NASZ NEWS: Maciej Syta odchodzi z UG Oleśnica? Wyjaśniamy...

  • 19.01.2022, 14:59
  • rpr
NASZ NEWS: Maciej Syta odchodzi z UG Oleśnica? Wyjaśniamy...
Skąd plotki o odejściu pracownika samorządowego w gminie Oleśnica?

Do portalu olesnica24.com dotarła informacja o odejściu z pracy ważnego urzędnika samorządu gminy Oleśnica.

Czy to prawda? Wyjaśniamy, jaka jest sytuacja.

Maciej Syta, dyrektor Centrum Usług Wspólnych oraz kierownik Referatu Oświaty i Promocji w Urzędzie Gminy Oleśnica, od początku roku 2022 przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jest ono sukcesywnie przedłużane i nie wiadomo, do kiedy potrwa.

- Nie znamy planów pracownika, ale w związku z tym, że pełni on kierownicze stanowiska w dwóch ważnych komórkach naszej gminy, musimy zorganizować pokierowanie nimi, bo w obu jest bardzo dużo ważnych, pilnych spraw. Zmiany przygotowujemy w ramach wewnętrznej organizacji, nie ma mowy o jakiś konkursach na wspomniane stanowiska 

- mówi nam Krzysztof Skórzewski, sekretarz gminy Oleśnica.

Przypomnijmy, że "Panorama Oleśnicka" już w ubiegłym roku napisała o możliwym odejściu dyrektora CUW. 

O NOWEJ P.O. DYREKTORA CZYTAJ TUTAJ

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tak tylko pytam
Tak tylko pytam 21.01.2022, 20:23
A te liczne wyjazdy do miast partnerskich to komu służyły?
Dobra zmiana
Dobra zmiana 20.01.2022, 18:33
Nowa kierownik O.K.
Literat
Literat 20.01.2022, 17:54
Przypomina mi się cytat z Wyspiańskiego.
ug
ug 20.01.2022, 15:44
Teraz syty zginie, życie go pożre...
Wieś Mac
Wieś Mac 20.01.2022, 13:53
No żeby przy okazji ktoś przypadkowy nie dostał odłamkowym.
I się  zacznie
I się zacznie 20.01.2022, 13:36
Każdy ma na każdego kwity!
Gdyjacusmial...
Gdyjacusmial... 20.01.2022, 11:37
Maciek to gruby i jego żonka mają ciepło? Oręzada z komunii się w ZOSie odbije?
Nikoś D.
Nikoś D. 20.01.2022, 11:14
Trupy do dopiero powylatują z gminnych szaf.
Podobno odlatuje para
Podobno odlatuje para 20.01.2022, 11:02
Koro pod kim dołki....... itd.
Jazda z nim
Jazda z nim 20.01.2022, 08:51
Tak kończą przekretasy
Piszkawa
Piszkawa 20.01.2022, 06:22
Masa krytyczna została przekroczona.
Jasnowidz
Jasnowidz 19.01.2022, 23:56
Ludzie uspokójcie się, skoro jest taki dobry to Oleśnica była tylko jednym ze schodków w jego karierze - teraz może Wrocław, może Warszawa, o Brukseli nie wspomnę :)
Kolega
Kolega 19.01.2022, 20:05
Sycior mówiłem ze Cię sprzeda a Ty wiecznie go broniłeś. Ha ha wiedziałem ze tak będzie !!!
Ligota Polska
Ligota Polska 19.01.2022, 19:43
Ktoś musi ponieść kare że dyrektor Witkowski nie wyleciał !!
Sobel
Sobel 19.01.2022, 19:38
Teraz już wiadomo dlaczego za drugim razem przyjeli uchwałę odnośnie podwyżki dla kasiny !!!
Polska
Polska 19.01.2022, 19:36
Wieść gminna niesie że zastąpi go protegowana Skórzewskiego i czuła znajoma jednego z radców z urzędu gminy
Niespodzianka
Niespodzianka 20.01.2022, 04:37
Coś ci się pokrzaniło 😃
Gil
Gil 19.01.2022, 19:25
Macieju bedzie dobrze. Nie przejmuj sie ze zostałes sprzedany
Znawca
Znawca 19.01.2022, 19:04
Maciek trzymaj się jesteśmy z Tobą nie daj się goń tych co szczekają na Ciebie.
Amalytyk
Amalytyk 19.01.2022, 17:16
Nie wierzę w przypadki!
;]
;] 20.01.2022, 17:30
Nie ma przypadków, są tylko znaki!

Pozostałe