Platforma Obywatelska krytykuje wybór Gizeli Jagielskiej

  • 27.11.2021, 09:02
  • rpr
Platforma Obywatelska krytykuje wybór Gizeli Jagielskiej
Oto oświadczenie Platformy Obywatelskiej Powiatu Oleśnickiego:

"Wyrażamy swoje głębokie zaniepokojenie wyborem osoby Pani Gizeli Jagielskiej na stanowisko wicedyrektora szpitala (Powiatowego Zespołu Szpitali) do spraw medycznych. Uważamy, że obraźliwe względem kobiet wpisy, które publikowała w sieci, dyskwalifikują ją do pełnienia tak ważnej funkcji, a całość można określić mianem skandalu.

Niestety, taka decyzja komisji konkursowej spowoduje dalszą utratę zaufania mieszkańców i pacjentów dla bardzo istotnej dla nas wszystkich jednostki, jaką jest zespół szpitali".

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryzela ;-))
Gryzela ;-)) 01.12.2021, 08:51
***** ***
***** Tuska
***** Tuska 30.11.2021, 12:54
POpaprańcy wstawcie tu komucha Arłukowicza. Zamknie szpital i PO sprawie...
sandpit
sandpit 29.11.2021, 14:07
Ludu Oleśnicy i okolic, piaskowi panowie, inaczej nie potrafię nazwać stałych bywalców oleśnickich piaskownic, nie są Platformą, oni są tylko i wyłącznie jej szeregowymi członkami. To co wyprawiają stanowi nieuprawnione posługiwanie się nazwą partii politycznej. Tyle w temacie.
Jan
Jan 29.11.2021, 10:32
Prywatyzacja szpitala pod nadzorem PO-najlepsze rozwiązanie dla Oleśnicy.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 28.11.2021, 11:50
Platformo! Czy jest COŚ, czego ostatnio nie skrytykowaliście? Bo jeżeli krytykujecie tylko i wyłącznie dla samego krytykowania, to takie postępowanie nazywa się KRYTYKANCTWEM i przynosi wam jedynie ... spadek notowań w sondach wyborczych. Ale, skoro nic was to nie nauczyło po ostatnich porażkach wyborczych, to trwajcie nadal w tym swoim totalnym negowaniu wszystkiego i nie miejcie do nikogo pretensji za efekty własnych błędnych decyzji.
Elka
Elka 28.11.2021, 14:53
Daj im szansę. Może zaczną pisać jakiś program i MYŚLEĆ. Aj zagalopowałam się!
Jacentynie przewodniczący
Jacentynie przewodniczący 27.11.2021, 23:01
Ta lepa na karczycho wojtusia mówi wszystko. Każdy przyzwoity czķowiek zakopałby się pid ziemią. Każdy przyzwoity. A kim jest młody Pan Paszkowski???? Ile ma w sobie przyzwoitości????
ZoMO
ZoMO 28.11.2021, 17:15
No mlaśnięcie w karczycho milicyjnego pismaka bylo pierworzędne... poznał swoje w szeregu... Czy nosilo to znamiona naruszenia nietykalności cielesnej..? Tego z milicyjnego portalu sie nie dowiemy... wyglądało to jak spowiedz sługi u swojego pana...
ala
ala 27.11.2021, 22:00
I kto to mówi ? Ci co stracili zaufanie Polaków
gabrysia
gabrysia 27.11.2021, 22:17
Ale kto jeszcze nie stracił, piso-katolibstwo czy czarna mafia watykańska?
dowcip pierdziszewski
dowcip pierdziszewski 27.11.2021, 20:24
'Przychodzi burmiszcz do lekarza, a lekarz baba'!
Pacjent
Pacjent 27.11.2021, 19:37
To był chyba specjalny chwyt z polecenia tego co rzadzi calym powiatem aby udowodnic że inni nie maja nic do powiedzenia a on to naprawi i da swoja osobę i bedzie plusowal kobieta która tak bardzo obrazala osoby w ciazy ma być ta ktora uzna pacjentów za czlowieka godnego uwagi i do leczenia
Teresa
Teresa 27.11.2021, 17:32
Obejrzałam kilka razy filmik zamieszczony przez "Wyborcy" i jestem przekonana, że to nie są, żartobliwe, nic nie znaczące gesty. Uważam , że ktoś ma poważny problem. Tego nie wolno bagatelizować.
Oleśniczanin
Oleśniczanin 27.11.2021, 17:43
Też mnie to niepokoi.
Wyborca i pacjent
Wyborca i pacjent 27.11.2021, 14:43
To niezwykle kontrowersyjny wybór. Czy Zarząd Powiatu tego nie widzi czy nie chce widzieć?
adam
adam 27.11.2021, 12:04
platformo odwołaliście ekipę Kocińskiego, przyszedł pijaczyna i Gizela. To ją macie
Mądrala
Mądrala 28.11.2021, 16:18
No i była szansa na zmianę Gizeli. A ktoś ją zaprzepaścił. To wina PO? Zastanów się. Zarządu Powiatu nie tworzy PO.
Magda
Magda 28.11.2021, 14:50
Tia... Krytyka, krytykę pogania. Zawsze można znaleźć winnego. Szpital od dawna idzie na dno. PiS z Kocinskim też nie mieli pomysłu. Jakos do dzisiaj nie ma rzetelnego raportu o tzw. restrukturyzacji szpitala. Pewnie dlatego, że ta restrukturyzacja to było tylko obcięcie wydatków na bieżące dzialanie, co skutkowało zamawianiem materiałów gorszej jakości i odejściem wielu specjalistów (nie po to na studiach czy specjalizacji uczyli się o nowoczesnych metodach leczenia, żeby w powiatowym szpitalu stosować medycynę pola walki).
Sięgnęliśmy dna. Ale to też szansa, żeby się od niego odbić. Tylko, żeby to się udało, to wszystkie ręce na pokład, bez wypominania przynależności partyjnej. Czas usiąść i zastanowić się co zrobić, żeby było lepiej i UZGODNIĆ to wspólnie, a potem się tego trzymać i to realizować.
Boję się tylko, że w Oleśnicy brakuje ludzi, którzy chcą coś zrobić, a jedynie poborcy diet.
serafin
serafin 27.11.2021, 22:01
Trafione w punkt !!!!
PO
PO 27.11.2021, 11:22
Platforma Obywatelska przeprasza Panią Doktor Gizelę Jagielską za takie działania niektórych jej członków.
Pulok
Pulok 27.11.2021, 12:24
Członek, to brzmi dumnie
Wyborcy
Wyborcy 27.11.2021, 09:53
https://m.facebook.com/story.p…
Czy w Oleśnicy dziennikarze są bici ?
Co na to PO ?
Czy będzie dochodzenie ?
...
... 28.11.2021, 12:42
Zle to wyglda...

Pozostałe