Kto dyrektorem PCEiK-u?

  • 22.01.2019, 22:48 (aktualizacja 29.01.2019, 00:18)
  • OAI
Kto dyrektorem PCEiK-u? K.Dziedzic Katarzyna Jurzyk jako radna i ówczesny przewodniczący Rady Miasta Ryszard Zelinka.
Kto zastąpi Grażynę Dłubakowską?

Dwa nazwiska krążą na giełdzie potencjalnych kandydatek na dyrektorkę Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Początkowo mówiono o Lidii Sikorze z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej. Ale obecnie faworytką ma być Katarzyna Jurzyk, była radna, zaufana osoba burmistrza Jana Bronsia. W czasie kiedy była radną miejską, opiekowała się też Młodzieżową Radą Miasta. Jest nauczycielką języka polskiego i bibliotekarką w Szkole Podstawowej nr 7 w Oleśnicy.

O powołaniu dyrektora zadecyduje starosta Jan Dżugaj.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z Twar
Z Twar 24.01.2019, 14:39
Powiatowe centrum a więc jak najbardziej powinna to być osoba z Twardogory. Jestem za!
czemu nie?
czemu nie? 24.01.2019, 00:02
Może będzie pan ze zdjęcia ?
.
. 23.01.2019, 21:15
FAKE NEWS
k
k 23.01.2019, 20:59
Ja też wspominam mile czasy które Pani Marzena Helińska była dyrektorem,miła ,sympatyczna,umiejąca rozmawiać z pracownikami i rozwiązywać problemy wesoła ,spontaniczna bardzo osoba .Niestety P.G ludzi ceniła od wykształcenia były osoby wyższej półki i niższej nie będę się rozpisywać dalej nie fajnie wspominam...Może ta osoba będzie sympatyczniejsza .
ad
ad 24.01.2019, 09:32
Najlepsza dyrektor. Stanowcza rzeczowa merytoryczna
Zastępca
Zastępca 23.01.2019, 19:26
To ten znajomy od Hochwandera. O, to jest bardzo dobra koncepcja...
 Renata Żenada
Renata Żenada 23.01.2019, 17:39
To ten konkurs już był?
m
m 23.01.2019, 16:50
Wspominam dobrze PCEiK pod kierownictwem M. Helińskiej - pamiętam kilka dużych wystaw historycznych dotyczących Oleśnicy i Sycowa oraz wystaw kolekcjonerów (pamiętam żelazka, magle, zapalniczki itp). Mieszkam obok to zachodziłem. Potem PCEiK był chyba głównie dla dzieci.
delirka
delirka 23.01.2019, 15:37
"O powołaniu dyrektora zadecyduje starosta Jan Dżugaj." a co myślicie, że on nie ma swoich do ewakuacji z Twardogóry?
Kt
Kt 23.01.2019, 15:32
To konkurs rozstrzygnięty?
EmergencyXtee
EmergencyXtee 23.01.2019, 15:08
Dla Bronsia nie liczy się to, czy ktoś jest kompetentny, ale jego lojalność wobec niego w czasie gdy on był odsunięty od władzy. Ci lojalni są dla niego lustrem, w którym on się przegląda.
Oels
Oels 23.01.2019, 14:27
bierni, mierni ale wierni...
 Orient Express
Orient Express 23.01.2019, 11:33
Układanki ciąg dalszy. Ciąg dalszy niebawem.
ale j...
ale j... 23.01.2019, 10:02
wyjątkowa persona-odmówiła współpracy z poprzednikiem w Młodzieżowej Radzie Miasta i wiernie służyła Janowi , jak widać nie bezinteresownie. Ot haremik się powiększa-Harem jest wariacją Shōnen, w którym przeciętny, męski charakter jest otoczony przez liczne, atrakcyjne, żeńskie bohaterki, z których większość jest romantycznie zainteresowana głównym bohaterem. :-)))
ZS
ZS 23.01.2019, 09:49
A młodzi? Do Wrocławia wynocha !
 pawlak
pawlak 23.01.2019, 09:26
Sami swoi C.D
Dorota
Dorota 23.01.2019, 08:26
To prawda . Była wierna Bronsiowi cały czas
bmw
bmw 23.01.2019, 07:18
BMW-stara zasada-a jaki był skowyt eks dziennikarki o skoku na stanowiska w poprzedniej kadencji-całe szczęście redakcja pozbyła się tej"pisareczki". A układzik jedzie dalej.
Wyborca
Wyborca 23.01.2019, 05:37
Ciekawe czasy w Oleśnicy nastały. Staniowska dyrektorskie rozdane już przed ogłoszeniem konkursów. Informacje dla młodych wykształconych oleśniczan: nie miejcie złudzeń w tym mieście istnieje jedyno kryterium : trzeba być "znajomym królika". Oleśnicki UKŁAD zamknięty. Patologia nowej wladzy przeraża
:(
:( 24.01.2019, 23:48
Dokładnie. Oby Oleśnica poszła kiedyś w ślady Twardogóry. Młodzi w Oleśnicy patrza na rozdawanie stołków z daleko idącym obrzydzeniem... a może i już nie mają żadnych zludzen i nadziei.
fan
fan 22.01.2019, 23:55
To prawda że wszystkie inne media są przychylne władzy. Brawo Oleśnica 24
Dynia
Dynia 22.01.2019, 23:22
Kasiu gratulujemy!
?
? 23.01.2019, 00:07
Czyli kobkurs to ustawka

Pozostałe