Porażka Team-Plastu w Zielonej Górze

  • 07.11.2021, 08:21
  • is
Porażka Team-Plastu w Zielonej Górze
79:68 miejscowy Aldemed SKM Zastał pokonał u siebie beniaminka z Oleśnicy. Kwarty- 13:24, 17:14, 27:12, 22:18.

Trener: Piotr Gliniak

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Mikołaj Styczeń 23 32:12 8/15 53.3 2/7 28.6 10/22 45.5 1/1 100.0   5 5   1 1 5 1   1 12 -6
5 Wojciech Sienkiewicz 0 10:46 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   2 2 1     1       0 3
6 Dawid Piasecki 3 31:41 0/3 0.0 1/5 20.0 1/8 12.5 0/2 0.0 1 10 11 4 3 3 2   1   8 -10
7 Szymon Narolski 0 05:45 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0 1 1 2   2   1       -2 1
8 Karol Jasiński 2 06:36 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 2 1 3 3 1           7 4
10 Michał Zakrzewski 14 23:05 4/5 80.0 2/3 66.7 6/8 75.0   0.0   4 4 3 3 1 3 1 1   18 -1
11 Tomasz Gruba 10 19:26 2/4 50.0 2/5 40.0 4/9 44.4   0.0 2 2 4 1 3 1 1 2 1   12 -19
12 Karol Wiśniewski 2 12:58 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0 0/4 0.0 2 2 4   1 3     1   3 -13
15 Mateusz Groń 8 13:47 4/7 57.1   0.0 4/7 57.1 0/2 0.0 3 6 9     1 3     1 9 -1
21 Kajetan Ludwisiak 2 12:18 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 2 2 4 1 1   1       4 3
34 Aleksander Jaremków 0 02:11 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0       1 2         1 0 -2
77 Bartłomiej Rodak 4 29:14 1/10 10.0 0/3 0.0 1/13 7.7 2/2 100.0   2 2 5 3 5 3 2   2 -2 -14
  Drużynowe                     3 2 5                  
  Suma 68 200:00 22/54 40.7 7/25 28.0 29/79 36.7 3/11 27.3 16 39 55 19 20 15 20 6 4 5 69  
ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Mikołaj Styczeń 23 32:12 8/15 53.3 2/7 28.6 10/22 45.5 1/1 100.0   5 5   1 1 5 1   1 12 -6
5 Wojciech Sienkiewicz 0 10:46 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   2 2 1     1       0 3
6 Dawid Piasecki 3 31:41 0/3 0.0 1/5 20.0 1/8 12.5 0/2 0.0 1 10 11 4 3 3 2   1   8 -10
7 Szymon Narolski 0 05:45 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0 1 1 2   2   1       -2 1
8 Karol Jasiński 2 06:36 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 2 1 3 3 1           7 4
10 Michał Zakrzewski 14 23:05 4/5 80.0 2/3 66.7 6/8 75.0   0.0   4 4 3 3 1 3 1 1   18 -1
11 Tomasz Gruba 10 19:26 2/4 50.0 2/5 40.0 4/9 44.4   0.0 2 2 4 1 3 1 1 2 1   12 -19
12 Karol Wiśniewski 2 12:58 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0 0/4 0.0 2 2 4   1 3     1   3 -13
15 Mateusz Groń 8 13:47 4/7 57.1   0.0 4/7 57.1 0/2 0.0 3 6 9     1 3     1 9 -1
21 Kajetan Ludwisiak 2 12:18 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 2 2 4 1 1   1       4 3
34 Aleksander Jaremków 0 02:11 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0       1 2         1 0 -2
77 Bartłomiej Rodak 4 29:14 1/10 10.0 0/3 0.0 1/13 7.7 2/2 100.0   2 2 5 3 5 3 2   2 -2 -14
  Drużynowe                     3 2 5                  
  Suma 68 200:00 22/
is

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe