Weekend z łyżwami na lodowisku w Oleśnicy

  • 18.11.2021, 09:27
  • ws
Weekend z łyżwami na lodowisku w Oleśnicy
Na bezpłatne zajęcia zaprasza Oleśnicki Klub Hokejowy "Orły".

Oto komunikat organizatorów:

"Zima za pasem, agregaty na lodowisku już chłodzą, a my…znowu tu jesteśmy! W tym sezonie wracamy do Was z kolejną propozycją zajęć!

3.. 2... 1... Odpalamy!

Młody człowieku! Uwielbiasz sport? Masz zajawkę na punkcie sportów zimowych? Potrafisz jeździć na łyżwach i chciałbyś spróbować swoich sił w czymś zupełnie jak do tej pory nieznanym i obcym?

Może jednak nie potrafisz, ale Twoim marzeniem jest nauczyć się jeździć na łyżwach, a do tego świetnie się bawić wśród rówieśników z drużyny
Pomyśl więc o najszybszej grze zespołowej na świecie! Tak – to właśnie hokej. Czekamy na Ciebie! Nie musisz mieć swojego sprzętu, wypożyczysz go z Klubu. Dostępna siatka godzin i zróżnicowane grupy pod względem umiejętności, sprawią, że na pewno znajdziesz u nas swoje miejsce.

Nie zwlekaj, zgłoś się do nas po więcej szczegółów! Do zobaczenia na tafli!

Pierwsza godziny zajęć już w najbliższą sobotę (20.11.) na lodowisku Atol Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny: od godz. 10:00 - zajęcia dla dzieci w wieku 6-11 lat potrafiących już (chociaż w minimalnym zakresie) jeździć na łyżwach i chcących spróbować swoich sił w grze w hokeja (od 9:30 możliwość wejścia na obiekt oraz wypożyczenia łyżew i kasku). Nie zapomnij zabrać rękawiczek i zgody rodziców (a jak masz to również ochraniaczy kolan i łokci), zgoda do pobrania tutaj:http://www.orlyolesnica.pl/.

Dla tych, którzy jeszcze nie jeżdżą proponujemy udział od godz. 8:00 w zajęciach pod nazwą "Weekend z łyżwami".

ws

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe