Czy będą podwyżki w Atolu Oleśnica?

  • 13.01.2022, 12:53
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
Czy będą podwyżki w Atolu Oleśnica?
Żadne deklaracje nie padły.

Na sesji, na której większość Rady Miasta zagłosowała za podwyżką diet i pensji burmistrza, Paweł Bielański z OR zapytał burmistrza o spotkanie z prezesem i załogą Atola.

- Czy padły deklaracje o podwyżkach dla pracowników?

- pytał.

- Padły wnioski płacowe, nie padły z naszej strony żadne deklaracje. Prezes zadeklarował, że pierwszą rzeczą jest rozeznanie w sytuacji, określenie warunków i możliwości. Będziemy się starać, żeby podwyżki mogły zaistnieć, ale żadne deklaracje ze strony prezesa i mojej nie padły. Przed podwyżkami trzeba stworzyć jasny i czytelny system premiowania i wynagradzania

- odpowiedział mu Jan Bronś.

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kazik
Kazik 15.01.2022, 09:39
Podwyzki beda, cen biletow. Ja i tak do Wrocławia od dawna jezdze bo jest lepsza oferta, np na multisports
zw-kowalski
zw-kowalski 13.01.2022, 22:42
Fajnie macie w Oleśnicy.
drugi Wąchock
drugi Wąchock 13.01.2022, 20:45
A najsmutniejsze jest to, że większość mieszkańców nie zdaje sobie sprawy w jakim chorym pierdziszewie mieszka...
Wstydu facet nie ma
Wstydu facet nie ma 13.01.2022, 18:28
Ktoś wierzy jeszcze Bronsiowi?
On nie tylko wygłasza deklaracje bez pokrycia, ale zwyczajne kłamie i to na bezczelnego!
Kobieta
Kobieta 13.01.2022, 16:42
sobie przyznali podwyzki, bo pracuja 24 h na dobe a mieszkaniec nie moze zostac zignorowany!
Ech
Ech 13.01.2022, 16:10
Panie Burmistrzu wstyd.najpierw pan zapewnial pracownikow na spotkaniu ze podwyzki napewno beda a teraz sie pan wypiera tego.
as
as 13.01.2022, 15:16
Czyli chce powiedzieć że poprzednik nie stworzył jasnego i czytelnego system premiowania i wynagradzania?
patologia
Oczywiście
Oczywiście 13.01.2022, 15:05
Podwyżki oczywiście będą..... na rachunkach za gaz i w cenach biletów!
.
. 13.01.2022, 15:02
Ciekawe czy tak mocno bedą się starać o podwyżki dla pracowników Atola jak to zrobili w przypadku podniesienia pensji burmistrza? Burmustrzowi podnieśli pensję o 90% w ciagu zaledwie chwili, bo tyle trwało głoowanie i to bez żadnej dyskusji.

Pozostałe