PILNE: UNIEWAŻNIONO głosowanie w sprawie Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego

  • 18.10.2021, 10:07
  • OAI
PILNE: UNIEWAŻNIONO głosowanie w sprawie Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego
Oto oświadczenie władz miasta Oleśnicy:

"W związku z komunikatem Miejskiej Gospodarki Komunalnej Spółki z o.o. dotyczącym możliwego naruszenia ochrony danych osobowych przez pracownika Spółki, poprzez wykorzystanie numerów PESEL do udziału w konsultacjach w sprawie oleśnickiego budżetu obywatelskiego 2022, informujemy, że wyniki głosowania przeprowadzonego w dniach od 1 do 14 października 2021 r. na zgłoszone do OBO zadania nie mogą być uznane za wiążące.

Głosowanie w związku z możliwym nieuprawnionym posłużeniem się numerami PESEL w celu zalogowania się do platformy do konsultacji społecznych musi odbyć się ponownie.

O jego terminie poinformujemy w najbliższym możliwym czasie. Zapewniamy, że wybrane w ponownym głosowaniu projekty na pewno zostaną ujęte w budżecie Miasta na rok 2022".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anty PiS
Anty PiS 20.10.2021, 17:53
Wina PiS i Pana Janka!!!
Ciekawski
Ciekawski 19.10.2021, 22:31
W Ratuszu też jest pani informatyk - czy ona nic nie widziała?
Holistycznie
Holistycznie 19.10.2021, 19:57
Niech przyjadą obserwatorzy z ramienia OBWE ...
Aba
Aba 19.10.2021, 18:37
A Pani z MGK już chora ciekawe kto wystawił L4 to tez można sprawdzić. Zapomniała ta Pani o jednym dyscyplinarnie można zwolnić na L4
Gucio
Gucio 19.10.2021, 19:22
Aba. Zwolnić można. Ale zachowujesz zasiłek chorobowy. To stary numer byłych burmistrzów, starostów, sekretarzy i innej maści urzędników.
antybronś
antybronś 19.10.2021, 08:04
Zwolnią z pracy informatyka, że to wykrył? Bronś jak każdy autokrata nie lubi budżetów obywatelskich i wszystko zrobi, aby udowodnić, że są one niepotrzebne. Tylko on wie co mieszkańcom jest potrzeba. On wie wszystko, a semafory na komendę podniosą ramię.
Gucio
Gucio 19.10.2021, 19:19
Antybronś. Od razu pisałem to samo co ty. Informatyk powinien z tym pójść do Bronsia. Wykazać skruchę. A Bronś by mu podziękował, że z tym nie poleciał do mediów. Vide ATOL. A tak sprawa się rypła. Szambo się wylało. Ponieważ informatycy mają dziwny tryb pracy może go czekać los jak byłego sekretarza. Albo coś sobie przywłaszczy albo wykorzysta mienie MGK na swoje potrzeby. Tu ratusz zawsze jest kreatywny.
Aba
Aba 19.10.2021, 18:36
Nie zwolnią nie pisz głupot
Holistycznie
Holistycznie 19.10.2021, 18:50
Nie zwolnią - przesuną na inny odcinek ....
W Atolu jest wolne stanowisko ....
prof. Ryszard Dąb - Rozwadowski
prof. Ryszard Dąb - Rozwadowski 19.10.2021, 11:14
A ja panu, panie burmistrzu, przypominam, że zgodnie z zarządzeniem prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z roku 1923, w czasie trwania klęski żywiołowej wszystkie przepisy są zawieszone...

... i uniemożliwiają usuwania klęski tej albo jej objawów... z dwudziestego trzeciego. A poza tym jak pan widzi jest to wspaniała inicjatywa obywatelska.

No... może być społeczna, jak pan woli.
?
? 18.10.2021, 22:34
tak samo na pewno, jak japoński zakątek?
.
. 18.10.2021, 15:26
Pani z MGK już zaciera ręce.
***** ORS
***** ORS 19.10.2021, 08:46
Love, sis ....
Ola
Ola 18.10.2021, 14:28
Głosowanie, aż do skutku....... skutecznie zniechęca się do ponownej aktywności. Czy mieszkańcy będą chętni do ponownej aktywności - wyniki pokażą ilu zagłosuje!
.
. 18.10.2021, 12:38
Ewelina masz szansę ponownie. Może teraz się uda 🤫
Jurek
Jurek 18.10.2021, 22:34
Makarenę czas zacząć!
Mamol
Mamol 18.10.2021, 12:00
Odkąd bronsiu objął ponownie Oleśnice pod swe panowanie, to ciagle jakieś afery. Przypadek? Nie sadzę
.
. 18.10.2021, 11:03
Sami sobie głosujecie oszuści. Olać was i wasze budżety władzy
Gucio
Gucio 18.10.2021, 12:32
Kropka. To nie jest rozwiązanie. Nigdy nie masz pewności czy nie będzie powtórki. A każdy głos się liczy. Wielu moich znajomych nie chodzi na wybory. Teraz narzekają na PiS i tych co na PiS głosowało.
Gruezi
Gruezi 18.10.2021, 13:09
Tylko pozazdrościć Szwajcarii, która nazywana jest krajem nieustających referendów. Ale to zupełnie inna, bardzo rożna od naszej, bajka…
:)