Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia. Czy był pijany?

  • 20.10.2021, 10:24
  • OAI
Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia. Czy był pijany? fot. Aleksander Białoskórski
Po zderzeniu jego domniemany sprawca oddalił się. Ucieczkę zakończył kilkaset metrów dalej, na sąsiedniej ulicy, gdzie na trawniku między zabudowaniami porzucił uszkodzonego volkswagena.

Wczoraj ok. godz. 18 na skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Mikołajczyka w Oleśnicy doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego - forda fokusa i volkswagena caddy.

Do kolizji miało dojść z winy kierującego volkswagenem na wrocławskich tablicach rejestracyjnych, który - wyjeżdżając z drogi podporządkowanej - miał nie udzielić pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się w stronę centrum fordowi.

Domniemany sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

"Ucieczkę zakończył kilkaset metrów dalej, na sąsiedniej ulicy, gdzie na trawniku między zabudowaniami porzucił uszkodzonego volkswagena. Ten, gubiąc płyny eksploatacyjne, stworzył za sobą strużkę, która doprowadziła służby do miejsca porzucenia auta" - podaje olesnica998.pl.

Jak mówili portalowi ratowniczemu świadkowie, kierowca volkswagena, który zbiegł z miejsca kolizji, był prawdopodobnie nietrzeźwy.

OAI

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolosik
Kolosik 20.10.2021, 16:18
Kto ma cady z taką naklejka na masce?? Farmazon z Rataj??
Łowca Stylu
Łowca Stylu 20.10.2021, 13:43
„Ten, gubiąc płyny eksploatacyjne, stworzył za sobą strużkę, która doprowadziła służby do miejsca porzucenia auta.”
Wspaniały styl relacji! :-)
Gucio
Gucio 20.10.2021, 12:04
"miał być prawdopodobnie nietrzeźwy". I świadkowie nie potrafili czy też nie chcieli go zatrzymać. Oczywiście czyn haniebny. Ale może się tłumaczyć jak policjant. Że w stresie poszedł do domu. Napił się i wrócił na miejsce zdarzenia. Oczywiście to czysty sarkazm w moim wykonaniu.

Pozostałe