Pijany kierowca mercedesa spowodował kolizję na wiadukcie w Oleśnicy. Miał ponad 3 promile!

  • 19.10.2021, 08:54
  • OAI
Pijany kierowca mercedesa spowodował kolizję na wiadukcie w Oleśnicy.…
I miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów...

Dzisiaj ok. godz. 7.30 na ulicy Wojska Polskiego, w pobliżu skrzyżowania z Dobroszycką, jadący od Smardzowa 26-letni kierowca mercedesa najechał na tył forda. Doszło do kolizji, nikt nie został ranny.

Mercedesem kierował mieszkaniec powiatu wrocławskiego. Był mocno pijany - w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu. Miał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Fordem jechała kobieta z dzieckiem, mieszkańcy powiatu oleśnickiego.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

C2H5OH
C2H5OH 19.10.2021, 18:59
Faktem jest, że mamy plagę pijanych kierowców. Ludzie kompletnie przestali przejmować się konsekwencjami.
Jakieś pomysły/przemyślenia dlaczego tak jest?
Za małe kary?
Bo w sejmie już szykują przepisy, które pozwolą na konfiskatę samochodu pijanemu kierowcy, i to już od 0,5 promila.




Gucio
Gucio 19.10.2021, 19:34
C2H5OH. Kary nic nie dadzą. Życie w Polsce jest jakie jest i to się odzwierciedla na drodze. Kiedy urzędnik, prokurator czy sędzia robi z ciebie idiotę wchodzisz do auta i noga odruchowo idzie w pełny gaz. Na trzeźwo masz pewne hamulce. Nie powiesz urzędnikowi, policjantowi czy sędziemu , że jest debilem. Alkohol jest takim wyzwalaczem zachowań. Podobnie jak inne używki. Dla mnie pijany kierowca to jak terrorysta z kałachem. Ale wystarczy , że włączę (będąc w Polsce) TVP i zaczynam rozumieć niektóre złe zachowanie. W normalnym państwie w publicznej TV czas antenowy jest taki jak układ sił w parlamencie. Więc rozumiem vkurv zwykłych ludzi. Szkoda, że taki idiota dokonał takiej szkody i do tego sam sobie zaserwował karę. Poprawcie stosunki międzyludzkie a pijanych na drogach też będzie mniej.
dr L.
dr L. 19.10.2021, 09:46
To jest 'obraz' pisokomucha katoliba @Gucio!
zw-kowalski
zw-kowalski 19.10.2021, 20:56
Do @dr L. No cóż. Zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo sam wiesz kogo !
Lex
Lex 19.10.2021, 18:26
Nie tylko twoje podobieństwo dr anus
Gucio
Gucio 19.10.2021, 10:30
dr L. Popatrz jak działają gabrysie. Pd każdym twoim komentarzem od razu dwa albo trzy minusy. Oni nawet jak jest cytat z poważnych tygodników czy innych mediów to od razu minus dla osoby która cytuje. Gdybym cytował biblię czy katechizm to też od razu byłby minus. Tak to działa.
dr L.
dr L. 19.10.2021, 10:39
Ojtam, ja podejrzewam że ktoś z redakcji im pomaga z tymi 'minusami'. Może w końcu ten Jan i 'kropka' w końcu się ujawnią i nie będą 'tchórzami'. Pozdro!
Lex
Lex 19.10.2021, 10:21
dr anus w pełnej krasie.
Gucio
Gucio 19.10.2021, 09:34
Czytałem komentarz na temat filmu Wesele. Autor nie zgadza się z przedstawianiem Polaka jako pijaka, nieroba, homofoba itp. A wystarczy wejść na ten lub konkurencyjny portal aby poznać przekrój społeczeństwa. Oczywiście ci pijani na drogach to mały odsetek kierowców. Ale i tak jest tych pijanych na drogach za dużo. Do tego część tych pijanych posiada już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Masakra.

Pozostałe