NASZ NEWS: Zmiana warty w Powiatowym Szkolnym Związku Sportowym w Oleśnicy

  • 18.11.2021, 11:02
  • rpr
NASZ NEWS: Zmiana warty w Powiatowym Szkolnym Związku Sportowym w Oleśnicy…
Nową przewodniczącą została Beata Surdej z Oleśnicy.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Oleśnicy odbyło się w poniedziałek 15 listopada w auli Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnicy. Sprawozdanie z działalności zarządu Stowarzyszenia  w latach 2017-2021 złożył przewodniczący Mariusz Kiryk. Delegaci jednomyślnie udzielili ustępującemu Zarządowi absolutorium.

Po ponad 20 latach działalności zrezygnowali najstarsi stażem działacze stowarzyszenia - Mariusz Kiryk, Jarosław Janeczek, Jan Majewski, Waldemar Czajkowski i Artur Mosiak, którzy przekazali  stery zarządzania młodszemu pokoleniu.

Przewodniczącą  została Beata Surdej z Oleśnicy, wiceprzewodniczącą Marta Wilkowska z Sycowa, skarbnikiem Beata Grzybek, sekretarzem Urszula Dibelka (obie z Oleśnicy. Oprócz nich skład zarządu stanowią członkowie: Jacek Malczewski i Mariusz Krawczykowski z Oleśnicy oraz Mirosław Adamek z Międzyborza.

Zarząd spośród siebie wybrał Prezydium Zarządu, w skład którego weszli: Beata Surdej, Urszula Dibelka oraz Beata Grzybek wszystkie z Oleśnicy. Do komisji rewizyjnej weszli: Marlena Waga – przewodnicząca, Dariusz Świerczyński - zastępca przewodniczącej i Waldemar Michalec - sekretarz.

Mariuszowi Kirykowi jednogłośnie nadano tytuł honorowego przewodniczącego PSZS w Oleśnicy.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.11.2021, 22:11
Nie sposób przecenić to, czego przez 20 lat dokonał Mariusz Kiryk. W zasadzie można napisać, że był i jest wielkim społecznikiem. Obowiązków wiele, a materialne uznanie praktycznie żadne. Ilu jest takich, którzy za drobne poświęcaliby czas rodzinny? Gdy inni mieli wolne soboty, a niedziele spędzali z rodzinami - on i Jarosław Janeczek pracowali, by inni spędzali czas przyjemnie w rekreacyjnym, albo sportowym ruchu. Przy braku pieniędzy i wielu rzeczy, oni wytrwale chodzili, pukali. Znam ciężar szukania chętnych do współudziału w przedsięwzięciach.
hey
hey 18.11.2021, 21:29
kodziarstwo i przekręciarstwo-to idzie młodość
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.11.2021, 22:03
Przysłowie polskie: Kto się ukrywa ten się pewnie boi.

Pozostałe