NASZ NEWS: Wybory w Platformie Obywatelskiej w powiecie oleśnickim unieważnione!

  • 05.01.2022, 12:27
  • rpr
NASZ NEWS: Wybory w Platformie Obywatelskiej w powiecie oleśnickim unieważnione!
Dojdzie do wyborczej powtórki.

Jak powiedziała portalowi olesnica24.com Anna Leszczyńska, dyrektor biura regionalnego PO, wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w powiecie oleśnickim zostały unieważnione.

- Taka była decyzja krajowej komisarz wyborczej

- mówi nam Anna Leszczyńska.

Wybory zostaną powtórzone. O ich dacie zadecyduje regionalna komisja wyborcza, której przewodniczy poseł Sławomir Piechota.

Przypomnijmy, że wybory wygrał Wojciech Paszkowski, który pokonał Jarosława Polańskiego. Polański dostał 15, Paszkowski - 18 głosów. W  trakcie procesu wyborczego doszło do awantury i przepychanek. Nasz portal ujawnił je TUTAJ.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

serafin
serafin 06.01.2022, 19:30
Ładny kombinator z tego Pa......o ! Czy to ten od tuby propagandowej PO w Oleśnicy ?
Ivo
Ivo 06.01.2022, 15:23
Hvala Lepa!
Rada nie domaga
Rada nie domaga 06.01.2022, 12:52
Paszkowski mlody to policzek dla wszystkich platformersów. A poklepywanie pokazane na jednym z filmów świadczy o glebokiej zażyłości z burmistrem J.Bronsiem.No chyba że chlopaki tak lubią.
Head shlashing
Head shlashing 07.01.2022, 07:36
Policzek ???? Raczej lepa ....
lepisław pospolity
lepisław pospolity 06.01.2022, 15:42
Lepiej nie wnikać co jeszcze lubią... A filmik jasno pokazał kto gdzie jest i na jakiej pozycji... Wojtuś aka "lepa" wszedłe między wrony i musi krakać tak jak one, a jak widać nie jest to łatwe... dla niego...
Lepa
Lepa 06.01.2022, 11:03
Następny film w kolejce to o radnym mającym problemy z kobietami . Na jednej z sesji , po przerwie radny wyzwał i obraził dwie radne . Nagranie (jej cześć )zostało oczywiście wykasowane , ale kopie zostały
Co powie Janek?
Co powie Janek? 06.01.2022, 08:19
Po każdym głosie oddanym na Jarka LEPA 👋
Wojtek powie co i jak.
Nawet nie zaboli mocno
.
. 05.01.2022, 23:35
Jaja beda jak wygra ktos inny
..
.. 07.01.2022, 00:27
Jaros z Paszkowskim będą mieszali (taka natura), ale będą jaja ponieważ wygra "ktoś inny" ;-)
Wojtek Bezportek
Wojtek Bezportek 05.01.2022, 22:27
Te wybory na przewodniczącego PO pokazują, że lata komunizmu i jego okrągłostołowych mutacji wydają właśnie zatrute owoce. Czy PO, czy my wszyscy nie jesteśmy przypadkiem zdegenerowani? Przecież, jeśli od trzydziestu lat akceptuje się, żyjąc w nim, stan rzeczy, że na białe mówi się czarne, dyktaturę nazywa się demokracją, gwałt przyjaźnią, LGBT normą a związek kobiety i mężczyzny z dzieckiem traktuje się jako obciach a zrobienie i podanie obiadu przez kobietę swojemu mężczyźnie uwłacza jej honorowi, etc., to muszą z tego wyniknąć jakieś konsekwencje psychiczne. Może PO jest nie tyle totalną opozycją co jest totalnie zdegenerowana i zidiociała ??
neo
neo 06.01.2022, 15:46
Piękny opis Matrixa, w którym żyjemy od dawien dawna.
zw-kowalski
zw-kowalski 06.01.2022, 05:59
Wojtek. Nie lata komunizmu i okrągłego stołu tylko polska mentalność. To co się działo po 45 to to samo co 1918-1939. Słyszałeś coś o zamachu majowym i Berezie Kartuskiej ?
Wojtek Bezportek
Wojtek Bezportek 06.01.2022, 12:49
Do zw-kowalski: Jesteście towarzyszu Kowalski jak widzę wybitnym erudytą, kto wie, czy nie większym nawet niż ... Hołownia z Petru razem wzięci. Znacie się dosłownie na wszystkim i wszystko wiecie najlepiej, bo macie odziedziczony po PZPR monopol na wszelką wiedzę i jedyną rację. A teraz pytanie natury organizacyjnej i logistycznej: Jak liczne koło PO na uchodźstwie założyliście już w tej waszej ukochanej Skandynawii?
Wojtek Bezportek
Wojtek Bezportek 06.01.2022, 13:50
Trzeba pochwalić operatywność towarzysza zw bo do jego koła PO należą już trzy renifery.
Szczyl Komunizma
Szczyl Komunizma 06.01.2022, 07:42
zw, doszedłeś do takich wniosków po długich rozmowach z reniferami?? Wy-jak "Stokrotka"- nawet logistyki nie odróżniacie od logiki? Wy jesteście z logiką na bakier!
dr L.
dr L. 06.01.2022, 07:54
Gabryś oszołomie, a sprawdziłeś rano pod łożkiem...czy nie ma jakiś 'komuchów'?
Stawać w kolejce leszcze
Stawać w kolejce leszcze 05.01.2022, 19:28
Mówicie Wojtek ma poparcie większości w PO i znowu wygra? No to nadstawiać karczycha podnóżki, Idol będzie plaskacze sprzedawał.
!!!
!!! 05.01.2022, 19:07
Jak znam Wojtka, poradzi sobie. Do przodu Wojtek!
w karczycho...
w karczycho... 05.01.2022, 22:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Z PO
Z PO 05.01.2022, 21:37
🤣🤣🤣 Przestań, panie Lepa, pisać już te dyrdymałki, żenada po prostu 🤣
CHWDPO
CHWDPO 05.01.2022, 18:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ciekawy
ciekawy 05.01.2022, 19:02
No i gdzie jest nasz czujny 'administrator', takie chamskie komentarze piso-katoliba gabrysia puszcza?!
Omikron
Omikron 06.01.2022, 16:54
Co nie podobało się w poście CHWDPO, że admin usunąl tak inteligentną wypowiedź?
i tyle
i tyle 05.01.2022, 18:48
Kto popiera współpracę z PIS. Kto popiera Bronią współpracującego z PIS - nie ma czego szukać w PO. Trochę godności panowie.
Platformers
Platformers 05.01.2022, 18:09
Wojtek ma pewną większość, jeszcze zwiększy swoje "posiadanie" w wyniku wyborów
zoMO
zoMO 05.01.2022, 22:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

🤣
🤣 05.01.2022, 21:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gimbus
Gimbus 05.01.2022, 17:52
To "mister lepa" ma problem? Znów tatko bić będą!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 05.01.2022, 17:09
Czyżby "demokratyczne wybory" w PO nie sprawdziły się? Będziemy tak długo wybierać, aż "wybierzemy" właściwie, tzn. zgodnie z odgórnymi wytycznymi, które dostaliśmy ze sztabu wyborczego Donalda Tuska.
MO.pl/lepa
MO.pl/lepa 05.01.2022, 16:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jan
Jan 05.01.2022, 16:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pytanie
Pytanie 05.01.2022, 15:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wojtek
Wojtek 05.01.2022, 21:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tereska Groteska
Tereska Groteska 05.01.2022, 15:12
Zapraszamy na ring! a może taplanie w kiślu?
.
. 05.01.2022, 14:50
Będę się znowu tłuc . Agresja , przemoc walka wręcz o koryto. Taka partia
???
??? 05.01.2022, 14:45
Czyli komisja regionalna i komisarz krajowi potwierdzili, że przewodniczący siedlecki wydawał karty osobom, które nie powinny ich otrzymać?
;-)
;-) 06.01.2022, 11:31
MO tylko tak napisało ;-) Komisja i Komisarz niczego nie potwierdzali.

Pozostałe