Potrenuj z kijkami w Twardogórze

  • 16.11.2021, 11:07
  • kad
Potrenuj z kijkami w Twardogórze pixabay.com
Twardogórski GOSiR przygotował atrakcyjną propozycję dla miłośników nordic walking.

Na trening nordic walking zapraszają wszystkich chętnych Acteam Marcin Wroński i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze (powiat oleśnicki). Spotkanie miłośników kijków odbędzie się 21 listopada w Centrum Inicjatyw Wiejskich w Chełstowie. Początek o godzinie 14.30.

Jak informuje GOSiR, zajęcia poprowadzi wrocławski trener Marcin Wroński, który specjalizuje się w treningu outdoorowym, ogólnorozwojowym oraz prozdrowotnym treningu wytrzymałościowo-siłowym. Od 16 lat prowadzi grupowe treningi nordic walking. Będąc pierwszym certyfikowanym instruktorem INWA na terenie Wrocławia, stał się ikoną tej formy ruchy.

Podczas treningu będzie można nauczyć się prawidłowej techniki, poznać ćwiczenia rozgrzewające, ogólnorozwojowe oraz wyciszające, nauczyć się, jak prawidłowo dobrać kije, oraz uzyskać porady dotyczące niemalże wszystkich aspektów nwrdic Walking i aktywności ruchowej.

"Nordic walking to aktywność stworzona dla wszystkich. To świetny sposób na zyskanie i utrzymania dobrej kondycji swojego ciała. Na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli rozpocząć przygodę z nordic walking - kije czekają" - informują organizatorzy. Udział jest bezpłatny, a zajęcia są finansowane z budżetu Gminy Twardogóra.

Zapisy przyjmuje dyrektor GOSiR-u Jan Świerad - tel. 603-882-627.
 

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe