NASZ NEWS: Odwołano prezesa gminnej spółki

  • 27.11.2021, 09:12
  • rpr
NASZ NEWS: Odwołano prezesa gminnej spółki
Zmiana w Sycowskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego.

Piotr Szklarek został przez radę nadzorczą odwołany ze stanowiska prezesa Sycowskiego Towarzystwie Budownictwa Społecznego. To spółka z o.o., której jedynym udziałowcem jest miasto i gmina Syców (powiat oleśnicki).

Szklarek został prezesem w styczniu tego roku.

Szerzej - w "Panoramie Sycowa" w wydaniu "Panoramy Oleśnickiej" we wtorek.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 03.12.2021, 10:21
Na oficjalnym profilu miasta Syców...cisza
Jako mieszkańcy powinniśmy chyba wiedzieć, dlaczego i za co odwołany został prezes, działający z up. pana burmistrza...
Filip
Filip 02.12.2021, 22:09
@Artur, raczej w rządzeniu bo zarządzaniem tego nie można nazwać.
Artur
Artur 02.12.2021, 21:00
Panie burmistrzu, a gdzie news na facebooku? Zdjecie z nowym prezesem i teks w stylu, że przez ostatnie dokady zaniedbań... teraz, to chyba 2 lata Pana zaniedban w zarzadzaniu. Prawda?
Prezes KS Tęcza
Prezes KS Tęcza 29.11.2021, 21:46
Nie na darmo w tym roku przed Parkową posadzili Misia ... z rogami i wciskają, że to Rudolf
Kamil
Kamil 29.11.2021, 18:41
Zła decyzja burmistrza doprowadzila do ogromnej zapaści w spółce. Niestety oczywiście nie ma winnych, a my ze swoich podatkow musimy dopłacić do po***dajacej firmy. Te 3 ostatnie lata doprowadzily do katastrofy w firmie. Złe decyzje personalne kończą się tak, jak tutaj.
Pawlak
Pawlak 29.11.2021, 12:51
Szklarek mechanizator, specjalista
Od babòw
O...elka
O...elka 29.11.2021, 10:42
Umiejętność zarządzania i wiedza biznesowa jest u Maniaka odwrotnie proporcjonalna do propagandy sukcesu. Nawet Rudolf Czerwononosy usiadł na d...pę jak to zrozumiał.
Gdzie tu logika
Gdzie tu logika 28.11.2021, 20:22
Z Bugarynem to wice i burmistrz zatrudniał panie jakie im się podobały. Ròżnie to bywało po stażach, z przeniesienia, na praktyki itd. Nieźle się bawią za nasze pieniądze. Tutaj to prezes STBs ma wolną rękę akurat. Taki był ładny amerykański...
Umig
Umig 28.11.2021, 19:44
Wszędzie jeden wielki burdel. Bugaryn też kastingi robił. Pani naczelnik to sobie kremy ze śluzu ślimaka nawet kupiła żeby się podobać. Tylko się gościu nie napracował. Za to spuściznę zostawił.
Stb
Stb 28.11.2021, 18:43
A ten Szklarek jeszcze poszedł w cug z księgową babka się musiała zwolnić mąż ja zostawił i Szklarek tez i została biedaczyna na lodzie i dla cymbała zostawiła dwójkę dzieci!!!!!gratulacje dla P.Szklarka i dla niej
Bezradny
Bezradny 28.11.2021, 18:24
Panie burmistrzu sam sobie Pan wystawia recenzje. Co wybór to nietrafiony . Pytanie ile te Pana nauki i metody prób i błędów ( na razie błędów ) będą kosztować mieszkańców bo nie Pana. Pan na razie zyskuje podwyżkę no chyba że za taki sposób zarządzania Rada nic nie podniesie jak w Bierutowie ale wątpię
Rada
Rada 28.11.2021, 18:08
Wszystkie komentarze trafne i rozsądne tak wlasnie działa nasz „CUDOWNY”sołtys Sycowa!!!gratulacje p.Maniak
Jarek
Jarek 28.11.2021, 14:43
Brawo Maniak ,nic dodać nic ująć,a kto za to zapłaci ?????
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.11.2021, 13:54
Wszyscy działali z upoważnienia burmistrza...
Obserwator
Obserwator 28.11.2021, 13:23
Panie Maniak to już kolejny pana człowiek którego pan zatrudniał odwołany. Pierwszy sekretarz Bugaryn, drugi wiceburmistrz, dyrektor MOPS, pan Szklarek. Robia czystkę a później do widzenia. Wszystkie decyzje nie trafne, czyżby pan się tak mylił?
Radna
Radna 28.11.2021, 10:48
Jak Maniak pięknie reklamował Szklarka jak go przyjmował.teraz na fb cisza tylko jakie to drogi robi i chodniki!!!
Radny
Radny 27.11.2021, 22:06
Chyba trochę późno Panie Maniak
Pytanie czy tam jest jeszcze co ratować. 1,5 roku Panu wystarczyło żeby pogrążyć Stbs. Czas na SGK.

Pozostałe