Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 7 lipca 2025 01:34
Reklama
Reklama
Reklama

Kijowice, historia, tablice

Na terenie rekreacyjnym w Kijowicach (gmina Bierutów) stanęły dwie tablice informacyjne sfinansowane ze środków Województwa Dolnośląskiego oraz Miasta i Gminy Bierutów.
Kijowice, historia, tablice

Autor: Fot. UM Bierutów

"Wszystkie osoby zainteresowane historią i zabytkami naszych terenów zapraszam do zapoznania się z ich treścią. Tablice powstały dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności.

Wniosek został złożony przez KGW Kijowiczanki.

Zadanie, pn. „Promocja lokalnego dziedzictwa kulturalnego oraz idei odnowy wsi poprzez postawienie dwóch tablic informacyjnych na terenie wsi Kijowice” dofinansowano z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, pn. „Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi”" - poinformował Urząd Miejski w Bierutowie (powiat oleśnicki).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EloTreść komentarza: Były zapisy info na plakacie wystarczy czytaćData dodania komentarza: 6.07.2025, 20:40Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w GoszczuAutor komentarza: Rynek 8Treść komentarza: Dlaczego nie było zapisów dlaczego tylko nie liczni mogli brać udziałData dodania komentarza: 6.07.2025, 18:57Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w GoszczuAutor komentarza: KokoTreść komentarza: No właśnie... Wkrótce będzie tak. W poniedziałek pójdę do sklepu kupię serek wyjmę w domu chleb. Pokroję na plasterki i zrobię kanapki.Data dodania komentarza: 6.07.2025, 17:21Źródło komentarza: Podwórko za 350 tysięcyAutor komentarza: KriSTreść komentarza: Fajnie ze ktoś organizuje takie imprezy. Może Ole24 informuje o nich wcześniej?Data dodania komentarza: 6.07.2025, 17:18Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w GoszczuAutor komentarza: Rynek 8Treść komentarza: Gdzie były zapisy na ten rajd? Czemu tylko wybrani mogli skorzystać przecież dostała na to kasę z budżetu gminyData dodania komentarza: 6.07.2025, 16:19Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w GoszczuAutor komentarza: olesniczaninTreść komentarza: Cytat z twojego wpisu kowalski "Natomiast wystarczy popatrzeć jak wygląda horbacz, brons aby widzieć jaki mają związek ze sportem." A jak ty wyglądasz, popatrz w lustro.Data dodania komentarza: 6.07.2025, 15:16Źródło komentarza: Boisko zamiast telefonów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic