Polska 2050: PiS jest za drogi [AKTUALIZACJA]

  • 13.01.2022, 22:29
  • OAI
Polska 2050: PiS jest za drogi [AKTUALIZACJA] fot. Grzegorz Huk
Jutro akcja partii Hołowni na targu w Oleśnicy.

Jutro, tj. w piątek, o godzinie 10 przed targiem na ulicy Wrocławskiej oleśnickie koło Polska 2050 organizuje akcję informacyjną "PiS jest za drogi".

- Dla każdego będzie dostępny nasz biuletyn. Będzie można porozmawiać, wymienić uwagi i zapoznać się z naszym ruchem. Zapraszamy - mówi portalowi olesnica24.com Mirosław Płaczkowski, przewodniczący struktur powiatowych Polska 2050.

OAI

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (93)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cytat
Cytat 20.01.2022, 14:19
Nastawienie Niemców do Polski jest takie samo jak od 1939 roku . I nie zmieniło się ani o włos. Tylko obozy koncentracyjne byłyby bardziej nowoczesne a krematoria by tak nie dymiły ze względu na ochronę środowiska.

zgłoś nadużycie

ddwddsds
ddwddsds 19.01.2022, 11:56
holownia będzie dawał koncert płaczu nieudacznika i zbierał kase dla córki aby je żyło się lepiej ostatnio zebrał za mało
Jan
Jan 17.01.2022, 20:31
Holownia gawędziarz i redaktor katolicki, ktory popiera Strajk Kobiet! Byl kiedys nawiedzony z Kanady niejaki Tyminski z ktorym przegral Morawiecki, bo ludzie wola nowe.Program Holowni jak Program PO -#Wiemy jak. Tak wyglada scena polityczna tak wyglada opozycja, kpina do kwadratu. Byle nie PiS ...
Ola
Ola 19.01.2022, 13:00
Hołownia nie popiera strajku kobiet. Hołownia popiera referendum, na którym będzie mógł się wypowiedzieć przeciwko prawu kobiety do wyboru.
zw-kowalski
zw-kowalski 17.01.2022, 22:41
Jaki jest PiS to widzę przy każdym wjeździe do Polski. Inflacja większa od tej jaką głosi rząd kłamcy. Polak przy przekraczaniu granicy RP poddawany jest restrykcjom. Czeka po kilka godzin aby przekroczyć granicę super ojczyzny.
Grzech pychy
Grzech pychy 20.01.2022, 13:34
Wypowiedzi i Krzysia i zw pokazują jak cieńka jest linia pomiędzy rozsądkiem a głupotą.
zw-kowalski
zw-kowalski 17.01.2022, 08:35
Daleko mi do poparcia konkretnej partii w Polsce. Ale to jedyna partia w Polsce która zaczyna coś robić konkretnego. Pozostałe stają w różnych miejscach Oleśnicy i prowadzą monologi nazywając to konferencjami prasowymi.
Gnerał co se smerał
Gnerał co se smerał 19.01.2022, 11:58
kowalski żołnierzu co wy mi tu pie..rdolicie
móżyn-albinos
móżyn-albinos 17.01.2022, 12:56
Ile już partii "zaliczyłeś" a ile popierałeś. Jak zwykle okaże się poniewczasie, że znów postawiłeś nie niewłaściwego konia. Ale to twój wybór i twój problem.
zw-kowalski
zw-kowalski 17.01.2022, 22:43
Móżynie. Nie zaliczam żadnej i nie popieram żadnej polskiej partii. W Szwecji głosuję na SD.
dr L.
dr L. 17.01.2022, 09:02
Oj @zw, ale ta partia to takie 'pis-light'...wersja Opus Dei!
zw-kowalski
zw-kowalski 17.01.2022, 22:44
dr. L. Stwierdziłem fakt. Jacy obywatele RP takie partie. Jaki naród taki prezydent.
prawda ekranu
prawda ekranu 17.01.2022, 04:56
Hasło „wiemy jak to zrobić” już lata temu padło w serialu Ranczo…
partia 20 zł 50 zł
partia 20 zł 50 zł 15.01.2022, 14:04
nieudacznicy wystartowali.My wiemy jak-się ze***
spec. od teorii spiskowych
spec. od teorii spiskowych 15.01.2022, 09:59
A ja myślę, że ten cały 'móżyn-gabryś' to mistyfikacja redakcji aby prowokować innych na tym forum!
??
?? 19.01.2022, 19:36
Kto kogo prowokował?
Ewa Smukla
Ewa Smukla 15.01.2022, 16:20
Ja domyślałam się od początku, że to mistyfikacja !
!
! 15.01.2022, 19:18
Mało mistyfikacja. To Gabrysia murzynka.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 15.01.2022, 10:33
Moje gratulacje! Trafiłeś w 10-tkę. Należy ci się nagroda. Zadzwoń na numer tel. +48 71 314 94 28, pytaj o "móżyna-albinosa" i wybierz "symboliczną" nagrodę, niezbyt drogą, bo my jak wszyscy odczuwamy finansowo skutki pandemii.

spec.
spec. 15.01.2022, 10:38
Skoro tam pracujesz, to przekaż moją nagrodę ojcu rodzynkowi z torunia jak zwykle.
cecylka
cecylka 15.01.2022, 09:30
Panie Krzysiu kochany, proszę się tak nie denerwować bo ci 'hejtery' to źli ludzie są!
Ja
Ja 14.01.2022, 21:08
W roku 2050 chcą dość do władzy?
...
... 15.01.2022, 18:00
Tak. Do tej pory Szymek będzie zbierał po 10,20,50 i stałe zlecenia.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 16.01.2022, 11:17
Szymek! Powstrzymaj się od zbierania pieniędzy dla siebie w najbliższym czasie, zwłaszcza w Oleśnicy, bo podpadniesz u tow. Owsiaka i ludzie odwrócą się od was obu dosłownie i w przenośni a wówczas będziemy mieli WIELKĄ KLAPĘ na całą Polskę śledzącą finał WOŚP. Padnie również cień na władze samorządowe i wizerunek miasta.
$
$ 14.01.2022, 21:06
Krzysztof A. Kowalski-wstydzi się za to co napisał?








Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.01.2022, 09:15
Nie, nie jestem takim tchórzem jak Ty, internetowy Tchórzu.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 16.01.2022, 11:41
Coś słabiutko u ciebie ze znajomością zoologii albo twoje słownictwo jest wyjątkowo ubogie. Czy swoją edukację zakończyłeś na POdstawówce? Znasz tylko "tchórza"? Dlaczego nie używasz innych nazw zwierząt o przyPiSywanych im ujemnych cechach tyPOwych dla niektórych ludzi np. baran, osioł, skunks, małpa, glista, gad, itp. Nie znasz takich zwierząt, czy może masz kłopoty z ich PiSownią?
Chyba, że chciałeś się POPiSać znajomością ortografii w wyrazie "tchórz", w którym można popełnić nawet trzy błędy np. "thuż".
dr Dolittle
dr Dolittle 16.01.2022, 12:20
Masz rację 'móżynie-gabrysiu', jesteś śmierdzącym skunksem!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 16.01.2022, 14:16
Zamiast odpowiedzi krótka rymowanka:
Jeżeli wszyscy myślicie,
że mnie obrazicie,
to się grubo mylicie!
wszystko
wszystko 16.01.2022, 20:36
Wiem, jesteś taki typowy piso-katolibski sado-masochista!
$
$ 14.01.2022, 21:02
Działania pozostałych krajów Unii Europejskiej również niszczą swoje kraje.
Edi
Edi 15.01.2022, 18:06
Zaraz zobaczysz co się będzie działo w Szwecji, Norwegii, Francji, Grecji... niech tylko rachunki dostaną. Angela się zwinęła żeby już i z tym dziadostwem jej nie kojarzyli. Niestety głupota i pazerność ludzi na brukselskich stołkach poprowadzi UE do rozpadu! Sami zarabiają krocie więc nie mają rozeznania jak żyją ludzie na świecie! Zwykły człowiek na swoją pensję musi się napracować. Oni pierdzą w stołki piją winko, palą cygara i dostają miliony euro. UE musi wrócić do korzeni albo nie będzie jej wcale
zw-kowalski
zw-kowalski 16.01.2022, 16:28
do @Edi. Wybierz się do redakcji oleśnickich portali. Wysłałem im swoje faktury za prąd do płatności w styczniu i płatności rok wcześniej. Praktycznie nie ma żadnej różnicy w cenie jednostkowej. Ktoś was oszukuje. Straszą was, że w Szwecji podatki są wysokie ale nie mówią wam, że w podatku mamy wasz ZUS. Gdy policzycie sobie wasz podatek i ZUS to różnica jest znikoma.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 16.01.2022, 19:24
Porównujesz faktury za okresy, kiedy wyjeżdżasz do Afryki?
ala
ala 14.01.2022, 19:38
Jak widać robią bekę z ludzi !
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.01.2022, 14:57
Tak, to fakt - działania PiS niszczą polską gospodarkę: działania proinflacyjne od kilku lat, praktyki wywołujące kryzys energetyczny (katastrofa w KWB "Turów"; hamowanie rozwoju energetyki odnawialnej), niszczenie sektora za sektorem: sądownictwo, a teraz kolej na oświatę; "Polski ład", co to okazał się bałaganem; fuzja Orlenu i Lotosu - miała wzmocnić polskiego potentata, a stała się szeroką drogą dla kapitału z Rosji (400 stacji Lotosu sprzedanych węgierskiemu MOL, powiązanemu z kapitałem rosyjskim); 100.000 zmarło na covid19 a PiS nie czyni nic, by zmniejszyć statystyki zgonów; dziesiątki miliardów wydanych na nieistniejącą elektrownię przy Ostrołęce; dziesiątki miliardów już wydanych na jeszcze nie istniejący "Port centralny", który ma powstać w obrębie działania trzech istniejących lotnisk: Modlin, Warszawa, Radom; biznesowe fiasko przekopu Mierzei Wiślanej; Ale przy tym pytania do oleśnickich działaczy "Polska 2050": czy należy szanować nauczycieli? Czy wypada trzepać samochodowe dywaniki na trawniku przy bloku mieszkalnym?
zw-kowalski
zw-kowalski 16.01.2022, 16:31
Krzysztof. Jeśli inflacja wynosi ok 8 % a wzrost PKB ok. 6,5 % to znaczy, że macie spadek przychodu.
O! Rety!
O! Rety! 16.01.2022, 22:39
Jak pięknie Zbyniu uzupełnia się z Krzysiem??
Cecylia Kowalska
Cecylia Kowalska 16.01.2022, 12:35
Saudi Aramco z MOLem to konkretni rywale rosyjskiej ropy!! Kochany Krzysiu licz się ze słowami! Licz się faktami!
Ola
Ola 15.01.2022, 18:11
Statystykami zawsze można pomanipulować, ale po co? Jeśli ktoś podjął decyzję że woli umrzeć niż się zaszczepić to jest jego prywatna sprawa. Jak ty będziesz miał gorączkę to zapewniam że mnie to nie będzie obchodzić czy ty sobie wziąłeś paracetamol czy nie. Daj i innym decydować o sobie i nie żałuj. Przyjmij do wiadomości - umarł bo taka była jego wola
Frakcja Pruska
Frakcja Pruska 14.01.2022, 23:00
„Moim zdaniem MOL, zwłaszcza za czasów Viktora Orbana, jest przykładem bardzo dobrej pozycji wobec Rosjan. Po pierwsze: został wyszarpany wręcz pazurami z rąk Rosjan, własnościowo. To była duża operacja, zakończona chyba dopiero w roku 2012, wykupieniem po całkiem przyzwoitych pieniądzach akcji spółki z rąk rosyjskich” - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Andrzej Szczęśniak, ekspert ds. rynków energii i paliw.
Krzysiu pisze następne bzdury, głupoty powielane przez niemieckie media, że to szeroka droga dla kapitału z Rosji! Krzysiu! Z głupotą do oleśniczan nie startuj
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.01.2022, 09:19
Zatem dlaczego wstydzisz się tego co napisałaś anonimowa osobo? Nie masz pewności? Nie znasz charakteru rosyjskiego biznesu. Nigdy z nim nie miałaś, osobo, styczności. O, ludzka naiwności - drobni (jeżeli chodzi o skalę) Węgrzy poradzili sobie z gigantami z Rosji. Musieli Węgrzy pójść na układy. Przyjacielskie układy. Zapewne poznamy je, gdy będzie już za późno.
Krzysio Niemiec
Krzysio Niemiec 16.01.2022, 11:42
Wyszło szydło z worka myśli uczesanych Krzysia.
murzynka Judasza
murzynka Judasza 15.01.2022, 21:27
Andrzej Szczęśniak (ur. 8 lutego 1958 we Wrocławiu) – polski przedsiębiorca, działacz opozycji w okresie PRL. Ekspert rynku ropy i paliw, gazu płynnego i ziemnego, bezpieczeństwa energetycznego i polityki energetycznej[1]. Wydawca serwisów internetowych i publikacji branżowych. Publicysta gospodarczo-polityczny." A nasz "ekspert" Krzysiu śmieje się z bezpartyjnego fachowca?! Czysto pro niemieckie myślenie.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 14.01.2022, 18:01
Sam to wszystko wymyśliłeś - o co cię zresztą nie podejrzewam, że byłbyś w stanie - czy też powtarzasz jak za panią matką te bzdury suflowane od lat przez TVN i GW i bezkrytycznie łykane przez mało rozgarnięte lemingi (lub jak wolisz pelikany). Doszedłeś w tej swojej chorobliwej nienawiści do rządzących do takiego już poziomu, że nawet niejaki Tusk mógłby się jeszcze od ciebie sporo nauczyć. P.S. Nie napisałeś, że dzięki "pisowskiej" służbie zdrowia wyzdrowiało w Polsce 3,8 mln chorych na covid19, Bo i po co? To by zburzyło całą tę misterną "konstrukcję myślową".
zw-kowalski
zw-kowalski 16.01.2022, 16:35
Móżynie. Przez 4 tygodnie przebywając w Afryce miałem dostęp do TV Polonia. Takiej propagandy sukcesu nawet nie słyszałem od rzecznika Urbana.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 16.01.2022, 19:02
Przecież nie musisz wyjeżdżać do Afryki na miesiąc skoro masz "u siebie" niezłą Afrykę przez cały rok z powodu imigrantów ekonomicznych z Afryki, Azji ..itd. Tracisz tylko czas na oglądanie TV Polonia a przez to zaniżasz oglądalność TVN-u. Towarzysze Walter i Mieszczak będą niezadowoleni.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.01.2022, 09:26
Kolejny anonim? Tchórz, co to wstydzi się tego, co napisał. "Pisowska" służba zdrowia? Z naklejkami WOŚP? Ta, której PiS nie chciał dać dziesiątków milionów złotych, bo wolał przekazać TVP? Tak, z której personelu przedstawiciele PiS kpią? Tak, która trwa dzięki sile charakteru personelu? Ta, nieustannie niedofinansowana. Tak, której przedstawiciele zrezygnowali z doradzania PiS-rządowi, bo ten nie słucha i nic nie robi, by Polska nie była liderem w umieralności na covid19? Dlatego ukrywacie się za anonimowością.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 15.01.2022, 10:05
Mój znajomy lekarz, po przeczytaniu twoich wypocin stwierdził autorytatywnie "klasyczny, nieomal podręcznikowy zespół Delbrücka" Gdybyś nie wiedział co to jest i jak to znaleźć, to podpowiem: jest to zaburzenie psychiczne objawiające się patologiczną skłonnością do opowiadania kłamstw najczęściej pod postacią zmyślonych historii przedstawiających opowiadającego w korzystnym świetle. P.S. co do mojej anonimowości, to obowiązują mnie zasady RODO. Dlaczego ukrywasz mitomanie swoje drugie imię "A." Czyżby to było Alfons czy Adolf?

zw-kowalski
zw-kowalski 16.01.2022, 16:40
mózyn. RODO to macie tylko w Polsce czasów PiS. Jak wpiszesz w Szwecji na hitta.se lub eniro.se moje imie i nazwisko lub nr telefonu to wyjdzie tobie gdzie i z kim mieszkam, ile mkw ma mój dom w części mieszkalnej, jaką mam datę urodzenia i ile zarabiam, z kim mieszkam. rejestracja nr telefonu oraz RODO to PiSowski wynalazek a winą obciążacie UE.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 17.01.2022, 13:08
Do zw-kowalskiego. Wyjątkowo dziwna jest ta "twoja Szwecja"! Wpisujesz na hitta.se lub eniro.se swoje imię i nazwisko i dowiadujesz się o sobie wszystko. Takie informacje o sobie powinieneś mieć w ... głowie! Chyba, że masz coś z głową!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 16.01.2022, 19:05
Widocznie jesteś w tej Szwecji NIKIM, że nic ci nie grozi.
dr L.
dr L. 15.01.2022, 10:17
To typowe dla piso-katolibstwa, wmawianie komuś chorobę na którą samemu się choruje. Takie odwracanie kota ogonem!
Lex
Lex 16.01.2022, 13:18
dr lewatywa dalej piecze i ujadasz!
hipokryta piso-katolib
hipokryta piso-katolib 14.01.2022, 18:45
'Móżynie-gabrysiu', a ty powtarzasz bzdury za radyjem maryją i jeszcze masz umysł zaczadzony kadzidłami z kościółka.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 14.01.2022, 13:34
Dzisiaj, po godzinie 10 przed targiem przy ulicy Wrocławskiej oleśnickie koło Polska 2050 wręczyło mi - podobnie jak i innym przechodniom - biuletyn. Po pobieżnej lekturze postanowiłem przyłączyć się a na moją gorącą prośbę o przyjęcie do tego ruchu odesłano mnie z kwitkiem, gdy tylko przedstawiłem się słowami jestem "móżyn-albinos". Jak niepyszny odszedłem z płaczem głośno łkając a biuletynem po powrocie do domu rozpaliłem w piecu kaflowym i od razu zrobiło mi się cieplej na duszy i sercu. Ot, taki niewielki pożytek z tego wynikł.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.01.2022, 14:46
Wstydzisz się tego co napisałeś, a przy tym przyznajesz się do tworzenia oleśnickiego smogu. Ha, dlatego ten strach przed podpisaniem się swoim imieniem i nazwiskiem.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 14.01.2022, 18:12
Podpisywanie się niezbyt wyszukanym nazwiskiem noszonym przez 200 osób w samej tylko Oleśnicy też nie należy do szczególnej odwagi. Inne imię mogłeś wybrać losowo np. Bolek, Donek, Bronek, Olek, Bartek, Borysek ... że wymienię tylko imiona twoich idoli.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.01.2022, 09:28
Tchórzy bez wiedzy merytorycznej stać tylko na takie wycieczki osobiste.
dobre
dobre 14.01.2022, 18:48
Chwalenie się, że jest się 'rasistą' z sekty radyja maryja i w dodatku mającym w mieszkaniu piec 'kaflowy'?!
serafin
serafin 14.01.2022, 19:28
50% ludzi ma piece i nie czują się z tego tytułu gorsi ! U ciebie braknie prądu i jesteś w czarnej d...... a oni mają ciepło !! Włącz myślenie to nie boli !!!!!!!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.01.2022, 09:30
Oni mają ciepło, a inni, wydychający to skażone powietrze utracone zdrowie, ale tacy jak Ty i wielu w PiS tego nie dostrzega - nie chodzi o dobro innych, ale by takim jak Ty było dobrze, a że inni umierają, chorują, no cóż...
ministrant
ministrant 14.01.2022, 20:15
Z tymi 50% to pojechałeś po bandzie gabrysiu. Ale to typowa manipulacja ze szkólki medialnej ojca rodzynka z torunia.
zatkało kakao
zatkało kakao 14.01.2022, 19:42
@serafin patafianie! Ale ja mieszkam w kraju w którym nie ma zimy!
zatkało kakao
zatkało kakao 14.01.2022, 20:00
zatkało kakao- patafianie, to komentuj swoją ojczyznę a od Polski wara
piso-katolib
piso-katolib 14.01.2022, 20:05
Znaczy się, Polska tylko dla piso-katolibów?
serafin
serafin 15.01.2022, 22:36
Nie dla takich jak ty ! Dla was tylko ZSRR i baćko Putin
piso-katolib
piso-katolib 15.01.2022, 22:52
Cosik mi się wydaje patafianie, że to wam bliżej do putina. Niby kto chce osłabić UE?
ala
ala 16.01.2022, 11:40
Tobie może pasuje być niewolnikiem u niemca, już w 1939 skumali się z ruskimi paktem Libentrop-Mołotow teraz też chcą nas uczyć jak żyć paktem Merkel -Putin ! Pomyśl jak to się skończy A UNIĘ LEWACTWO OD ŚRODKA ROZWALA !!! sami złodzieje i kombinatorzy boją się że Polacy patrzą im na złodziejskie łapy i głośno o tym mówią !!
Oszukany wyborca
Oszukany wyborca 14.01.2022, 09:41
Bronś z kolegami zrobili sobie wielkie podwyżki - i jest oky
ministrant
ministrant 14.01.2022, 08:53
Mylisz się 'gabryś', Hołownia to 'koń trojański' piso-katolibanu z Opus Dei ktory ma rozbić opozycję!
ala
ala 14.01.2022, 19:30
Mylisz się !!! to nieślubne dziecko PO -PSL-u
pies ali
pies ali 14.01.2022, 21:24
@ala, ty chyba masz kota...
???
??? 14.01.2022, 08:29
Za Tuskiem stoją Niemcy i Eurokołchoźnicy. Za Hołownią demokraci z Ameryki. W takim razie mają innych protektorów i inne cele. Biden oddał Europę Niemcom to po co im Hołownia skoro Tusku jest "niemieckim" człowiekiem??? Kto walczy o niemieckie interesy w Oleśnicy??
ala
ala 14.01.2022, 19:33
za Hołownią stoją amerykańscy żydzi którym nadal pachną Polskie lasy
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.01.2022, 15:01
Zatem kto stoi za działaniami PiS? Widać to po "fuzji" ORLEN - Lotos, gdy 400 stacji Lotosu przejmuje węgierski MOL, powiązany z kapitałem rosyjskim. To może mieć sens, gdy do tego dodamy zakup amerykańskich czołgów kompletnie nie nadających się do warunków wschodniej Polski, gdy jeszcze wspomnimy o hamowaniu energetyki odnawialnej w Polsce.
Eurokołchoźnik
Eurokołchoźnik 14.01.2022, 23:08
Krzysiu, skąd weźmies, prąd w bezwietrzną noc?? Powtarzasz idkiotyzmy Timermmansa!
gabrysia
gabrysia 15.01.2022, 00:15
A będziesz puszczał 'wiatry' stary pierdzielu!
CHWDPO
CHWDPO 14.01.2022, 13:48
To nie Niemcy stoją za Tusku. To Tusku stoi za interesami Niemiec.
o to jest cacy?
o to jest cacy? 14.01.2022, 22:32
Za to piso-katolib 'gabryś' stoi za interesami czarnej mafii watykańskiej!
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 14.01.2022, 05:51
Przed ratuszem niech zrobią ten event: horendalnie drogi PISowski burmistrz Bronś i równie drodzy bez-radni z ORS i PIS .....
wszystko
wszystko 13.01.2022, 23:27
W pis+du!
O, Q!
O, Q! 13.01.2022, 23:22
Co się dzieje!? Michał Kobosko, który w celu lansowania swego protegowanego („a potem lansował mnie przez dwie godziny” - jak opowiadała przyjaciółce pewna celebrytka z branży rozrywkowej) zwolnił się nawet z wpływowego waszyngtońskiego think-tanku „Rada Atlantycka” W tej całej Radzie Atlantyckiej biorą udział osobistości z Goldman-Sachs, jacyś amerykańscy wojskowi, jacyś tamtejsi bezpieczniacy, wokół których krążą jacyś milionerzy – więc w tej sytuacji pana Hołowni nie można traktować lekceważąco. Tym bardziej, że w gronie „ekspertów” Rady Atlantyckiej jest pan Daniel Fried z pierwszorzędnymi korzeniami, który pod koniec lat 80-tych wraz z szefem I Zarządu Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR (KGB) Władimirem Kriuczkowem, projektował naszą sławną transformację ustrojową, a później nawet nadzorował jej prawidłowy przebieg na stanowisku ambasadora USA w Warszawie. Czy w tej sytuacji kogokolwiek może dziwić, że wśród doradców doskonałych pana Hołowni znalazł się były Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych (kto by pomyślał, że mogą być takie operetkowe stanowiska?), pan generał Mirosław Różański.
A Ci z Oleśnicy mówią coś o drożyźnie, po co? Tu chodzi o rzeczy większe! A Krzysiu zaś tylko o niemieckim porządku na trawniku?

Pozostałe