Kto przyjedzie na Dni Oleśnicy 2022?

  • 19.10.2021, 10:22
  • OAI
Kto przyjedzie na Dni Oleśnicy 2022?
Oto apel Urzędu Miasta Oleśnicy:

"Kochani podajcie swoje typy! Dni Oleśnicy w czerwcu 2022 czekają na Wasze sugestie! Jaki zespół chcielibyście gościć w Oleśnicy? Macie propozycje?".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 20.10.2021, 22:17
Piasek - Andrzej Piaseczny
Młody
Młody 19.10.2021, 18:48
Drogie dziadersy panoramiarze, spójrzcie na zdjęcie powyżej. Te Dni Oleśnicy to nie dla was, to dla waszych wnuczków jest, więc może z łaski swojej zwyczajnie się nie udzielajcie w temacie.
Z góry dziękuję.
Gucio
Gucio 20.10.2021, 09:34
Młody. Ale wy młodzi nie macie nic swojego. Internet , komórki, plazma itp to zasługa pokolenia twoich rodziców. Młodzi kiedyś potrafili walczyć. Doprowadzili do końca wojny w Wietnamie, marzec 68. Strajki w latach 80- tych. A wy jak macie komórkę i dostęp do netu to już jesteście zaspokojeni. Dni Oleśnicy powinny być dla wszystkich. Poza tym idea została wypaczona. Dni Oleśnicy to nie koncerty na Podzamczu. Koncert może dać wam każdy browar czy sponsor .
ministrant
ministrant 19.10.2021, 20:41
A dla 'dziadersów' proponuję, hur z radyja maryja!
meloman
meloman 19.10.2021, 16:21
Classic , Boys, Weekend,po prostu Coś dla ludzi. Paweł Domagała, Francesco Napoli, wilki, Big cyc, Lady Pank. Jest dużo ciekawych zespołów.
UM ośmiesza Oleśnicę
UM ośmiesza Oleśnicę 19.10.2021, 12:31
Proponuje zaprosić też jakiegoś historyka z Uniwersytetu Wrocławskiego, który powie władzom Oleśnicy, którą datę powstania miasta należy uważać za prawdziwą. Władze Miasta podają na witrynie olesnica.pl dwie daty różniące się o kilkadziesiąt lat. Ośmiesza to Oleśnicę.
Rathaus
Rathaus 19.10.2021, 11:12
Koniecznie topowy utyty spocony band!
Caryca Agata
Caryca Agata 19.10.2021, 11:09
Piosenkę Pana Koracza „O Zdrowiu” bym chciała najbardziej usłyszeć .....
sPOcony Janek
sPOcony Janek 19.10.2021, 14:50
Ej, Panowie, coś wam powiem
Lub zaśpiewam raczej,
- Nie ma to jak zdrowie - powiem,
Wiecie co to znaczy!

Kiedy boli ręka, głowa,
Ucho, oko, udo, noga,
Każdy wtedy kwili, jęczy,
Czy to warto tak się męczyć?
Czy to warto prochy ćpać?
Czy to warto leki pić?
Plaster, maść na siebie kłaść?
Czy w ogóle warto żyć?

Warto, ale po co zwlekasz?
Poproś niech cię zbada lekarz!
Służba zdrowia, służba zdrowia,
Ciągle w stanie pogotowia.
Cały czas leczy nas,
Cały czas złe choróbska goni w las!
Gucio
Gucio 19.10.2021, 15:00
masz talent.
Ania
Ania 19.10.2021, 10:51
Ale pracownicy MOKIS , fachowcy od kultury też maja coś do powiedzenia ?
Ośmiesza Oleśnicę
Ośmiesza Oleśnicę 19.10.2021, 12:01
fachowcy od kultury i ... sztuki. Nie wiadomo czym się rzeczywiście zajmują - sztuką czy kulturą? W Wikipedii napisano, że sztuka jest elementem kultury. Dla podniesienia rangi dyrektorki dodano.... i sztuki. Dłuższa nazwa podnosi rangę instytucji, ale ta jest niedorzeczna i ośmiesza Oleśnicę.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 19.10.2021, 10:36
Moje typy:
- Arka Noego;
- chór UTW;
- i gwiazda wieczoru - stand-uper Bronś ....
chórzysta
chórzysta 19.10.2021, 14:50
I jeszcze Chór Wujów xD
sPOcony Janek
sPOcony Janek 20.10.2021, 09:09
W sumie, to przecież Olek może zrobić jakąś potańcówkę, tak po kosztach ....
Gucio
Gucio 19.10.2021, 10:32
Wystarczy poprosić kandydatów na radnych z listy Bronsia lub niektórych pracowników MGK. Wytypują po myśli nieomylnego.

Pozostałe