NASZ NEWS: Wybrano radnych w TWARDOGÓRZE, BIERUTOWIE i SYCOWIE!

  • 20.01.2019, 21:16 (aktualizacja 20.01.2019, 23:04)
  • rpr
NASZ NEWS: Wybrano radnych w TWARDOGÓRZE, BIERUTOWIE i SYCOWIE!
Mamy już trzech nowych radnych. Dwóch wzmacnia drużyny burmistrzów, jeden opozycję.

W wyborach uzupełniających w Bierutowie wzięło udział zaledwie 91 spośród 538 uprawnionych.

Ryszard Woźniak (Tak Dla Zmian) otrzymał 56, Mirosława Kociołek - 12, a Norbert Książak - 22 głosy. Radnym został Woźniak, który wzmocni drużynę burmistrza Piotra Sawickiego.

Mamy kolejne wyniki! To wybory uzupełniające w Sycowie .

Marcin Marciniak (KWW Dariusza Maniaka) - 131
Jacek Przybył (własny komitet) - 108
Henryk Rogaliński (własny komitet) - 41
Zenon Sowiński (własny komitet) - 68

Zwycięzca - Marcin Marciniak - dołączy do radnych z komitetu obecnego burmistrza, który ma tym samym bezpieczną większość w Radzie Miejskiej.

W okręgu nr 7 w gminie Twardogóra Adrianna Gońda (Twardogóra z Pomysłem), córka starosty, przegrała z Danielem Nicponiem (własny komitet). Nicpoń miał 162 głosy, Gońda 89, a trzeci kandydat - Szymon Wlazły - 58. Nowy radny wzmocni opozycję - będzie ona miała 7 mandatów.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KInga
KInga 21.01.2019, 11:38
To już początek końca rządów Czulińskiego w Twardogórze.Kolego Pawle. Jak się chcesz uczyć rządzić gminą, zacznij od stanowiska referenta w urzędzie, następnie podinspektora, inspektora i kierownika referatu. Po Twoich "decyzjach" widać, że nie kumasz bazy. I Twoje ugrupowanie też. No, chyba, że blokujesz stanowisko burmistrza do dnia odwołania starosty. Wtedy do Twardej nastąpi wejście smoka........
Twardogóra
Twardogóra 21.01.2019, 10:14
Dobre usuwając komentarze z prawdą przyznajcie że starosta nie raz złamań prawo.???
Jola
Jola 21.01.2019, 08:45
do @Yogi. Źle mnie zrozumiałeś to była ironia z mojej strony. Też jestem zadowolona ,że Adusia przegrała. Gdyby Czuliński zrobił z niej wice to strzeliłby sobie w kolano.
E
E 21.01.2019, 07:36
Wszędzie ludzie postanowili na nowych tylko Oleśnicy beton i powrót starych wyjadacze typu Bernacki , Czarnecki itp.
Alek
Alek 21.01.2019, 07:15
Ada niech idzie na wicestarostę jak taka dobra.
Yogi
Yogi 21.01.2019, 06:12
Do Joli - chyba coś Cie boli!!!
Bierutów
Bierutów 21.01.2019, 01:34
https://ibb.co/bHwszh4
A czy burmistrz bierutowa odpowie za lamanie ciszy wyborczej?
Jola
Jola 21.01.2019, 00:14
No to teraz następny ruch Czulińskiego -Ada na wiceburmistrza.
Waldek
Waldek 20.01.2019, 23:47
Nareszcie skończy się cackanie w Twardogórze. Nowoczesna zrobiła sobie poligon doświadczalny z młodzieżowcem. Opozycjo do roboty!
Wszystko sie moze zdarzyć
Wszystko sie moze zdarzyć 20.01.2019, 23:38
Brawo dla Daniela za odwage, niezlomnosc i konsekwencje. Dzis nie tylko wygral Daniel, ale przede wszystkim normalni ludzie. Dla rządzącej ekipy to żółta kartka. W Twardogorze zrobi sie ciekawie.
Twardogóra
Twardogóra 20.01.2019, 23:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zza plotu
Zza plotu 20.01.2019, 23:30
Gratulacje dla Daniela!
Ostrzeżenie dla urzędników
Ostrzeżenie dla urzędników 20.01.2019, 23:29
Pogrom w starostwie w poniedziałek!
Drugi sasiad Sołtysa
Drugi sasiad Sołtysa 20.01.2019, 23:21
Ty sasiad Soltysa jak ci szkoda to leć pod płot i zacznij wyć do ksieżyca bo pełnia.
Henry
Henry 20.01.2019, 23:27
Jaki on tam sąsiad. To jakiś zawiedziony milośnik Dżugaja . Daniel dał radę. Teraz mocna opozycja i rozliczać punkt po punkcie młokosa. Będzie się działo!
Sąsiad sołtysa
Sąsiad sołtysa 20.01.2019, 23:11
Rzeczywiście brawo Sosnówka. Takich ludzi jak nasz sołtys nam potrzeba. Prostych, niewykształconych i niepotrafiących się porządnie wysłowić. Poziom, jak cholera. Ale pasuje do obozu opozycji w Radzie :-)
PK
PK 20.01.2019, 23:14
Znależli sie entelygenci z Sądrożyc. Buha aha ha ha .
To dopiero poziom
To dopiero poziom 20.01.2019, 23:28
Jeden taki yntelygent ze słomą w butach awansował nawet z Twardogóry wyżej.
Wyborca
Wyborca 20.01.2019, 23:10
Super wiadomość Dżugaj dostał to co mu się należało szkoda że tak samo wyborcy nie zachowali się w październiku
to pewne
to pewne 20.01.2019, 23:12
Szkoda ale kazdy kto go zna wie że w tej kadencji nie będzie tylko jeden starosta
zadowolony
zadowolony 20.01.2019, 23:04
Brawo Twardogóra! Nie będzie Janek rozdawał nam kart.
Przemek
Przemek 20.01.2019, 23:00
Nie pomogło wycofanie sie Góreckiego bo tak kazał tatuś Ady , jutro w starostwie pogrom
Kubuś
Kubuś 20.01.2019, 23:21
i po co bylo konkubine zatrudniac ?
:)))))
:))))) 20.01.2019, 22:54
Yes yes yes
SOSNOWKA