Poseł PiS u burmistrza Twardogóry

  • 04.11.2021, 13:06
  • Źródło: Gmina Twardogóra
Poseł PiS u burmistrza Twardogóry
Oto komunikat Urzędu Miasta i Gminy w Twardogórze (powiat oleśnicki):

"O możliwościach i inwestycjach, jakie Gmina Twardogóra zrealizuje w ramach środków z Rządowego Funduszu Polski Ład, a także znaczeniu pozyskanego w ostatnim czasie dofinansowania (10 308 450 zł na inwestycje drogowe), rozmawiali wczoraj burmistrz Paweł Czuliński oraz poseł na Sejm RP Przemysław Czarnecki.

Podczas wizyty omówiono także plany i koncepcję budowy nowego przedszkola w Twardogórze. Nasz samorząd będzie się starał pozyskać środki zewnętrzne, również i na tę, kluczową dla naszych mieszkańców inwestycję".

Źródło: Gmina Twardogóra

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Madziorno
Madziorno 05.11.2021, 09:59
Panie Pawle, burmistrzu naszej gminy.
Rozumiem, poseł pani Soin pomogła, ale cała plejada PiS, a co z samodzielnością i końcem zaciągu z Wrocławia do pracy w Twardogórze za duże pieniądze?.
Młodość ma swoje prawa, ale granice zdrowego rozsądku już dawno zostały przekroczone.
Dron
Dron 05.11.2021, 08:49
Pytanie o drona!
Po co był zakupiony dron?
Czy to był programu #CzystePowietrze?
To pytam się ile kontroli lub pomiarów co wydobywa się z kominów?
Co chwile dostajemy sygnały o złym powietrzu w naszej gminie. Czy właśnie wtedy dron lata i robi pomiary? Czy służy tylko robienia zdjęć dla UM? Wydane pieniądze i żadnego raportu, z kontroli czy ktoś z radnych może poruszyć temat na sesji?
Pieniądze wydane w konkretnym celu a powietrze jak było tak i jest złe i dalej się trujemy. Tak właśnie lans a 0 konkretów!
Rynek 8
Rynek 8 05.11.2021, 11:31
Pytasz o drona? To tak jak Jan D. Wpompował kasę w ścieżki spacerowe Dron leży w piwnicy urzędy, o ścieżki nikt nie dba. Zdewastowane, bez konserwacji, Nikt o to nie dba. Dawali kasę z Unii to się głupio wydawało. Gospodarni+ czy Twardogóra z Pomysłem - jeden wielki bezmyślny badziew.
Olek
Olek 05.11.2021, 14:29
Haha
A na zdjęciach pełne zaangażowanie jakby się znał i jeszcze komuś tłumaczył :)
Ludzie z rynku gadają, że taki ona sam jak żaden inny który był
Dron
Dron 05.11.2021, 14:23
Dokładnie masz racje
hi
hi 04.11.2021, 21:25
***usze dwaj
Ekonomista
Ekonomista 04.11.2021, 17:14
Pompowanie takich pieniedzy w gospodarke, w ktorej obecnie brakuje pracownikow spowoduje, ze inwestycje infrastrukturalne o wartosci 10 mln beda kosztowaly 20 mln z dofinansowaniem 10 mln, czyli de facto podatnicy zaplaca 2 razy wiecej.
Gucio
Gucio 04.11.2021, 17:51
Ekonomista. Na tym to wszystko polega. Podobnie jest z kasą fiskalną. jest bardzo droga bo producent sobie liczy ile odpisu będzie miał podatnik.
papier wszystko przyjmie
papier wszystko przyjmie 04.11.2021, 16:57
10,3 mln tylko na papierze lub jak kto woli na pliku jpg wyrwanym z power pointa...
Gucio
Gucio 04.11.2021, 16:34
Czy to ten Czarnecki u którego była zadyma w Sylwestra ?
Twardogórski Nieład
Twardogórski Nieład 04.11.2021, 15:13
Najpierw spotkanie z pisiorską Stachowiak -Różecką, teraz z pisiorskim Czarneckim. Facet idzie śladami Jana Oleśnickiego I Spoconego. Paweł, nie idź tą drogą! Przecież te pieniądze z nieładu są wirtualne. Na razie to ty bijesz pianę i wychwalasz się, ile pozyskałeś kasy na inwestycje. Tylko za tym nie idą czyny. Efektów brak. Inwestycje w polu, ciągle przesuwane w czasie (vide prostowanie zakrętu w Goszczu i wiadukt pod torami.). Najlepiej wychodzi ci gnębienie opozycyjnych radnych, manipulacje i gładka gadka. No i jeszcze na dodatek skumałeś się z kruchtą i walisz homilie z ambony. Na razie w Chełstowie. I pompujesz kasę w inwestycje kościelne. Zgroza.
Jadzia
Jadzia 04.11.2021, 20:57
Niech kupi podpaski do szkół!
Ktos
Ktos 04.11.2021, 17:55
Wylumacz pojecie " wiaduktu pod torami " !? :)
Jaja se robisz?
Jaja se robisz? 05.11.2021, 10:23
Wiadukt z reguły jest budowlą prowadzącą ruch nad przeszkodą terenową. Ruch może być kołowy, albo kolejowy. Tłumaczyć dalej?
Jeśli macie takie problemy ze zrozumieniem logicznego chociaż niefortunnego może sformułowania, to przestaję się dziwić, że tylko siermiężna propaganda do was trafia
też ktoś, ale inny
też ktoś, ale inny 04.11.2021, 20:27
Też chciałbym poznać definicję...
gg
gg 04.11.2021, 14:11
Pieniądze za które zapłacimy wszyscy. Z naszych podatków i tej drożyzny, której końca nie widać...nie ma się czym chwalić. Ten polski nieład to dno
pocieszne
pocieszne 04.11.2021, 13:42
Poseł Jaros się ucieszył z pewnością :)))

Pozostałe