W śnieżycy i na zimnie czekają na test w Oleśnicy

  • 20.01.2022, 10:57
  • OAI
W śnieżycy i na zimnie czekają na test w Oleśnicy
Problem jest nierozwiązany od dawna.

Czytelnik portalu olesnica24.com nadesłał nam zdjęcie osób czekających na test na koronawirusa przed szpitalem w Oleśnicy. "Ludzie stoją na zimnie, w śnieżycy" - napisał.

W protokole z posiedzenia Zarządu Powiatu w styczniu 2022 r. czytamy, że szpital "czyni starania, aby uruchomić drugi punkt wymazowy na ternie powiatu oleśnickiego, w Sycowie".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel miasta
Obywatel miasta 21.01.2022, 19:00
Wlodztze miasta poszerzyli sobie portfel...bo im się należało
....a Kowalscy niech sobie radzą....
Dzido
Dzido 21.01.2022, 13:13
. To wszystko właśnie tak wygląda jak ta kolejka covido obłęd i brednie
Kkkkk
Kkkkk 21.01.2022, 09:33
A w miliczu podjerzdzasz autem na wymaz i nie czekasz na dworze
Ppr
Ppr 21.01.2022, 05:24
Na calym świecie czekaja w kolejkach do wymazu na zewnatrz. To raczej oczywiste, ze nie zagonia tylu potencjalnych chorych ludzi do pomieszczeń, żeby ten który nie ma Covid był narażony. Czego stękacie.
!!!!!!
!!!!!! 20.01.2022, 20:01
SZPZOZ na Hallera to duża przychodnia i nowa Pani Dyrektor jak i jej mocodawca czyli burmistrz miasta powinni się postarać a nie zrzucać wszystko na szpital!!!!!!!!!!
***
*** 20.01.2022, 19:39
Takie kontenery też można przed przychodnią ustawić i problemu nie będzie, potrzebne tylko dobre chęci
Obserwator
Obserwator 20.01.2022, 17:08
Wszystkie punkty wymazowe tak działają, jest kontener i ludzie czekają na dworze w kolejce. Czas oczekiwania to 2 do 3 godzin. Tworzenie pomieszczenia zamkniętego dla oczekujących i kumulowanie ich wszystkich razem i stwarzanie dodatkowego zagrożenia. A ludzie są sami sobie winni, bo dostał skierowanie i od razu chce mieć pobrany wymaz a nie w dzień kiedy wskazał mu system.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.01.2022, 08:49
A słyszałeś o czymś takim jak rejestracja na konkretną godzinę ? Przychodzisz i czekasz na swoją kolejkę. Nawet przy spóźnieniach czekasz tylko dłużej o konkretne spóźnienie. Do tego można wydawać numerki. Trzeba tylko chcieć. Gdy 15/16 stycznia wróciłem z Afryki to Straż Graniczna wszystkich nas z około 1000 osób trzymało w jednym pomieszczeniu bez reżimu sanitarnego. Winę zwalają na port w Katowicach. Polska w pigułce.
!!!!!
!!!!! 20.01.2022, 16:54
Tyle przychodni na terenie Oleśnicy, nie można tam pobierać? Makabra żeby ludzie w takich warunkach stali, to się nadaje do zgłoszenia do Rzecznika praw pacjenta
futrzak
futrzak 21.01.2022, 10:03
A ubrać się odpowiednio do warunków nie można?
TTT
TTT 20.01.2022, 13:40
Proponuje odsłuchać: https://www.facebook.com/bogda…
Skandal
Skandal 20.01.2022, 13:32
Mają ludzi za nic!
!#
!# 20.01.2022, 13:01
Chcą wymrozić covida. Ruska metoda.
L
L 20.01.2022, 11:18
Ciemnota nie ma co robić robią zamieszanie od dawna buraki do pracy

Pozostałe