Oleśnica Razem kpi z informacji w oświadczeniu Platformy Obywatelskiej

  • 06.12.2021, 16:23
  • rpr
Oleśnica Razem kpi z informacji w oświadczeniu Platformy Obywatelskiej
Oto komunikat Oleśnicy Razem:

"Platforma Obywatelska w Oleśnicy bardzo chce się okazać potrzebna mieszkańcom.

Tym razem apeluje m.in. o wprowadzenie rejestracji on-line do przychodni zdrowia.

Szkoda, że wypowiada się w kwestiach, o których, jak się wydaje, nie ma pojęcia.

Rejestracja on-line bowiem istnieje, a SZPZOZ umożliwia ją przez aplikację eportal pacjenta.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc".

Tu regulamin rejestracji on-line

TUTAJ OŚWIADCZENIE PLATFORMY

rpr

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 07.12.2021, 14:29
PO jak zwykle opóżnione .......w rozwoju!
Mab
Mab 06.12.2021, 22:14
Przecież to żadna tajemnica, że z przychodni w większości korzystają osoby starsze i też nie jest tajemną wiedzą, że osoby te nie korzystają z internetu, no to jak mają rejestrować się z epacjenta?!!!
xxx
xxx 07.12.2021, 09:25
Zawsze również można odebrać babci dowód do czego namawiała PO
C
C 07.12.2021, 08:03
A jak PO napisało żeby online to będzie starszym łatwiej? No bez żartów. Pozatym dzieci/wnuki mogą pomóc, bo i tak często podwożą dziadków do lekarza.
Oko proroka
Oko proroka 06.12.2021, 20:17
Janku vel Lepa, coś się ta twoja nowa Paltforma zapędziła się w kozi róg. Może warto lepę poprawić i taką lepę... przypominającą strzelić 😂
Plasssk! Wojtek lubi to!
vxa
vxa 06.12.2021, 18:34
Coś Oleśnicy Razem nie pykło. " Dostęp do aplikacji eportal Pacjenta, przysługuje każdemu PacjentowiZespołu, który złoży wniosek (wzór wniosku stanowi załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu).". Jaka to rejestracja online skoro z wnioskiem wydrukowanym trzeba iść do przychodni?
tyle
tyle 06.12.2021, 21:48
Zawsze w każdym urzędzie jest taka procedura, że jak chcesz korzystać z usług online, pierw musisz złożyć wniosek lub tez podpisać umowe o świadczenie takich e-usług... Wówczas albo przychodzisz i składasz dokument lub wysyłasz pocztą ...
.
. 06.12.2021, 20:19
Takie regulacje sobie Bronś wymyślił 🤷‍♂️ Ale to i tak jest procedura jednorazowa.
Pacjent
Pacjent 06.12.2021, 18:55
A któż inny to wprowadził jak nie administracja Bronsia ? No ale teraz będzie wszystko super bo radna Aiegbusi została dyrektorem. Będzie jak w klinikach Szwajcarii. Czekamy na efekty jej pracy. Wynagrodzenie Bronś jej przyznał w kwocie14.5 tys więc efektu powinny być natychmiastowe
...
... 06.12.2021, 17:07
Ahahaha, ale to są jaja normalnie 🤣🤣🤣
Celna riposta no bez dwóch zdań 👍😄
o rzesz ty petunia
o rzesz ty petunia 06.12.2021, 16:57
To mają być ci odpowiedzialni za Oleśnicę? Przecież Leszczyłowski to totalny ignorant, nie ma pojęcia co się w tym mieście dzieje. Ten drugi? Niech już nadstawia kark, Bronś będzie ciął bezlitośnie.
Ale jaja
Ale jaja 06.12.2021, 16:52
No to będzie kolejny karniak w karczycho :-D
esz....
esz.... 06.12.2021, 18:16
Dzisiaj na milicyjnym portaliku "niezależnych" braci platformerskich zadałem pytanie pod artykułem o zawiadomieniu przez UM na policję sprawy bardzo delikatnej postury urzędnika miejskiego, który podczas próby staranowania jednego z radnych dostał "uszczerbku" na zdrowiu psychicznym po wpadnięciu na ścianę. Pytanie dotyczyło możliwości złożenia podobnego zawiadomienia na policję ws naruszenia nietykalności jednego z "niezależnych" dziennikarzy z konkurencyjnego portalu przez pewnego słusznej postury urzędnika w ratuszu, poprzez mlaśnięcie w karczycho... W odpowiedzi orzynałem bana z komunikatem "IP twojego komputera zostało zablokowane"....
Rathaus
Rathaus 06.12.2021, 19:47
W nurcie ściekowym MilicjiObywatelskiej to standard.
pytak
pytak 06.12.2021, 17:15
O co chodzi z tym karczychem, bo zupełnie nic nie wiem? Można to gdzieś obejrzeć?
.
. 06.12.2021, 19:01
Zobacz profil Oleśnica Razem.
BB
BB 06.12.2021, 18:21
Łoooo... Panie, toż to by się Andrew Gołota nie powstydził takiego prawego karczychowego...
Holistycznie
Holistycznie 06.12.2021, 19:04
Oleśnicka Gala Punchdown ????
karczychowy
karczychowy 06.12.2021, 21:50
w ratuszowym wydaniu..
Tak to wygląda