ZABIŁ JĄ CZAD. WŁAŚCICIELE MIESZKANIA OSKARŻENI!

  • 13.12.2021, 17:09
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
ZABIŁ JĄ CZAD. WŁAŚCICIELE MIESZKANIA OSKARŻENI! pixabay.com zdjęcie ilustracyjne
O czym przeczytamy jutro w "Panoramie Oleśnickiej", w wydaniu 24-stronicowym? Między innymi o...

TYLKO W PANORAMIE ZABIŁ JĄ CZAD. WŁAŚCICIELE MIESZKANIA OSKARŻENI!
Tragedia małżeństwa zaprowadziła właścicieli mieszkania w noclegowni na ławę oskarżonych.

TYLKO W PANORAMIE NAUCZYCIELKA Z SP7 WSPOMINA STAN WOJENNY
O Solidarności i stanie wojennym "Oleśnicka" rozmawiała z emerytowaną nauczycielką, działaczką związku, Krystyną Zarębską.

TYLKO W PANORAMIE WYDATKI NA PENSJE W GÓRĘ
W roku 2022 wydatki na pensje w Urzędzie Miasta Oleśnicy idą w górę o 28 procent.

TYLKO W PANORAMIE BĘDĄ NOWE MARKETY
Jedna z sieci otworzy kilka nowych sklepów w powiecie oleśnickim. Wiemy, gdzie.

TYLKO W PANORAMIE JESTEŚMY W KRYTYCZNYM MOMENCIE
Europosłanka Anna Zalewska krytycznie o polityce Brukseli wobec Polski.

TYLKO W PANORAMIE JAKIE ZBUDUJĄ DROGI?
Sprawdziliśmy, co będzie się działo na drogach w Oleśnicy w roku 2022.

CO Z DYŻURAMI APTEK?
Władze powiatu oleśnickiego widzą je inaczej niż samorząd aptekarski.

TYLKO W PANORAMIE URZĄD MIASTA ZAPRASZA SYGNALISTÓW
Na specjalnym formularzu można zgłaszać nieprawidłowości.

TYLKO W PANORAMIE CO CHCE SPRZEDAĆ MIASTO?
W latach 2022 - 2023 będzie duża podaż działek. Czy znajdzie się na na nie popyt?

TYLKO W PANORAMIE UŚMIECH TEŻ LECZY!
Czytelnik "Panoramy" napisał list po publikacji gazety na temat rejestracji w przychodni na Hallera.

TYLKO W PANORAMIE KARPIENKO ODPOWIADA NIENAŁTOWSKIEMU
Radny PiS Kazimierz Karpienko replikuje dr Markowi Nienałtowskiemu na jego polemikę z nim.

NAJWYŻSZE NAPIĘCIE
Ta potężna inwestycja przebiegnie przez 4 gminy z powiatu - Syców, Twardogórę, Dziadową Kłodę i gminę Oleśnica.

TYLKO W PANORAMIE NIE ZAKŁADAJCIE TEJ SIATKI!
Lokalna ekolożka apeluje do burmistrza Oleśnicy o odstąpienie od zakładania siatki na mury obronne, która uniemożliwi gniazdowanie gołębi w otworach.

ADELA NA FALI
Duże sukcesy pływaczki z Oleśnicy!

PANORAMA SYCOWA

  • Kasa na roboty - skorzystają dwie szkoły
  • Stan wojenny, czyli za czym kolejka ta stoi?
  • Rozstrzygnięto przetarg przed remontem linii Oleśnica - Syców - Kępno
  • Sycowianie zdobyli Koronę
  • Dotacje na termomodernizacje
  • Twórcy teatru z Jedynki
  • Kossaka do modernizacji
  • Chcą odtworzyć skradzione rzeźby  

TWARDOGÓRA

  • Pamiątki Zimnej Wojny
  • Kto za jakie drogi odpowiada?
  • Poświęcili kapliczkę
  • Przyjechał Mikołaj

BIERUTÓW

  • Radni radzili ekspresowo

MIĘDZYBÓRZ

  • Motyl usiadł na burmistrzu
  • Zbójnik do prezesa podobny?
  • Ołtarz z pałacu

GMINA OLEŚNICA

  • Wyjątkowe Mikołajki w Sokołowicach
  • Jak darli pierze

DOBROSZYCE

  • Aktywni wędkarze z Dobrzenia
  • Zmodernizują oczyszczalnię
  • Pieniądze na kompetencje
  • 5.658 zł na książki

DZIADOWA KŁODA

  • Ludziom na pożytek
  • Pectus z kolędą
  • Joł, joł, Jowisz!

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 14.12.2021, 23:40
Pani Zaleska. Właśnie dokonałem płatności za ostatnią fakturę za prąd w Szwecji. Na koniec operator podaje mi pozyskiwanie źródeł. 42,8 Jądro, 54,5 woda, 2,7 wiatr i słońce. Co PiS zrobił aby w Polsce było lepiej ? Nawet nie pytam kiedy dogonicie Szwecję 50-100 lat ?
Program KORYTO plus
Program KORYTO plus 14.12.2021, 16:56
28 % podwyżki . No to na bogato się władzuchna urządza.Na bogato
prawda was zaboli
prawda was zaboli 14.12.2021, 15:59
I tylko jad w komentarzach poniżej! I ksenofobia. I gul skacze. Wszyscy z nienaganną przeszłością. Miłość bliźniego aż buzuje!
Wyborca
Wyborca 14.12.2021, 18:58
Aśka spokojnie, nie oszukuj sumienia. Koń jaki jest każdy widzi.
Prezes?
Prezes? 14.12.2021, 15:43
Jeśli chodzi o czad!
Zapytajcie kto odpowie za podtruwanie tlenkiem czadu w blokach na Komorowskiej
Krystyna
Krystyna 13.12.2021, 23:59
Jak znam Kazika to ten Nienałtowski z krzesełka spadnie.
Historia zatoczyła koło
Historia zatoczyła koło 14.12.2021, 05:42
Pan Marek Nienałtowski to autorytet, autor książek o historii Oleśnicy. A kim jest Karpienko? PiSowiec z zerową wiarygodność, po 30 latach totalnej krytyki Bronsia, stał się teraz zagorzałym jego klakierem. Przez lata niemal każda jego wypowiedź była i jest nasączona kłamstwem, a często fałszywymi osądami. Obecnie Karpienko wygląda na sterowanego przez ratuszowego suflera. Fałsz i obłuda z tym się kojarzy, z niczym więcej. Przed laty oszukał wspólnika i uciekł do Niemiec. Takich rzeczy uczciwa osoba nie robi.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.12.2021, 23:10
Do @Historia. A czytałeś Nowy Testament ? Znasz opowieść o powrocie syna marnotrawnego ? Sorry za sarkazm. Znając Kazia poza dzień dobry czy cześć nigdy nie wchodziłem w relację z nim.
JokeraTaX
JokeraTaX 14.12.2021, 08:18
Wybory były sprawdzianem poparcia społecznego. Jak to dobrze że pan Nienałtowski został radnym!
Zw-kowalski
Zw-kowalski 14.12.2021, 13:34
Wybory to średniowieczne święto głupca. Wygrywają populiści. Krzysztof też się nie dostał a jako radny miałby coś do powiedzenia. A wybrał taki bartnik zwany niemową.
.
. 13.12.2021, 20:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dym z komina...
Dym z komina... 13.12.2021, 21:22
Dajcie głupiemu mówić, to sam się pogrąży...
Forrest Gump
Forrest Gump 13.12.2021, 21:50
Poznać głupiego po czynach jego ....
Krystyna
Krystyna 14.12.2021, 00:01
Prawda że Nienałtowski się wygłupił. Czytałam jego bełkot.
belfer
belfer 15.12.2021, 02:29
Kto pisze artykuły Karpience?
zw-kowalski
zw-kowalski 13.12.2021, 19:56
Ta Zalewska ma jakieś urojenia. Jeszcze mieszkając w Polsce dość poważnych tygodnikach pisano o możliwym blackaucie. I to nie zimą a latem. Państwo miało czas się powoli przestawiać. Miało na to czas a teraz płacz i jak zwykle wina na innych a nie siebie samego. W mojej wsi co jakiś czas są zakwaterowani pracownicy z Polski pracujący przy stawianiu czy konserwacji farm wiatrowych. Odnoszę wrażenie, że Szwedzi nic nie robią tylko stawiają wiatraki. A udział wiatru to tylko 3 %. reszta to woda i jądro. I może dzięki temu przeciętny szwed żyje o około 8 lat dłużej niż Polak.
PZPR pamięta
PZPR pamięta 13.12.2021, 18:44
Towarzyszu Kazimierzu zamilcz Waś wstydu oszczędź
?
? 14.12.2021, 01:11
Czy osoba z obywatelstwem niemieckim może być radnym?
zw-kowalski
zw-kowalski 14.12.2021, 23:12
do @?. Nie jest problem z obywatelstwem. Jest problem z narodowością gdy nabywa się obywatelstwo po przodkach. A co pisała Panorama na ten temat to wiesz.
Sztandar PZPR
Sztandar PZPR 13.12.2021, 20:40
Wyprowadzić tow. Karpienkę .....
Podatnik
Podatnik 13.12.2021, 18:38
Skok na kasę dworu ratuszowego. Tak się buduje bizancjum władzy. My podatnicy płacimy. Sowicie płacimy
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 13.12.2021, 18:56
Ale Bizancjum upadło ....
Rząd się wyżywi
Rząd się wyżywi 13.12.2021, 17:58
Czy to prawda, że podwyżka podatków została pochłonięta przez wynagrodzenia dla urzędników?
Zgroza
Zgroza 13.12.2021, 17:55
Urząd zaprasza sygnalistów - to w urzędzie powinni być i mieć ochronę sygnaliści.
Holistycznie
Holistycznie 13.12.2021, 20:40
Sygnalista lovelas ....

Pozostałe