Niedziela z brudem w Oleśnicy

  • 02.12.2021, 12:19
  • rpr
Niedziela z brudem w Oleśnicy
- Tak nie może być! - alarmuje czytelnik portalu olesnica24.com.

- Te zdjęcia zrobiłem w niedzielę w Rynki i w arkadach na 3 Maja. Zapachu moczu pod arkadami nie dało się na nich oddać. Tak Oleśnicy nie wypromujemy - napisał do nas mieszkaniec Oleśnicy. I dodał załączone zdjęcia.

rpr

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 04.12.2021, 19:54
Czy tym alarmującym 'mieszkańcem' pierdziszewa nie był czasami nasz Krzysiu K?
olesniczanim
olesniczanim 04.12.2021, 19:52
A gdzie jest radny z tego rejonuu? GDZIE ??? Może podziała jak Bielański!!!
Holistycznie
Holistycznie 04.12.2021, 07:43
To dziedzinic ratusza ???
Ola
Ola 03.12.2021, 23:19
Kołaciński najlepszym burmistrzem.
Czas wracać panie doktorze.
Oleśnica w potrzebie!
Ksawery B.
Ksawery B. 03.12.2021, 21:16
Bo jak rządziła Oleśnica Razem to było czyściutko.Gdzie nie poszłeś to w g..no wdpełeś.
?
? 04.12.2021, 21:11
Miszczu, ale Bronś obiecywał, że będzie lepiej a jest gorzej. To po ch.. było zmieniać burmistrza?
Oleśniczanka
Oleśniczanka 03.12.2021, 14:25
Ten krótki odcinek nie da się przejść nawet na wdechu w maseczce.Brawo Burmistrz!!! promocja w UM działa na szóstkę.
Buahahaahaaaa
Buahahaahaaaa 03.12.2021, 09:33
Spaniały burmistrz, spaniałe miasto, tego pragnęli Oleśniczanie.
Agitator
Agitator 03.12.2021, 09:32
Jak jest w niedzielę nad ranem, po sobotnich balach chodniki zarzygane... Kazik wciąż aktualny
Król Popiel
Król Popiel 03.12.2021, 09:22
Jak do tych obrazków dodamy stada szczurów wałęsających się po mieście ....Panie Kołaciński wracaj Pan jak najszybciej.
MOKIS-2
MOKIS-2 03.12.2021, 08:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Joanna
Joanna 02.12.2021, 21:46
Bałagan w Oleśnicy , to przemoc względem jej mieszkańców.
Podatnicy
Podatnicy 02.12.2021, 21:43
Może w ramach codziennej "pracy bieżącej" nieomylny i stokrotka - miotełka, łopatka i do dzieła. Przynajmniej będziemy widzieli za co płacimy.
MGK
MGK 03.12.2021, 08:43
Stokrotka kiedyś z wiadereczkiem po miescie chodziła .....
?
? 03.12.2021, 09:53
Ale, że co, że sprzątała ulice?
.
. 03.12.2021, 16:24
Nie, jeszcze bardziej brudziła.
Dziękujemy panie Janku
Dziękujemy panie Janku 02.12.2021, 21:30
Oleśnica odzyskała blask.
🤢🤮🤮
Radny mniejszczości niemieckiej
Radny mniejszczości niemieckiej 04.12.2021, 10:15
To mówiłem ja - atrakcyjny Kazimierz ....
Adam
Adam 02.12.2021, 20:53
A arkady nie miały być zamykane
Żałosna ekipa pozorantów
Żałosna ekipa pozorantów 02.12.2021, 20:12
Posprzątany Oleśnicę - Ci którzy głosowali za tym hasłem codziennie przekonują się o jego prawdziwości.
O
O 02.12.2021, 17:35
Syf i brud. Brak gospodarza w mieście
Franz von Nogay
Franz von Nogay 02.12.2021, 20:17
Gospodarza nie ma .... Musiał znowu wyjechać do wód, leczyć piętę i kolano ....
Odorem
Odorem 02.12.2021, 13:50
Od smrodu jeszcze nikt nie umarł -;)
Dramat miasta
Dramat miasta 02.12.2021, 13:28
Przecież był pomysł , żeby ten nocny klub oleśnickich lumpów okratować......! I co ?
Gucio
Gucio 02.12.2021, 18:29
Dramat miasta. A stałoby się coś jakby naczelnik wydziału lub pracownik porządku publicznego, MOPS od czasu do czasu tam zajrzeli w godzinach wieczornych w ty w weekendy ? Mogliby przedzwonić na policję. Gdyby się przedstawili to policja inaczej by reagowała niż na telefon zwykłego mieszkańca. Mogliby zrobić zdjęcia i przekazać dzielnicowemu. Wystarczy chcieć.
Lorem ipsum
Lorem ipsum 04.12.2021, 07:47
Dramatem dla tego miasta są "rządy" Bronsia ....
damy radę
damy radę 02.12.2021, 12:55
To jest walka o przetrwanie tej beznadziejnej kadencji Bronsia z jak najmniejszymi stratami, w tym wizerunkowymi. Jeszcze trochę ponad dwa lata.

Pozostałe