Wojciech Bartnik trenerem kadry Polski!

  • 15.01.2022, 10:33
  • rpr
Wojciech Bartnik trenerem kadry Polski!
Wczoraj otrzymał nominację. Wygrał z 11 kontrkandydatami.

- Ogromnie się cieszę. To był dzień pełen emocji. Zostałem trenerem kadry narodowej seniorów. To w pewnym sensie było moim marzeniem. Igrzyska olimpijskie już za dwa i pół roku. Liczę na wsparcie kibiców, trzymajcie kciuki za mnie i naszych pięściarzy

- mówi portalowi boks.pl nominowany na stanowisko selekcjonera Wojciech Bartnik.

Wczoraj Zarząd Polskiego Związku Bokserskiego w wyniku przeprowadzonego konkursu powołał na stanowisko trenera kadry narodowej seniorów Wojciecha Bartnika. Oleśnicki radny, były olimpijczyk, ostatni polski medalista igrzysk w boksie, pokonał 11 kontrkandydatów.

Szerzej o tej nominacji - we wtorek w Panoramie Oleśnickiej.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ministrant
ministrant 23.01.2022, 09:02
Czekam na sprawozdanie ze spotkania 'Wojowników (damskich bokserów) Maryji' w Łodzi!
Pr
Pr 19.01.2022, 13:34
Za co gratulacje ciemnota gratuluję aco zrobił dla mieszkańców nic tylko dla siebie i ciągle się przepycha taka prawda
I
I 17.01.2022, 16:56
Ma fałszywy uśmiech to widac
Krzysztof . Normalny kibic
Krzysztof . Normalny kibic 17.01.2022, 16:14
Wojtku ogromne gratulacje. To piękne wyróżnienie że zostałeś trenerem kadry Polski. Jako wielokrotny mistrz naszego kraju i ostatni polski medalista olimpijski zasłużyłeś na tą nominacje. Dla wielu kibiców boksu to dobra wiadomość, dla wielu oleśniczan także. Publicznie okazujesz swoje wartości katolickie i nie wstydzisz się tego. To powód do wielkiej dumy. Ja jako oleśniczanin bardzo się z tego cieszę. Życzę ci wielu sukcesów jako trenerowi i oby polski boks przy twojej pomocy odrodził się na nowo.
:%%
:%% 17.01.2022, 12:09
Taki cwaniaki em to trzeba się urodzić natomiast PRL wyszkolili go Milicja to taki cwany a natomiast od kiedy zrobil się taki bogobojny??
Mirek Pałka
Mirek Pałka 17.01.2022, 09:38
GRATULACJE Wojtku !!!
Obym sie mylił
Obym sie mylił 16.01.2022, 11:08
Twojego medalu wstydził się komentator telewizyjny gdy po walce obejmowałem się z mafiosami , wstydziła się cała Polska i wstydziłem się również ja jako mieszkaniec Oleśnicy . Za 2,5 roku będzie jeszcze większe Twoje upokorzenie na olimpiadzie jako trener .
wszystko
wszystko 16.01.2022, 20:38
Spoko, raczej nie będzie upokorzenia...bo tam nie będzie polskich bokserów. Po prostu, nie zakwalifikują się...
gabryś
gabryś 16.01.2022, 04:43
Je suis boxeur~!
piso-katolibstwo
piso-katolibstwo 15.01.2022, 23:32
Wszyscy jesteśmy 'bokserami'!
Jola
Jola 15.01.2022, 23:23
Olesnica jest bokserem!
femina
femina 17.01.2022, 10:14
Bokserką chyba?
Petunia non olet
Petunia non olet 17.01.2022, 14:24
Bokserkami ......
piso-katolib
piso-katolib 17.01.2022, 10:57
Matka Boska Bartnicka: https://czestochowa.naszemiast…
ad
ad 15.01.2022, 22:16
Gratulacje, powodzenia.
wszystko
wszystko 15.01.2022, 22:09
Piso-katolib hipokryta do potęgi 'n'!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.01.2022, 22:06
Wielokrotnie pytałem Wojciecha Bartnika:
czy nie widzi sprzeczności między nauką z Ewangelii o miłości bliźniego, a sztuką uderzania pięścią w drugiego człowieka?
Raz tylko mi odpowiedział, że tak jak ja myśli jeden ksiądz z Krakowa.
Prosiłem Wojciecha Bartnika wielokrotnie, by dokonał czegoś niebywałego - życiowego zwycięstwa dla Pana Jezusa i publicznie powiedział, że boks, czyli sztuka uderzania pięścią w drugiego człowieka jest w sprzeczności z naukami Ewangelii, ba, z przykazaniem o miłowaniu bliźniego jak siebie samego.
Nie uczynił tego! Ba, poszedł dalej: podkreśla, że uczenie boksu, sztuki uderzania pięścią w drugiego człowieka, jest jego życiowym credo, bo marzył o tym, by być najważniejszym szkoleniowcem boksu w kraju - nie marzy, by być najlepszym uczniem Pana Jezusa.
Boks, walki na pięści w ringu - każde uderzenie pięścią w głowę, powoduje mikrowstrząsy mózgu, a ich suma przyczynia się do kalectwa. Ileż walk było przyczyną śmierci? Każde uderzenie pięścią w korpus, powoduje mikrourazy narządów wewnętrznych.
A Wojciech Bartnik to propaguje i uczy tego innych, a jednocześnie chwali się spacerami z różańcem w dłoni. Czy w modlitwach prosi o wybaczenie, że uczy jak uderzać pięścią człowieka?
px
px 17.01.2022, 21:18
... a ciebie "katecheto" to pewnie w główkę koń kopnoł...kiedy ostatnio byłeś w Kościele , lub modliłeś się ?- Oj trudno , bardzo trudno, takim jak ty zaakcetować czyjś sukces , z tąd ta fala nienawiści.. _Jakim będzie trenerem , czas pokaże .Jest w Polsce kilku bardzo utaletowanych młodych bokserów , ale ogólnie jest LIPA, a jak mówi stare przysłowie " i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu".
zw-kowalski
zw-kowalski 17.01.2022, 21:30
do @px. Wskaż mi w ewangelii gdzie napisano, że ma być kościół, spowiedź itp. itd. ?
kruca fux
kruca fux 16.01.2022, 14:15
A może nie ma sprzeczności z ewangelią pod warunkiem, że nie cieszy się z wygranej, unika nokautów, a po walce przeprasza przeciwnika oraz odmawia pokutę?
ministrant
ministrant 16.01.2022, 21:20
Rozumiem że nasz 'trener' zaleci odmawianie różańca przed i po walce?
ala
ala 16.01.2022, 21:02
Pewnie ze tu nie ma sprzeczności ! wystarczy poczytać co wyprawiano z ludźmi w imię chrystusa i chciwości papieży ,likwidowano całe narody za złoto !
zw-kowalski
zw-kowalski 16.01.2022, 05:44
Pełna zgoda Krzysztof.
Prawda w oczy kole
Prawda w oczy kole 16.01.2022, 07:45
Krzysiu i zw to ten sam poziom intelektualny?!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 16.01.2022, 09:34
Internetowy Tchórzu, napisz to samo podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem. No, jeżeli tchórzostwo, brak cywilnej odwagi jest efektem naśladowania Wojciecha Bartnika, to się nie dziwię, a raczej współczuję.
cecylka
cecylka 16.01.2022, 09:38
Panie Krzysiu kochany, dzisiaj niedziela...a pan się tak irytuje tym co ten 'hejter' gabryś wypisuje.
Nie warto!
ministrant
ministrant 15.01.2022, 21:30
Chyba tylko dzięki poparciu ojca rodzynka z torunia!
Siostra Apostazja
Siostra Apostazja 17.01.2022, 11:13
Gala boksu w TV Trwam .....
ministrant
ministrant 17.01.2022, 11:21
A w przerwie różaniec!
Darek
Darek 15.01.2022, 21:26
Tez go wybrali zero doświadczenia a pcha się na kasę !!!!zobaczymy po igrzyskach!!!nic nie osiągnie zobaczycie!!!gwarantuje!!!20 lat rozbratu z boksem a technika i taktyka,przygotowanie idą do przodu!!!żenada
Petunia non olet
Petunia non olet 16.01.2022, 09:41
Żeby się nie skończyło, jak z Sousą .....
Bokser
Bokser 15.01.2022, 21:19
Judasz polityczny i tyle!!!Łapie się wszystkiego!!!masakra
serafin
serafin 16.01.2022, 21:04
Ma parcie na szkło i kasę
opatrzność czuwa
opatrzność czuwa 15.01.2022, 20:40
A tak z ciekawośći, czy oprócz kursu wieczorowego w toruniu...ma jakieś inne 'uprawnienia'?
opatrzność czuwa
opatrzność czuwa 15.01.2022, 20:40
A tak z ciekawośći, czy oprócz kursu wieczorowego w toruniu...ma jakieś inne 'uprawnienia'?
Roz
Roz 15.01.2022, 17:55
Tak bogobojny
Rycerze Maryi