W Oleśnicy o cyfryzacji - spotkanie samorządowców z ministrami

  • 18.10.2021, 10:48
  • hag
W Oleśnicy o cyfryzacji - spotkanie samorządowców z ministrami fot. Grzegorz Huk
Samorządowcy otrzymali od rządu symboliczne czeki na rozwój cyfryzacji. - Na ten cel rząd przeznaczy miliard złotych - powiedział minister Andruszkiewicz.

Dzisiaj w miejskiej sali widowiskowej w Oleśnicy odbyło się spotkanie dotyczące rządowego programu “Cyfrowa Gmina” i możliwości dofinansowania samorządów, jakie daje ten program.

Organizowała je Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, a gospodarzem był burmistrz Oleśnicy Jan Bronś, ale na spotkaniu nie był obecny, reprezentowała go zastępczyni Edyta Małys-Niczypor.

Obecni byli ministrowie: Janusz Cieszyński – sekretarz stanu ds. cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Adam Andruszkiewicz – sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz reprezentanci 46 samorządów z rejonu wrocławskiego.

Samorządowcy otrzymali od rządu symboliczne czeki na rozwój cyfryzacji. - Na ten cel rząd przeznaczy miliard złotych - powiedział minister Andruszkiewicz.

hag

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 19.10.2021, 18:54
W Oleśnicy o cyfryzacji - wykład o tym jak wykorzystać numery PESEL do głosowania w OBO, wygłosi pani ..... z MGK ....
Gucio
Gucio 19.10.2021, 19:23
Kabaret. Masz sarkastyczne pióro i język jak ja. Gratuluję skojarzenia.
respirtor
respirtor 18.10.2021, 17:33
To czeki na kurs obsługi windowsa xp, z oprogramowaniem dla respiratorów...
Rączka rączkę...
Rączka rączkę... 18.10.2021, 15:35
Czy ja dobrze widzę - czeki wręcza człowiek odpowiedzialny za aferę z respiratorami?
.
. 18.10.2021, 17:32
Ano...
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 18.10.2021, 12:27
(...) "gospodarzem był burmistrz Oleśnicy Jan Bronś, ale na spotkaniu nie był obecny" (...)
Miał sesję zdjęciową z wnukiem ????
Gucio
Gucio 18.10.2021, 12:26
Minister rozwoju tak pracował, że w CEIDG w miejscu adres do korespondencji nie można było wpisać adresu zagranicznego. Obecny minister cyfryzacji też nie jest lepszy. Tak ulepszył Epuap, że od dwóch lat w miejscu adresu do korespondencji nie można wpisać adresu zagranicznego. A dziś owi ministrowie stawiają na cyfryzację gmin. Nie podają, że to wasze a nie ich pieniądze.
Czy w Oleśnicy jest  jeszcze PiS?
Czy w Oleśnicy jest jeszcze PiS? 18.10.2021, 12:22
Przyjeżdża minister z Prawa i Sprawiedliwości a na sali w MokiS-ie nikogo z lokalnych struktur. Prawda , że zastanawiające?
 już nie ma PIS!
już nie ma PIS! 18.10.2021, 13:20
Nie ma Pis bo ci ludzie od lat współtworzą sitwę - i lepiej się z nimi na zawsze pożegnać a do radnego organizującego różaniec zamiast MODLITWY wystarczy być tak zwyczajnie przyzwoitym.Modlitwa różańcowa w kryciu wałów współkoalicjanta nie pomaga i nie powinno się kryć i firmować swoimi nazwiskami.
Gucio
Gucio 18.10.2021, 12:39
Ostatni gasi światło.

Pozostałe