Mistrz i wicemistrz świata z Oleśnicy

  • 08.11.2021, 08:43
  • ws
Mistrz i wicemistrz świata z Oleśnicy
Tomasz Kornalewski został mistrzem i wicemistrzem świata w kulturystyce w kategorii master mens (90 plus i 100 kg plus).

"Jestem bardzo szczęśliwy i w 100% spełniony. Wywalczyłem kolejny medal dla Polski na Mistrzostwach Świata, tym razem w kategorii super ciężkiej, w której dopiero debiutuje w tym roku. Tegoroczny poziom Mistrzostw Świata okazał się jednym z najwyższych jakie do tej pory był. 100 krajów, ponad 1500 zawodników, w tym Iran, Oman i Azjaci, których sylwetki są wręcz stworzone do tego sportu.

Przed rozpoczęciem mojej kategorii, patrząc na rozgrywające się właśnie niższe kategorie marzyłam żeby wejść do Top-6. Nawet nie śmiałem myśleć o miejscu medalowym. Szybka zmiana strategii i postawienie na lepszą jakość i definicje zaowocowała medalem. Zbiłem 3 kg i mniejszy, drobniejszy, ale z lepszą formą wywalczyłem wicemistrzostwo świata. Ostatecznie mogę się pochwalić dwoma tytułami i medalami z najbardziej prestiżowych zawodów. Próbuje cieszyć się z mega sukcesu, ale to jeszcze do mnie nie dociera.

Bardzo dziękuje wszystkim za miłe komentarze, doping i dobre słowo w tych trudnych momentach mojej drogi po tytuł mistrza świata. Teraz czas żeby moje ciało i organizm, który eksploatowałem ponad jego możliwości mogło chwilę odpocząć" - napisał po zdobyciu drugiego medalu w mediach społecznościowych kulturysta z Oleśnicy, instruktor fitness w Atolu Oleśnica.

ws

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zdzislaw wacht
zdzislaw wacht 15.11.2021, 19:04
gratulacje!!!! mam pytanie.czy Ty jestes synem Huberta??
Ola
Ola 14.11.2021, 16:37
Fuj! ble

Pozostałe