach Urbana, a także po upajaniu się ludobójstwem Iwanów w Ukrainie!
wsio rybka
wsio rybka 20.03.2022, 23:34
A ty oszołomie pijesz mocz ojca rodzynka z torunia!
Gucio
Gucio 20.03.2022, 14:53
Szaleńcze. Jakim idioto trzeba być aby twierdzić, że o środowisko naturalne nie należy dbać. Ziemia to nasza matka. Czy chcesz wyginąć jak kiedyś dinozaury ? Oczywiście wszystko winno mieć swój umiar. Tylko nie pieprz, że spalanie węgla jest zdrowe. Lenistwo Polski jest teraz nieusprawiedliwione. To nie tylko wina PiS. To wina wszystkich rządów w których byli tylko marzyciele i ci co weekend chcieli latać do Trójmiasta.
Waryjot Renifer
Waryjot Renifer 20.03.2022, 15:23
Gucio! W twoich gaciach wykryto ślad weglowy. To przez ciebie środowisko cierpi! TW "Helmuto" zrób coś z tym śladem.
Gucio
Gucio 20.03.2022, 19:16
Waryjot. Tylko ktoś o takim móżdżku jak ty nie dba o swoje środowisko naturalne. Są działy gospodarki gdzie jest on na razie niezastąpiony. Ale jedno gospodarstwo domowe emituje tyle pyłków, że potrzeba do tego co najmniej 2 ha. Pokaż mi owe 2 ha lasu przy owych gospodarstwach domowych w Oleśnicy. Przez głupotę takich jak ty Polak żyje 8 lat krócej niż Szwed. Takie twoje czy wasze prawo.
chiba ni
chiba ni 14.03.2022, 07:51
A mówiłeś gabryś, ksiundzu na spowiedzi że lubisz przebierać się za kobiety?
SZATAN JEST W WAS!
SZATAN JEST W WAS! 12.03.2022, 23:43
GRATULACJE OD SZATANA ! Sodoma i Gomora oraz
JEDNOROŻEC to symbol wolności seksualnej. Miłość lesbijska, homoseksualizm, seks grupowy, itd. Ruch feministyczny i moda preferujący ubiór jednakowy dla kobiet i mężczyzn – popierają tezy płynące z dzieła artystki!. Oleśnicki Zakon SZATANA – ogłasza solidarność z artystkami- kobietami. Nasi członkowie odprawili bluźnierczy ryt- "Czarną Mszę" będącą prośbą o powszechne ****** ***. . W ten sposób udzielamy „wsparcia naszym przyjaciołom w PO i wśród artystek, zarówno w społeczności satanistycznej, jak i LGBTQ +”. „To najbardziej satanistyczna akcja” Czy wiecie, że nasz najważniejszy symbol… to BAFOMET (GWIAZDA GŁOWY KOZŁA). Składa się on z głowy kozła, wpisanej w okrąg. Pięć stycznych punktów tworzy gwiazdę pięcioramienną, zwróconą ku dołowi. Czasem w tych punktach napotkać można pismo runowe. W satanizmie jest on znakiem szatana oraz szatańskiej rozkoszy.
„Jesteśmy ogromnie dumni z wypowiedzi artystki i wspierającej ją grupy członków PO!
Jadzia M.
Jadzia M. 13.03.2022, 08:59
Czy ***** *** to prawdziwa rozkosz?Wręcz szatańska rozkosz?
Gucio
Gucio 13.03.2022, 09:12
Jadzia. Ty to znasz z autopsji.
Malwina K.
Malwina K. 14.03.2022, 07:47
Tak! To Szatańska rozkosz!
!
! 14.03.2022, 07:55
Putinowcy, tuskowcy i inne hieny nigdy nie doznają takiej roxkoszy!
gabrysia
gabrysia 14.03.2022, 12:59
Seks z pisowcami nie jest przereklamowany.
ciekawy
ciekawy 14.03.2022, 08:22
Ale ty 'prawiczek' jesteś gabryś, jak malutki wuc kartofelek...to skąd niby wiesz?
gabrysia
gabrysia 13.03.2022, 09:34
***** gabrysia!
satanus
satanus 13.03.2022, 00:26
Niech będzie pochylony gabrysiu! A teraz, siusiu paciorek i spać!
Sława Ukrainie
Sława Ukrainie 07.03.2022, 08:23
Proroctwa wspierały artystkę by na dnie porcelany namalować wezwanie by kobiety poszły "***** ***"! Artystki instyktownie wyczuwają z kim przedłużać ludzki ród. To wojna na Ukrainie pokazała kto postępuje jak prawdziwy mężczyzna. Przecież nie peowiaki co służyły Merkel, Putinowi i Tusku?!
w pis+du
w pis+du 07.03.2022, 08:25
Spier...stary dziadu gabrysiu!
Niezła Sztuka
Niezła Sztuka 28.02.2022, 07:37
Czy nasza artystka, niezła artystka zachowa się jak Pablo Picasso i namaluje swoją porcelanową "Guernicę"?? Nie musi to być tak wielka sztuka, wybitne dzieło sztuki, ale może to być również antywojenna ikona, symbol sprzeciwu wobec wojny Putina przeciwko Ukrainie i jego brutalności , ludobójstwu. . Ta artystka ma talent!
picasso
picasso 28.02.2022, 09:22
Takiego artysty jak ty oszołomie piso+katolibie gabrysiu ze świecą szukać!
dr L.
dr L. 25.02.2022, 22:12
Prośba do Redakcji, aby usunęła już ten artykuł bo piso+katolibstwo dostaje białej gorączki z pianą na ustach!
"..."
"..." 25.02.2022, 23:17
zw-kowalski 21.02.2022, 09:11
Do @Edmund. Czytam i sądzę, że żal ci d... ściska.
wszystko
wszystko 25.02.2022, 23:23
Siusiu, paciorek i spać!
Edmund Edmuntowicz
Edmund Edmuntowicz 21.02.2022, 09:00
Przyszedł goniec i powiedział koniec. 300 to i tak sukces prowokacji artystki!
Gucio
Gucio 12.03.2022, 20:20
Szkoda, że mnie nie było. Wyłożyłbym z tysiąc. Wsparłbym WOŚP a jednocześnie jak co roku pokazał środkowy palec PiS.
Chytry Osioł Skandynawski
Chytry Osioł Skandynawski 12.03.2022, 20:51
Gucio, wy sikacie środkowym palcem. Nic więcej. Lepiej nie pokazuj. Wasze wariactwo to pewnie przez te ruskie atomy.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2022, 09:11
Do @Edmund. Czytam i sądzę, że żal ci d... ściska.
Maja P.
Maja P. 21.02.2022, 09:02
Fakt. Dała w kość zdeformowanym peowiakom.
dr L.
dr L. 21.02.2022, 09:13
Gabrysiu-Maju, 3 x młotkiem gumowym w czółko, please!
w pis+du
w pis+du 21.02.2022, 08:36
Do pieniackich piso+katolibów!
Wolne Żarty
Wolne Żarty 21.02.2022, 08:31
Spotykają się aktywistki po latach, jedna z nich artystka.
- Cześć Iwona! Tyle lat!. Kupiłam jedną z Twoich filiżanek, jest po prostu genialna! To dzieło, a ten napis to cudo!
- Aaa, to Ty!
bezcenne
bezcenne 21.02.2022, 08:37
Hmm...humor piso+katolibski.
CHIDUSZ
CHIDUSZ 20.02.2022, 20:08
"Ceny szaleją, więc na stole nic więcej poza zupą nie wylądowało. Na granicy z Białorusią, gdzie uchodźcy walczą o przeżycie, powstaje mur. Mur zapewne tak samo bezsensowny i nieskuteczny, jak ten między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi. Albo tak „rozwiązujący” konflikt, jak ten między Izraelem a Palestyną. Obrazu dopełnia afera podsłuchowa, w której rządy Polski i Izraela – wedle doniesień medialnych – w czasach rzekomego „największego kryzysu dyplomatycznego” ostatnich dekad, miały ze sobą wzorowo współpracować" Piszą nasi "starsi bracia"
***** ***
***** *** 20.02.2022, 19:35
„1. Wypi******ć z oświadczeniem Przyłębskiej.
2. Wypi******ć z Przyłębską
3. Chcemy prawdziwego Trybunału
4. Chcemy prawdziwego Sądu Najwyższego
5. Chcemy prawdziwego Rzecznika Praw Obywatelskich
6. Chcemy nowelizacji budżetu, chcemy prawnej ochrony zdrowia, chcemy pomocy dla pracowników, chcemy pomocy dla przedsiębiorców, chcemy pomocy dla kultury
7. Chcemy pełni praw kobiet, czyli chcemy legalnej aborcji, chcemy edukacji seksualnej, chcemy antykoncepcji
8. Chcemy pełni praw człowieka
9. Chcemy świeckiego państwa, chcemy zaprzestania finansowania Kościoła z budżetu państwa i wypi******ć z religią ze szkół
10. Chcemy dymisji rządu
11. Powołujemy Radę Konsultacyjną, tak jak na Białorusi, która będzie pracować nad tym, jak posprzątać burdel, którzy urządził nam tu PiS”
Oto co postulują Wściekle Kobiety!! Najlepszy to 11 punkt o burdelu, który urządził im PIS. Mają ten swój burdel i jeszcze im źle.
Osioł Skandynawski
Osioł Skandynawski 21.02.2022, 09:05
Oj! Brakuje im chęci do posprzątania ich burdelu?!
zw-kowalski
zw-kowalski 20.02.2022, 20:20
Całkiem nieźle . I dlatego gabrysiowaci tacy vqrvieni.
wszystko
wszystko 19.02.2022, 21:52
Mylisz się gabrysiu, nie cierpię piso+katolibstwa jak kiedyś komuchów...dlatego wyjechałem i nie zamierzam wracać!
Edmundowicz
Edmundowicz 05.03.2022, 07:17
Waryjocie Reniferze! Siedź tam i nie zawracaj nam d...! Nie zawracaj Wisły kijem!
Pieniacz Renifer
Pieniacz Renifer 23.02.2022, 23:07
To znaczy nie cierpisz samego siebie. Ja cierpię dolę tak Ty siebie.
JoTka
JoTka 19.02.2022, 22:38
Każdy pieniacz tak kończy?!
eutanazja
eutanazja 19.02.2022, 22:47
Najgorsi są tacy hipokryci jak ty...pieniacze piso+katolibscy!
JoTka
JoTka 19.02.2022, 21:42
Z oceny działań oleśnickich aktywistów antyPiS wynika, że deklarują oni przywiązanie do wolności i demokracji w bardzo specyficzny sposób, bowiem łatwo dostrzec specyfikę ich deklaracji o wolności. Peowiaki, lewica - moim zdaniem- oni chcą , realnie chcą wolności i demokracji dla siebie, ale są przeciwni wolności i demokracji dla swoich przeciwników ideowych np. dla polskich narodowców . Nie widzą miejsca nawet dla pisowców. przecież socjalistycznych pisowców. Ich europosłowie wstyd odczuwają przed Europą za to, że Polska nie jest już pionierem przemian demokratycznych i że tak łatwo zaprzepaszczono osiągnięcia tej sławnej transformacji w porozumieniu z komunistami – zbrodniarzami! Opowiadają przy tym bajki, że III RP od 1989 roku była krainą miodem i mlekiem płynącą, w której wszyscy byli szczęśliwi i syci.
w pis+du
w pis+du 18.02.2022, 09:20
Do piso+katolibskich oszołomów na tym forum!
Wściekłe Kobiety
Wściekłe Kobiety 18.02.2022, 09:13
"Będziemy się organizować, będziemy pisać petycje, będziemy pisać apele, będziemy się wkur…ać na ten syty Zachód…

—mówiła Lempart.


Po takich słowach Putinowi nie pozostało nic innego, jak skierować żołnierzy z powrotem do koszar."
Wściekły na Putina
Wściekły na Putina 25.02.2022, 19:37
Lepartcice puścić na morderców Putina. Wykończą ich. Wy****** ą ich!
Jan K.
Jan K. 16.02.2022, 23:10

Skoro słowo się rzekło, to trudno- trzeba zacisnąć zęby i do roboty. Jeśli Postępowym Kobietom starczy determinacji, no i tzw. siły, kobiecej siły to może wszyscy- my z PIS-u się doczekamy, ale wypada od kogoś zacząć. Pewnie od kogoś ważnego a nie zwykłego członka PIS-u. Takiego ambitnego programu nie da się oczywiście zrealizować od razu. Jednak słowo się napisało.
Hiobowa Wieść
Hiobowa Wieść 17.02.2022, 22:34
Wydawało się tedy, że – jak powiadają gitowcy - „wszystko gra i koliduje” - aż tu nagle w Oleśnicy gruchnęła wieść hiobowa, jakoby POstępowe Kobiety odstępowały od tego ich punktu programu , tzn. od "***** ***". To znaczy nie, żeby odstępowały w ogóle, ale wycofują go gdzieś do głębokich tylnych szeregów swoich żądań zostawiając sobie czas do wyborów w oleśnickiej PO?! Dlatego też, że od hasla "***** ***" przeszły do walki o praworządność. A po drugie - że w międzyczasie hasło "***** ***" trochę się zaśmierdziało. Wywołało to wściekłość u niektórych członkow PIS-u..
Temat Postępowych Kobiet
Temat Postępowych Kobiet 19.02.2022, 23:03
Problem dla aktywistek z"Wysokich Obcasów"

"Niektóre kobiety nigdy nie widziały swojej wulwy"
POlip Putina
POlip Putina 10.03.2022, 17:47
A Ty już widziałaś swoją wulwę?? Na co czekasz?

Pozostałe