Uwaga, fatalne warunki drogowe w Oleśnicy i powiecie oleśnickim! Są kolizje i wypadki [AKTUALIZACJA]

  • 06.12.2021, 19:26
  • rpr
Uwaga, fatalne warunki drogowe w Oleśnicy i powiecie oleśnickim! Są kolizje… fot. Grzegorz Huk
Kierowcy muszy zachować szczególną ostrożność.

- W mieście lodowisko! Skandal, a dyrektorzy od dróg opowiadają w radio, jak to wszystko mają i są przygotowani. Dno! - mówi portalowi olesnica24.com jeden ze zdenerwowanych kierowców. 

Warunki drogowe rzeczywiście są w Oleśnicy bardzo trudne. Na ulicach jest bardzo ślisko. Zachowajcie szczególną  ostrożność!

AKTUALIZACJA

Wieczorem na trasie S8 pomiędzy Oleśnicą a Sycowem doszło do trzech wypadków i kolizji. Jedna osoba została jest poszkodowana.

Rano, we wtorek 7 grudnia, pomiędzy Twardogórą a Goszczem doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Wypadki odnotowano też w Bierutowie, na drodze nr 451, przed zjazdem do Zawidowic (dachowała skoda octavia) i między Ligotą Wielką a Ligotą Małą (w rowie wylądował volkswagen caddy).

rpr

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zofia
Zofia 07.12.2021, 12:58
Stan dróg jak zawsze zima
Standard zachowany
Rok temu
Dwa lata
Czy trzy lata temu
To samo - widać system do poprawy skoro rok w rok to samo.
Zofia
Zofia 07.12.2021, 12:58
Stan dróg jak zawsze zima
Standard zachowany
Rok temu
Dwa lata
Czy trzy lata temu
To samo - widać system do poprawy skoro rok w rok to samo.
Magda
Magda 07.12.2021, 08:49
Tyle pieniędzy płacimy w paliwie na utrzymanie dróg, a ich stan jak zwykle tragiczny! Ale pytanie jest jeszcze jedno, ile tych pieniędzy realnie trafia do samorządów? Może Panowie Redaktorzy trzeba podrążyć temat? Pieniędzy w budżecie nie przybyło, a nowe drogi, np w Tatry, czy z tak chwalonego przez gminy Funduszu Dróg Samorządowych nie biorą się znikąd. Może nasi włodarze zamiast przytakiwać posłom łaskawie wizytujących nasze gminy porozmawialiby o realnych problemach? A my może zacznijmy myśleć, a nie obwiniać każdego pod ręką. Myślę, że drogowcy, ci od realnej roboty, też są zirytowani popagandą sukcesu i realną bezsilnością. A ci od lansu robią sobie słitfocie i i tak nie poczuwają się do odpowiedzialności.
Mhm
Mhm 07.12.2021, 07:36
Bardzo wyczerpujący artykuł. W całej gminie i powiecie dramat, żenujące!!

Pozostałe