Wschodnia obwodnica Oleśnicy oficjalnie otwarta!

  • 20.12.2021, 13:26
  • hag
Wschodnia obwodnica Oleśnicy oficjalnie otwarta! fot. Grzegorz Huk
Można już po niej jeździć.
Po dwóch latach od rozpoczęcia budowy, w poniedziałek 20 grudnia, odbyło się uroczyste otwarcie wschodniej obwodnicy Oleśnicy.
Ma ona długość 3.5 kilometra, z czego 2,5 przebiega przez teren gminy Oleśnica. 
 
Wykonawcą był Budimex S.A. Inwestycja była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, a wartość prac wyniosła 27,8 mln złotych.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. wojewoda Jarosław Obremski, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tymoteusz Myrda, dyrektor DSDiK, inwestora obwodnicy, Leszek Loch, starosta oleśnicki Sławomir Kapica, burmistrz Oleśnicy Jan Bronś, przedstawiciele samorządów z powiatu oleśnickiego.

hag

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SemafORS
SemafORS 22.12.2021, 07:44
Dlaczego ks. Rafał z zaprzyjaźnionej rozgłośni nie poświęcił tego dzieła ????
bezcenne
bezcenne 21.12.2021, 23:22
Komentarze wielbicieli zbawiciela pierdziszewa...doktora misia!
NO GDZIE?
NO GDZIE? 21.12.2021, 22:30
gdzie jest MICHAŁ KOLACIŃSKI nie widzę?
Für Deutschland
Für Deutschland 22.12.2021, 07:46
A gdzie niepokorny Kazimierz ???
Wiersz okolicznościowy pisze ????
boxer
boxer 21.12.2021, 23:23
W kościele odmawia różaniec!
pisiolud
pisiolud 21.12.2021, 09:35
Ale dlaczego nie przyjechał sam wuc malutki kartofelek?
Aber sicher
Aber sicher 21.12.2021, 19:42
Bo wbija w muł debila "für Deutschland" tuska
ohyda
ohyda 21.12.2021, 21:34
Żenada! Nauczył się gadać językiem obrzydliwej, kłamliwej propagandy!
piesek kurski
piesek kurski 21.12.2021, 21:42
Mówisz o piso-katolibstwie i historie z dziadkiem?
Ciemny lud pislamski wszystko kupi...
w pis+du
w pis+du 21.12.2021, 20:20
Sorry, ale twój malutki 'śpioch' jest glonojadem i już jest w mule!
Holistycznie
Holistycznie 21.12.2021, 08:50
Miał być Marszałek Województwa, przyjechał Marszałek Burmistrza .....
zw-kowalski
zw-kowalski 21.12.2021, 09:23
Do @holistycznie. A co to za różnica który marszałek ? W pierdziszewie niektórzy nie rozróżniają Krzysztofa ode mnie i zarzucają Krzysztofowi emigrację do Szwecji. Więc przy poziomie wiedzy olesniczan to żadna różnica. Sorry za sarkazm.
Lelum
Lelum 20.12.2021, 22:44
Jeszcze 2 lata Burmistrza Bronsia i pomachamy mu białymi chusteczkami. Nie mogę się doczekać widoku jak z cygarem w ręku, osobiście pakuje graty na wynajętego żuka.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.12.2021, 00:23
lelum. Jesteście bez jaj. Za dwa lata to on będzie miał was w d..... Daliście mu już kilka milionów i co macie w zamian. Drugi rok robicie i nie możecie zrobić referendum. Płaczki kościelne.
M
M 20.12.2021, 20:09
Marszałek bezdomnymi się zajmuj, bo zamarzają. Wstydu nie masz 🤮
szczerzy do bólu
szczerzy do bólu 21.12.2021, 22:28
Populizm!
Masakra
Masakra 20.12.2021, 19:51
Szukam na zdjęciach Michała Kołacińskiego, który był inicjatorem tej inwestycji i który ze swoją ekipą zapewnił jej budowę i finansowanie ze strony miasta. Mówiąc wprost, który doprowadził do jej powstania. Za co zresztą ludzie Bronsia go sekowali, chociażby za puszczenie drogi przez fragment lotniska. Ale go nie widzę. Widzę za to ludzi Bronsia. Co za hańba. Czy tak samo będzie gdy oddana zostanie do użytku wyremontowana Dobroszycka z rondem? Bo to analogiczna sytuacja.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.12.2021, 00:24
O tym pisałem w komentarzu o 17:17. Nie wymieniając z nazwiska bo to gra zespołowa.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.12.2021, 17:17
Obecni rządzący przekroczyli granicę śmieszności. Nie zaproszono ważnej osoby dzięki której powstała ta obwodnica. A marszałek Burmistrza bije śmieszność do potęgi.
nad wszystkim czuwa gospodarz domu
nad wszystkim czuwa gospodarz domu 20.12.2021, 16:36
Zdjęcie nr 5, bezcenne i nie wymaga komentarza... Janek na tle innych wygląda jakby właśnie z budowy wrócił; nawet wielmożny inaczej pan dyrektor z mopsu ma poczucie gustu, jakby go ubierał sam Paco Rabanne...
No dobra, be przesady, może być E. Minge...
Alternatywy 4
Alternatywy 4 21.12.2021, 11:20
- Panie, patrz pan! Ja tutaj jestem proszę pana gospodarzem miasta! Ja tutaj mam kontrakt od dwudziestego, rozumie pan? I dzisiaj właśnie jest dwudziesty tak?! Dwudziesty tak?! No! I co, na obwodnicy mam mieszkać?!

- A daj mi pan święty spokój! Co to za pretensje jakieś no? Jak jesteś pan cieciem, to pilnuj pan sobie tej obwodnicy, żeby narzędzi nie rozkradli.

- Dobra, dobra. Chodź na piwo bo nam zamkną. Jak to się ubrał, zobacz to.

- Chłopcze! Chłopcze! Tylko nie cieciem dobra?! Tylko nie cieciem! Ja jestem tu gospodarzem miasta!
Esteta
Esteta 21.12.2021, 09:29
Pełna zgoda - porównajcie tego pana z Panem Kołacińskim. Przepaść pod każdym względem.
Prawda czasu, prawda ekranu
Prawda czasu, prawda ekranu 20.12.2021, 16:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

$
$ 20.12.2021, 15:13
Takie mamy media.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 20.12.2021, 15:07
Tyle zdjęć i żadne nie pokazuje tej "obwodnicy", natomiast widać samych leśnych dziadków - żałobników, bo prawie wszystkie osoby są na czarno ubrane i te żałosne miny, jakby się obawiali, że niebawem ujrzą światło dzienne przekręty jakie zazwyczaj się nagle pojawiają przy okazji takich inwestycji.
Rathaus
Rathaus 20.12.2021, 15:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gitjest
Gitjest 20.12.2021, 14:58
Może mnie ktoś powiedzieć co tam w godzinach pracy robi dyrektor MOPS? A czytamy, że ludzie się zwalniają. Panie Marszałek może czas zająć się pracą???
just for fun
just for fun 20.12.2021, 15:01
Może był tam jako tzw. członek z ramienia?
fotograf
fotograf 20.12.2021, 16:37
Jako członek, to by wszystko wyjaśniało, a nożyczki dostarczył nożyczkowy z 3 Maja...
Żałosne
Żałosne 20.12.2021, 14:43
Widzę, że sukces ma wielu ojców. Niektórzy to mają parcie na lans.....
Z Sudoła
Z Sudoła 20.12.2021, 14:39
Panie burmistrzu Kołaciński dziękujemy jako mieszkańcy Sudoła. Wreszcie odetchniemy. Uznanie dla pana za realizację tej inwestycji. To była Pana decyzja.
A lans na otwarciu tych ludzi? No cóż. Łatwo przekroczyć granicę śmieszności. I to właśnie się stało. Marszałek? , Horbacz? ,ludzie widzą wasze zakłamanie. Bo to co robicie jest śmieszne , żałosne, ale też zakłamuje rzeczywistość.
blox
blox 21.12.2021, 21:36
A propos, ciekawe czy Sudoła a także Krzywoustego rzeczywiście odetchną?
WR
WR 20.12.2021, 14:34
Co tam robi Marszałek? Czyzby otwieranie nowych dróg było w kompetencjach dyrektora MOPS? A MOZE CHCE WYGRZEBAĆ stracony 1 mln złotych dla mieszkańców Oleśnicy? Dramat !!!!
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 22.12.2021, 07:42
Na drogach, to się kiedyś major Marzena z Propaganda Abteilung znała .....

Pozostałe