Mam Talent: Jagoda Piec z Oleśnicy i jej pies na podium (WIDEO)

  • 28.11.2021, 10:39
  • OAI
Mam Talent: Jagoda Piec z Oleśnicy i jej pies na podium (WIDEO)
Wczoraj obejrzeliśmy finał telewizyjnego show Mam Talent. Jagoda Piec z Oleśnicy i pies Stefan wywalczyli w nim 2. miejsce.

"Niezwykły pokaz umiejętności zaprezentowała Jagoda Piec i Stefan. Widać, że tą dwójkę łączy szczególna więź! Po wejściu na scenę Stefan tak bardzo chciał rozpocząć występ, że przerwał swojej Pani przedstawienie! W trakcie wykonywania sztuczek widać było między nimi szczególną więź! - Jest pięknie, jest wspaniale! Stefan ma talent i ja to kocham - skwitował ich występ Jan Kliment" - informuje stacja TVN.

"Jagoda Piec mówiła, że nie spodziewała się, że ona i jej pies Stefan dotrą do finału. Uczestniczka idealnie wytresowała swojego pupila i pokazała ich pracę na scenie. Jan Kliment próbował nawiązać kontakt ze Stefanem, ale pies był zbyt skupiony na właścicielce. Małgorzata Foremniak przy ocenie występu posiłkowała się cytatem z piosenki zespołu Bajm: Stefan nie daruję ci tej nocy! " - podaje plejada.pl

ZOBACZ

Uczestnicy za 2. miejsce otrzymali nagrodę specjalną w kwocie 20 tys. zł od sponsora.

loadingŁaduję odtwarzacz...

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Żenada
Żenada 29.11.2021, 07:02
Porażka. To nie był występ na miarę finału. Pani z pieskiem wogole do finału trafić nie powinna. Jest on uroczy i zdolny, ale byli o wiele lepsi na tej scenie.
Gucio
Gucio 29.11.2021, 09:42
Może masz rację. Nie wiem. Nie oglądałem innych występów. Ale to sukces. Osobiście nie przepadam za kulturystyką ale ucieszyło mnie mistrzostwo oleśnickiego kulturysty. To jakieś pozytywy o Oleśnicy a nie próba wyłudzenia 1,6 mln. Szarpanina na wyborach w PO. Bojkoty sesji przez radnych i wiele innych przypadków rozsławiających Oleśnicę w Polsce i na świecie.
Szacun!
Szacun! 28.11.2021, 13:47
RewelacjA!

Pozostałe