Piechówka: Sprawiedliwości stało się zadość

  • 22.01.2019, 10:04 (aktualizacja 22.01.2019, 20:29)
  • rpr
Piechówka: Sprawiedliwości stało się zadość
Wiesław Piechówka podał prawdę w swoim oświadczeniu majątkowym. Zarzuty okazały się nieprawdziwe...

Prokuratura Rejonowa w Oławie odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie rzekomego zatajenia dochodów przez byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Oleśnicy, a obecnie radnego, Wiesława Piechówkę (klub Oleśnica Razem). 

Jak dowiedzieliśmy się w prokuraturze, Piechówka podał w pełni prawdziwe dane, nie podając poszczególnych składników, ale wszystkie dochody określił jako dochody ogólne, uzyskane z działalności artystycznej. Wszystkie kwoty dochodu zgadzały się z PIT-em rajcy.

- Cóż, człowiek ma dobre samopoczucie, kiedy wie, że wszyscy patrzą mu na ręce i chronią przed popełnieniem błędu - żartuje radny Wiesław Piechówka w rozmowie z olesnica24.com. A już całkiem poważnie mówi nam tak: Cieszę się, że sprawiedliwości stało się zadość. Nikogo nie okłamałem, nikogo nie oszukałem.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nikodem
Nikodem 22.01.2019, 22:15
Kolejny spisek uknuty na OR obalony jaka obłuda i kłamstwo ze strony tych którzy pana Piechówkę oskarżyli.Wstyd.
kto głupi niech wierzy
kto głupi niech wierzy 22.01.2019, 21:20
Hej pieski, przeprosić mnie tu pana Wiesława, no nie szczekać już, sprawa była jasna od początku. Spisek uknuty przeciwko OR.
Intymny Poeta
Intymny Poeta 22.01.2019, 16:29
Wiesiu, pokaż jeszcze tylko te faktury i na tym zakończymy sprawę.
milton
milton 22.01.2019, 19:14
A ty poeto dalej swoje....PIT sie zgadza z oświadczeniem pan to rozumie? Wiem, że po kompromitacji i oszkalowaniu człowieka szukacie czwartego dna , ale nie ośmieszajcie się dalej "Poeto "
Piccolo
Piccolo 22.01.2019, 16:20
Kolejne ośmieszenie pewnego pana z Radomia . Tam gdzie ta chytra baba była... Ale poza żartami sprawa jest powazna, bo rozpetano fale hejtu przeciwko człowiekowi. I tp ci co teraz w pierwszym szeregu alii z hejtem stają i sławetną mowa nienawiści. Ot standardy
Artspraw
Artspraw 22.01.2019, 20:01
No cóż już za towarzysza Gierka ukuło się powiedzenie "radomskiego warchoły"
Janek
Janek 22.01.2019, 19:46
Które było pierwsze, albo drugie?
Tomek
Tomek 22.01.2019, 16:09
Prokuratura już wypowiedziała się w kwestii tego kto jest durniem.
post. Barejewicz
post. Barejewicz 22.01.2019, 15:11
Milicja Obywatelska to niechlubna formacja.
Szach Ajatollah i <>< <>
Szach Ajatollah i <>< <> 22.01.2019, 15:20
Dobrze że *** to rzetelna gazjeta ;P
ww
ww 22.01.2019, 14:49
w pluciu na Wiesława Piechówkę brylował znany "milicyjny" portal-dzisiaj chłopaczki na posyłki Janka, oby karma wróciła do nich.
Synoptyk
Synoptyk 22.01.2019, 15:16
Taaak, dzisiaj to wy chłopaczki plujecie na pana burmistrza Jana - na szczęście pod wiatr.
bez różnicy
bez różnicy 22.01.2019, 21:16
Hej, kto to mówi? Kret, pan wiaderko, pani pędzelek czy może sufler? W sumie to i tak nie ma znaczenia, wszyscy po jednych pieniądzach.
Bubo bubo
Bubo bubo 22.01.2019, 22:34
No hej, zgaduj dalej, misiu.
Gabriel
Gabriel 22.01.2019, 14:38
Jeszcze zaczekajmy tylko na te ,,poszczególne składniki". Poza tym, to bardzo dobrze że ktoś analizuje te sprawy. Tak trzeba. Politykom nie można ufać.
Malachiasz
Malachiasz 22.01.2019, 16:18
Czytać ze zrozumieniem gimbazy nie nauczyli ? Dane są zgodne z PITem głupolku
Baba Yaga
Baba Yaga 22.01.2019, 21:24
Pitu pitu. Żądam dowodów.
Kilo Tony
Kilo Tony 22.01.2019, 14:33
Hejciarze od Janka przepraszać Pana Wiesława zaraz!
pytanko do dra
pytanko do dra 22.01.2019, 13:29
Panie Damianie, pan przeprosi za hejt?
:)
:) 22.01.2019, 21:30
W cuda wierzysz?
stella
stella 22.01.2019, 10:53
A czy teraz wielu odszczeka ? Kolejny kamyczek do kampanii jednego z kandydatów . Ech mowo nienawiści, ech...
realizm