Platforma o przychodni, opozycji i żonie jej lidera

  • 03.12.2021, 17:28
  • OAI
Platforma o przychodni, opozycji i żonie jej lidera
Oto oświadczenie Platformy Obywatelskiej Powiatu Oleśnickiego:

"Mieszkańcy skarżą się na problemy związane z kontaktem a właściwie jego brakiem z przychodnią przy ulicy Hallera w Oleśnicy. Uważamy, że w sprawach zdrowia mieszkańców nie może być kompromisów.

Dlatego też skierowaliśmy do władz miasta pilną wiadomość o problemach, które do nas docierają i dotyczą tej jednostki. Apelujemy o jak najszybsze zajęcie się sprawą i podjęcie stosownych działań. Zdrowie mieszkańców to rzecz najważniejsza!

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę na zadziwiające milczenie "opozycji z Oleśnicy Razem" w sprawie problemów z jednostką przy ul. Hallera. Warto dodać, że przychodnią kieruje żona lidera Oleśnicy Razem, byłego burmistrza pana Michała Kołacińskiego - lek. spec. pani Anna Kołacińska".

LIST CZYTELNICZKI OPUBLIKOWALIŚMY TUTAJ

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Po prostu leszcz
Po prostu leszcz 06.12.2021, 07:33
Mowiłem, cienki Bolek z zerową wiedzą , półgłówek do tego z czerwonym karczychem.
Stop hejt
Stop hejt 06.12.2021, 06:23
To wielce prawdopodobne, że to on. Nikt inny nie ma takiej agresji słownej , nikt inny nie dla celów politycznych nie zaatakował by tak personalnie pani Anny. Ochydny atak .
Kilka pytań
Kilka pytań 05.12.2021, 23:11
W związku z tym, że nikt nie miał odwagi podpisać się pod kuriozalnym oświadczeniem powiatowej PO, a z rozmów wynika, że większość członków partii odcina się od takich szczeniackich zaczepek, można by założyć, że treść jest teoretycznie tworem znanego z "karnego plaskacza od Bronsia" redaktora Mojej Oleśnicy W. Paszkowskiego, który kandydował na szefa struktur powiatowych PO.

Hipoteza ta wymaga doprecyzowania, stąd kilka pytań:

1. Czy Wojciech Paszkowski może publicznie okazać zaświadczenie władz regionalnych partii o jego wyborze na funkcję szefa powiatowych struktur PO? Pytamy, ponieważ, jak się dowiadujemy, wszystkie wybory władz partii zostały zatwierdzone - z wyjątkiem powiatu oleśnickiego. Jeśli to prawda, to oznaczałoby, że Paszkowski nie jest żadnym szefem i nie ma prawa reprezentować PO jako jej szef w powiecie.

2. Czy Wojciech Paszkowski naprawdę uważa, że za pracę rejestracji odpowiadają lekarze? Owszem, dr Kołacińska jest kierownikiem, ale od spraw medycznych, nie pielęgniarskich.

3. Czy Wojciech Paszkowski wie, że w rejestracji pracują pielęgniarki, a kierownikiem do spraw pielęgniarek była do niedawna Mariola Aiyegbusi?

4. Czy Wojciech Paszkowski wie, że ta osoba jest obecnie dyrektorką całej jednostki?

5. Jak Wojciech Paszkowski skomentuje wyjaśnienia dyr. Aiyegbusi, która jednoznacznie wyjaśniła, że pretensje pacjentki są nieuzasadnione, ponieważ kontaktowała się z recepcją w nieodpowiednich godzinach?

I na koniec: czy Wojciech Paszkowski zachowa się jak dżentelmen i przeprosi dr Annę Kołacińską?
Brawo
Brawo 06.12.2021, 09:30
Brawo za ten wpis. W samo sedno
👌
Oko proroka
Oko proroka 05.12.2021, 12:58
Miejce w szeregu oleśnickiej PO pokazał Bronś tym nagranym strzale. POsłusznie wykonują polecenia wodza
https://fb.watch/9IoDVV6flv/
ryżawywszarz
ryżawywszarz 05.12.2021, 10:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ociec rodzynek
ociec rodzynek 05.12.2021, 10:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 05.12.2021, 01:13
Zgłaszamy film do organów ścigania?
zdjęcie przewodniczącego PO
zdjęcie przewodniczącego PO 05.12.2021, 01:07
Stop przemocy w Ratuszu.
.
. 04.12.2021, 23:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

przekaz dnia
przekaz dnia 04.12.2021, 23:24
Przewodniczący oleśnickiego PO dostaje wypłatę w postaci karczycha.
Benny Hill
Benny Hill 04.12.2021, 23:05
Tak więc okazało się, że przewodniczący oleśnickiej PO to jest chłopak do bicia, na posyłki. Gratulacje. Czekamy na kolejne nagrania z Bartnikiem, Karpienką.Juz wiem, nagrania Jakimcowej z Bronsiem na kawce w Ratuszu, mogą dostarczyć nam podobnych wrażeń.
pomóżmy
pomóżmy 04.12.2021, 22:42
Nasz news. Przemoc fizyczna i psychiczna w Ratuszu. Pomożemy temu biednemu chłopakowi z filmu?
o rzesz ty petunia
o rzesz ty petunia 04.12.2021, 21:42
Tutaj jeden z internautów pisze, że przewodniczący PO pokornie przyjął karczycho. Nie mogę się zgodzić, zachwiało nim ledwo równowagę utrzymał. Trzeba przyznać, Bronś ma pociągnięcie z prawej, Bielan się chowa. Gdyby Bronś tak pociągnął z prawej Lelasowi zostałaby z nie urzędnika mokra plama na ścianie. Teraz już wiemy, czego boją się pracownicy Ratusza. Ufff, wolałbym też tego uniknąć.
zw-kowalski
zw-kowalski 04.12.2021, 23:24
do @o rzesz.... Fajnie macie w Oleśnicy. janek potrafi sobie wychować poddanych. Jak w skeczu "wężykiem".
bezapelacyjnie
bezapelacyjnie 04.12.2021, 21:46
Panie pokrzywdzony redaktorze-przewodniczący, nie ma Pan wyjścia, musi Pan ten akt przemocy fizycznej i psychicznej zgłosić do organów ścigania.
smacznego
smacznego 04.12.2021, 22:39
Ale to nie był absolutnie żaden akt przemocy. To był akt poddaństwa, liżemy d... swojemu guru. Lubimy to.
zadowoleni?
zadowoleni? 04.12.2021, 21:26
Dno den, no jak tam członkowie PO smakuje dzisiaj kolacja? Wasz przewodniczący podnóżkiem Bronsia.
buahahahahahahaaa
buahahahahahahaaa 04.12.2021, 21:20
Czy wszystkie probronsiowe semafory zaliczyły karczycho? Jeżeli nie, to stawać w kolejce.
?
? 04.12.2021, 20:59
Zobaczyłem filmik z plaskaczem, buahhahahhaahaa. Panie Przewodniczący PO, po piwko Bronsiowi już Pan skoczył?
Przecież wiadomo czyja to robota
Przecież wiadomo czyja to robota 04.12.2021, 17:44
Lewe konta internetowe buzują jadem.
o rzesz ty petunia
o rzesz ty petunia 04.12.2021, 17:03
Śmieciowy portal nurtu ściekowego porsche panamera teraz wydaje się jeszcze bardziej ściekowy.
PO - Pełny Obciach
PO - Pełny Obciach 05.12.2021, 07:47
W kategorii gęsrość ścieków bijemy się o pierwsze miejsce z TVN ....
pisiolud
pisiolud 05.12.2021, 09:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

czy może być gorzej?
czy może być gorzej? 04.12.2021, 16:57
Usłużne, liżące ...., posłuszne oleśnickie media nurtu ściekowego z piętnem karczycha swojego guru.
.
. 04.12.2021, 15:55
Buta , arogancja, zakłamanie, poniżenie, bezwstyd, miałkość, głupota, chamstwo, uległość, lizusostwo, obłuda, bezczelność, obrzydzenie. To tylko parę określeń związanych z plaskaczem trzydziestolecia które same przychodzą do głowy
Analityk
Analityk 04.12.2021, 15:46
W tym pełnym nienawiści i zakłamania mieście nic nie jest przypadkowe. Tylko patrzeć jak za chwilę w sieci ukażą anonimowe donosy a to, że doktor Michał Kołaciński wypisując receptę pomylił rutinoskorbin ze stoperanem, radna Krzesińska nie przestrzega postu, a radny Bielański nadużywa słowa na k.. praca doktorska Siedleckiego to plagiat , Robert Sarna handluje przeterminowanym salcesonem a wójt Kasina buduje krematorium w Piszkawie. Żart? Wcale nie. Mamy kilku speców od hejterskich numerów.
O
O 04.12.2021, 19:33
Bliżej wyborów jest to realny scenariusz. Dla pieniędzy zrobią wszystko

Pozostałe